האם יש קשר שהמחשב בעל מסך 144HZ יביא תמונה פחות חלקה בסרטונים ביוטיוב שהבנתי שהם כנראה 24 FPS במקור שהומרו ל60 FPS - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם יש קשר שהמחשב בעל מסך 144HZ יביא תמונה פחות חלקה בסרטונים ביוטיוב שהבנתי שהם כנראה 24 FPS במקור שהומרו ל60 FPS

SSD

Recommended Posts

קבלתי בעל מסך 144HZ  1080

התמונה בפועל נראת לי פחות חלקה בסרטונים ביוטיוב מאשר מחשב אחר גם 1080 אבל לא קצב רענון זהה- אני גם לא יודע כמה יש לו אבל זה מחשב בן כמה שנים טובות .

התפריטים והגלילה הכל נראה יותר חלק ,משחקים עוד לא ניסתי. אבל הסרטונים זה בעיה..- אני מבחין בזה בקלות .

ועוד שאלה , מסך מט 1080 מול מסך מבריק 1080 תמיד יראה פחות חד? 

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של TheCrow34

יכול להיות שלמחשב החדש יש כרטיס מסך חלש שלא מציג סרטונים כמו שצריך. 

לא חושב שמסך עם קצת רענון יותר גבוהה יכול לגרום לסרטונים להיות פחות חלקים. 

יש לו 2 אחד UHD Graphics 630 מובנה והשני 1070

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב זו התופעה שאני חווה :

Judder is directly tied to the framerate (higher = less judder). Stuttering happens when there is a mismatch between refresh rate and framerate with Vsync on, i.e 60FPS on 144Hz, resulting in some frames being displayed for a longer time. Higher refresh rates definitely reduce stutter at any framerate.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם משחקים עובדים חלק ? 

תוודא שאתה נמצא על פרופיל צריכת חשמל  מאוזן או גבוה ולא על חסכון בצריכת חשמל.

אפשר להגדיר בדרייבר של , גם באזור של תצוגה וגם באזור של צריכת חשמל אי אלו הגדרות לגבי קצב הרענון של המסך כאשר הוא עובד דרך האינטל .

כפתור ימני על שולחן העבודה , graphic properties  - אבל של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של yoavke

האם משחקים עובדים חלק ? 

תוודא שאתה נמצא על פרופיל צריכת חשמל  מאוזן או גבוה ולא על חסכון בצריכת חשמל.

אפשר להגדיר בדרייבר של אינטל , גם באזור של תצוגה וגם באזור של צריכת חשמל אי אלו הגדרות לגבי קצב הרענון של המסך כאשר הוא עובד דרך האינטל .

כפתור ימני על שולחן העבודה , graphic properties  - אבל של אינטל .

היי, תודה , אבל אין לי אופציה כזאת המחשב של MSI יש לי אפליקציה שנקראת Graphics Command Center ושם אפשר לשנות כל מני דברים אבל לא מה שאתה ציינת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של andralamusya

נשמע שאתה חווה בעיית stuttering של הגבלת nsync, תנסה לבטל את ההגדרה בדרייבר+משחק ותראה אם יש שינוי כלשהו
*לאחר כל שינוי יש צורך בטעינת היישום\משחק או לחילופין הפעלה מחדש.

רק רוצה לציין שלא הרצתי עדיין שום משחק.

איפה אני עושה את זה בדרייבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...