בעיה במערכת (כנראה) - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה במערכת (כנראה)

Ee72

Recommended Posts

תנסה לנתק את היציאה ולחבר את זו שמסומנת באדום או כבל אחר.
כרטיס מסך אני לא כ"כ רואה מה מחובר אבל תבדוק אם רשום עליו PCI-E
אם בכל זאת לא עובד, תנסה לנתק סטיק ולעבוד רק על אחד, במידה ולא עובד תנסה להעביר את הסטיק היחידי מקום.
במידה ולא עובד? תחליף בין הסטיקים ותחזור על הפעולה, בדיקה בכל סלוט.

5555.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של andralamusya

תנסה לנתק את היציאה ולחבר את זו שמסומנת באדום או כבל אחר.
כרטיס מסך אני לא כ"כ רואה מה מחובר אבל תבדוק אם רשום עליו PCI-E
אם בכל זאת לא עובד, תנסה לנתק סטיק זיכרון ולעבוד רק על אחד, במידה ולא עובד תנסה להעביר את הסטיק היחידי מקום.
במידה ולא עובד? תחליף בין הסטיקים ותחזור על הפעולה, בדיקה בכל סלוט.

5555.jpg

על כרטיס המסך מחובר PCIe, בנוגע לכבל שסימנת אכן ניסיתי לשנות אותו. זה כבל אחד שבא מחובר והיה צריך לפרק אותו לשניים על מנת שיוכל להכנס ללוח אם (הפעולה הזאת הייתה אמורה לקרות לא עשיתי משהו לא בסדר) בכל מקרה אנסה שוב ליתר בטחון בנוגע לכבל שסימנת בתמונה.

בנוגע לזכרונות גם ניסיתי, אך משום מה יש לי הרגשה שאת התצוגה אני לא רואה בגלל שהHDMI לא עובד מסיבה כלשהי, אני צריך לקנות כניסה אחרת ואבדוק אותה, בכל מקרה, אני לא מבין איך הזכרונות קשורים לכך שעכבר / המקלדת לא מראים תגובה, מה לדעתך קורה פה?

מצב משונה מאוד. אבל תודה רבה רבה לכם על העזרה אני מקווה שאוכל לסדר את זה בזמן הקרוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של HelpSupport

לאן חיברת את כבל ה- HDMI - לכניסה של לוח-האם או לכרטיס המסך ?

את כבל הHDMI חיברתי לכרטיס מסך, ניסיתי להוציא את הDisplay למסך המחשב, לא עבד, אז ניסיתי גם למסך הטלוויזיה, גם לא עבד. 

בכל מקרה, ניתקתי גם את כרטיס המסך על מנת לראות אם זו הבעיה, חיברתי את הHDMI ללוח האם גם למסך המחשב וגם לטלוויזיה, שום תגובה. (בטלוויזיה אין אות) 

אבל מה שכן, כשחיברתי כבל DVI מלוח האם למסך המחשב על מסך המחשב היה כתוב "Test good" משום מה, משהו שלא היה כתוב לפני כן. 

הבעיה היא שכרטיס המסך תומך בDVI אחד שצריך מתאם בשבילו, ואין לי כרגע, אני צריך לקנות את אותו מתאם על מנת לנסות לראות אם זה יעבוד. בכל מקרה הקטע עם העכבר והמקלדת עדיין בשלב מסויים טיפה מלחיצים אותי, איך אני אוכל לעשות משהו במחשב אם אין שום תגובה כלפיהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי, אין בעיה בחיבורים של ספק הכוח אל הרכיבים. 

להערכתי גם לא בעיה של זכרונות, אמנם ביפ ארוך + 2 קצרים (זה מה שכתבת) מצביע על בעיית , אבל אולי אתה מפספס ביפ קצר נוסף שהמשמעות של ביפ ארוך + 3 קצרים מצביע על כך שאין כרטיס מסך. למרות שהוא מוכנס אין זיהוי למערכת שיש - יתכן והוא תקול.

אין טעם לחבר שום כבל למסך מיציאת לוח-האם המעבד שרכשת והתקנת לא מכיל מעבד גראפי.

ממליץ לבחון את הבעיה עם כרטיס מסך אחר.

אם גם אז לא תהיה תצוגה אזי או שהלוח אינו עם הביוס המתאים למעבד ויש צורך לעדכן אותו או שהלוח לא תקין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של HelpSupport

להערכתי גם לא בעיה של זכרונות, אמנם ביפ ארוך + 2 קצרים (זה מה שכתבת) מצביע על בעיית זכרון, אבל אולי אתה מפספס ביפ קצר נוסף שהמשמעות של ביפ ארוך + 3 קצרים מצביע על כך שאין כרטיס מסך. למרות שהוא מוכנס אין זיהוי למערכת שיש - יתכן והוא תקול.

אם גם אז לא תהיה תצוגה אזי או שהלוח אינו עם הביוס המתאים למעבד ויש צורך לעדכן אותו או שהלוח לא תקין.

אולי שכחתי לעדכן אבל הביפים כבר נפסקו לגמרי לפני כשעה בערך אחרי ששיחקתי עם הזכרונות בסלוטים, עכשיו כבר אין ביפים.

בכל מקרה, בנוגע לכרטיס מסך אנסה עם כרטיס אחר, אנסה למצוא את הישן שלי בתקווה ואמצא

בכל מקרה, אם לא אמצא כרטיס מסך אחר, אין לי אפשרות לא לעדכן ולא לבצע כל פעולה שהיא אחרת,  ולגבי העכבר והמקלדת, מה לדעתך זה יכול להיות? מה אני יכול לעשות בנוגע לכך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של HelpSupport

להערכתי גם לא בעיה של זכרונות, אמנם ביפ ארוך + 2 קצרים (זה מה שכתבת) מצביע על בעיית זכרון, אבל אולי אתה מפספס ביפ קצר נוסף שהמשמעות של ביפ ארוך + 3 קצרים מצביע על כך שאין כרטיס מסך. למרות שהוא מוכנס אין זיהוי למערכת שיש - יתכן והוא תקול.

שאלה כללית - במידה והביוס והמעבד אינם תואמים, כיצד ניתן לעדכן אותו?

לא שזה המצב הידוע לי כרגע - אך לידע כללי אני שואל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Ee72

שאלה כללית - במידה והביוס והמעבד אינם תואמים, כיצד ניתן לעדכן אותו?

לא שזה המצב הידוע לי כרגע - אך לידע כללי אני שואל.

משתמשים במעבד הנתמך בגירסה נמוכה של הביוס.

למשל בלוח שלך מעבד מדור 8 כמו Core i3-8300 נתמך בביוס 0223.

https://www.asus.com/Motherboards/PRIME-H310M-E/HelpDesk_CPU/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של HelpSupport

משתמשים במעבד הנתמך בגירסה נמוכה של הביוס.

למשל בלוח שלך מעבד מדור 8 כמו Core i3-8300 נתמך בביוס 0223.

https://www.asus.com/Motherboards/PRIME-H310M-E/HelpDesk_CPU/

לחצתי ברשימה על המעבד שלי. שזה I3 9100f

מדור תשיעי וכתוב

Validated since BIOS

1404

זה אומר שהביוס כן תומך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...