עזרה ב Fiber4k התנתקות במשחקים רשת - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה ב Fiber4k התנתקות במשחקים רשת

haim855

Recommended Posts

שלום לכולם. חברו אותי לFiber4k כל הבית..
ומאז בקצרה כל מישחק שמשחק זה זורק אותי מהשרת. משחק עצמו נתקע איך התאר את זה.. משחק כאילו נעצר הכל תקוע ואז זורק אותי מהשרת. יש למישהו מושג למה וכמובן פתרון?

ואציין שלפי החיבור של Fiber4k היה לי מודם רגיל עבד בסדר! וכמובן שלא צריך לציין שהתמיכה שלהם זוועה שהתיאשתי כבר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי צריך לבדוק מה זה בגוגל - זה - אולי תוכל להחליף ספק שירות שם כי משחקים לרוב תלויים בספק ולא בתשתית. אם זה אותו ספק כמו מקודם אולי באמת משהו בתשתית לא בסדר. בכל מקרה לא מומלץ לשחק על אל חוטית כי יכול להיות lag ו packet loss בגלל רעש בעיקר ב2.4 . 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Niseg

הייתי צריך לבדוק מה זה בגוגל - זה הוט - אולי תוכל להחליף ספק שירות שם כי משחקים לרוב תלויים בספק ולא בתשתית. אם זה אותו ספק כמו מקודם אולי באמת משהו בתשתית לא בסדר. בכל מקרה לא מומלץ לשחק על רשת אל חוטית כי יכול להיות lag ו packet loss בגלל רעש בעיקר ב2.4 . 

מה לא הבנתי..אני עברתי גם ספק בזקבלאומי וזה לא עזר..מה זה מומלץ לשחק עאל חוטית לא הבנתי כלום..אני משחק מחוברל מחשב דרך כבל רשת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רשמת הרבה אבל לא  הכל ברור.

בגדול אם יש לך בעיות אתה צריך לדבר עם התמיכה.

אתה יכול להריץ speed test  הרבה פעמים ולבדוק מה הבעיה, אפשר להניח שהבעיה שלך היא פינג גבוה .

אתה גם יכול להריץ בדיקת פינג לאורך זמן , הכי פשוט דרך CMD , אפשר לעשות ישירות לשרת שמולו אתה משחק או מול כל כתובת אחרת 

ping 8.8.8.8 -t יבדוק מול שרתים של . (  -t  אומר שזה רץ עד שאתה עוצר את זה , ככה תראה תמונת מצב לאורך זמן ) 

היית בעבר עם תשתית של ומאז שעברת לתשתית של HOT יש בעיות ?

בהנחה שגם ספק האינטרנט השתנה כאשר עשית את המעבר , אתה יכול לנסות לעבוד עם ספק האינטרנט הישן על התשתית החדשה.

אם החלפת ספק  לא עוזרת ונותני התשתית ( HOT) לא מצליחים לעזור לך לפתור את הבעיה - תחזור לתשתית הישנה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של yoavke

רשמת הרבה אבל לא  הכל ברור.

בגדול אם יש לך בעיות אתה צריך לדבר עם התמיכה.

אתה יכול להריץ speed test  הרבה פעמים ולבדוק מה הבעיה, אפשר להניח שהבעיה שלך היא פינג גבוה .

אתה גם יכול להריץ בדיקת פינג לאורך זמן , הכי פשוט דרך CMD , אפשר לעשות ישירות לשרת שמולו אתה משחק או מול כל כתובת אחרת 

ping 8.8.8.8 -t יבדוק מול שרתים של גוגל . (  -t  אומר שזה רץ עד שאתה עוצר את זה , ככה תראה תמונת מצב לאורך זמן ) 

היית בעבר עם תשתית של בזק ומאז שעברת לתשתית של HOT יש בעיות ?

בהנחה שגם ספק האינטרנט השתנה כאשר עשית את המעבר , אתה יכול לנסות לעבוד עם ספק האינטרנט הישן על התשתית החדשה.

אם החלפת ספק  אינטרנט לא עוזרת ונותני התשתית ( HOT) לא מצליחים לעזור לך לפתור את הבעיה - תחזור לתשתית הישנה .

ציטוט של yoavke

הייתי בבזק מיזמן התנתקתי.עברתי להוט והוט נט עבד בסדר עם בוקס 2 או 3 אחד מהם.

פינג שלי בסדר זה לא הבעיה.

התחברנו כל הבית לfiber4k אז נתקו לי תהוטבוקס מהפיבר למחשב התחיל הבעיה. עליתי על הבעיה מהר. ההוטבוקס היה עוד ברשותי..אז חברתי אותו נטו למחשב מישחק עבד.

הגיע השלב להחזיר תהוטבוקס אז החזרתי.והבעיה חזרה שוב..

בזה הרגע אמרתי נעשה בנפרד עלי הוטבוקס 4 עכשיו חברו אותי והבעיה ממשיכה.מישהו אמר לי שאני מקבל איפי שיתופי שזה בעיה כנראה..

אני כבר לא יודע מה לעשות..

עריכה: שהפכתי אותו ללברידג' מתפקד כמודם הכל עובד מצוין.. אז חצי נחמה אבל השאלה מה הבעיה שהוא לא מודם למה הוא עושה תבעיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...