לאחר שדרוג מעבד, קירור לא יציב אך טמפ' תקינה - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לאחר שדרוג מעבד, קירור לא יציב אך טמפ' תקינה

Ryzor

Recommended Posts

האם זה בסדר?

שדרגתי את המעבד שלי, החזרתי את הסטוק והפעלתי עליו לחץ אז הקליפסים שלו נשברו חלקם.. אז הוא לא ממוקם הכי טוב

אבל המחשב מאוד שקט והטמפ' תקינה, בערך 35 מעלות..

אך משום מה המחשב איטי בצורה מוזרה.. למה זה?

כדאי בכל זאת חדש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שהטמפרטורה תקינה במנוחה זה לא אומר שהיא תהיה תקינה במאמץ.

אם הקירור לא מוצמד למעבד בחוזקה במקומו המדוייק מכוון שהוא שבור ברור שצריך להחליף את הקירור. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא כל כך יודע כי הטמפ' די טובה..

יש לך רעיון למה המחשב די איטי? עשיתי עדכון והוא מצא לי שניים.. שקשורים כנראה למעבד החדש

הלוח שלי כבר ישן וקשה למצוא לו עוד עדכוני ביוס 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מבין מה הטעם בניסיון להצדיק שימוש בקירור שבור. מה בשביל לחסוך 50 שקל תסכן את המחשב שלך? 

וכמו שאמרתי, שהמעבד עובד במנוחה על כמה אחוזים זה לא אומר כלום, בטח עכשיו בחורף שמזג האוויר קריר. תריץ בדיקת מאמץ שתשים את המעבד על 100 אחוז במשך רבע שעה ואז תוכל לבחון את המצב באמת. אגב גם במצב שהבדיקה עוברת לא הייצי מעיז להשאיר שבור במערכת, בטח כשמדובר במעבד חדש. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המעבד לא חדש חח.. סהכ שדרגתי את המחשב שלי, הוא אמנם ישן אז פשוט קניתי משהו שמתאים לסוקט שלי..

כבר קניתי היום חדש והרכבתי וכרגע הכל בסדר..

רק דבר אחד לא ברור לי.. המחשב קצת איטי, השאלה אם המעבד קשור לזה? אולי עדיף לפרמט? או שזה בגלל שהמחשב בכל זאת ישן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבד קודם i3 2100

חדש i5 3470

לפעמים מרגיש לי כאילו המחשב יותר תקוע מאשר המעבד הקודם

הלוח ipmsb-h61

הלוח הזה די ישן ובזכות עדכון ביוס הוא תומך במעבד הזה.. אבל השאלה אם הוא באמת תומך כמו שצריך כי אולי זאת הבעיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...