מחפש המלצה לאל פסק + מגן נחשולי מתח - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש המלצה לאל פסק + מגן נחשולי מתח

Titan7777

Recommended Posts

מעוניין לחבר את המחשב הנייח + המסך.

במחשב הנייח יש לי ספק כוח HX750i אם זה עוזר.

אם צריך את המפרט תגידו לי.

ומעוניין גם לחבר את הטלוויזיה (ואולי גם את המערכת שכוללת רסיבר וסאב שמחוברים לחשמל באופן עצמאי).

האם אני חייב אל פסק? מחברים אליו הכל?

האם צריך מגן ברקים ונחשולי מתח מחובר?

למי מחברים מה? אשמח לעזרה 🙂

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי תשובה רק לגבי מגן ברקים (אל פסק בוודאות עדיף אך אני לא מכיר דגמים, נחכה לעוד תגובות).

אם אתה מוכן להשקיע אז תקנה את ה-Qtrade מברימאג שמברורים שלי בפורום כאן ומבפורומים אחרים הוא המגן ברקים ונחשולי מתח הכי טוב שיש (למעט אל פסק), עולה 240 ואם תקנה 2 כנראה שיעשו לך מחיר טוב על שניהם.

אם אתה מחפש משהו יותר זול אני חושב שה-D-Grate גם כן עושה את העובדה ועולה 100 ש"ח, אם יהיו כאן עוד שמכירים אותו אני גם כן אשמח לשמוע, אני בכל מקרה התרשמתי ממנו לטובה לעומת הזולים ממנו במקצת.

אני לא חושב שכדאי לחבר מפצל למגן ברקים וכנראה שדוקא אל פסק הוא הפתרון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כעיקרון, כל אל פסק עם שם הוא טוב. ייתכן שכדאי לך להתמקד באל פסק מיצרן ישראלי (יש לפחות אחד שאני זוכר. אם אני לא טועה זה איתן הנדסה) - אז אפשר לנסוע אליהם להחליף בצורה די פשוטה אחרי שהן מתרוקנות (עניין של בין שנה לשלוש), וכך לחדש את האל פסק בצורה פשוטה ולא יקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובות. 

יש למישהו מושג אם ניתן לחבר מזגן במפצל יחד עם , ממיר, מגבר, וסאב?

אני מנסה להבין איך לחבר את כל מוצרי החשמל שלי ואיפה לחבר את המגן ברקים (לא יהיו פה ברקים בחיים).

בנוסף יש גם מחשב, מסך מחשב, ומודם.

האם זה משנה באיזה שקע הם מחוברים בקיר, אם כל המוצרים הרי באותו חדר, לא כל השקעים הם אותו קו חשמל?

אשמח לעזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Titan7777

האם זה משנה באיזה שקע הם מחוברים בקיר, אם כל המוצרים הרי באותו חדר, לא כל השקעים הם אותו קו חשמל

ממש לא בהרכח, יתכן ששני צדדים בצחדר מוזנים משתי קוים שונים בלוח, ובכל קו עובר דרך קיר שקרוב לו, ככה שיתכן שב2 קירות באותו חדר עוברים קוים שונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של No-One

ממש לא בהרכח, יתכן ששני צדדים בצחדר מוזנים משתי קוים שונים בלוח, ובכל קו עובר דרך קיר שקרוב לו, ככה שיתכן שב2 קירות באותו חדר עוברים קוים שונים.

מה קורה כשהכל שייך לאותו קו?

אני יכול לחבר את המחשב, מסך, מודם וכו' דרך מפצל למגן בקיר?

ואת המזגן, , ממיר, מגבר, סאב עם מפצל למגן בשקע קיר אחר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את המזגן צריך לחבר בנפרד מכל ציוד אלקטרוני והוא צריך מגן שונה משל ציוד אלקטרוני (בכל מקרה, לא לחבר ציוד אלקטרוני ומזגן לאותו שקע ולא לחבר מזגן דרך מפצל)

למחשב + מסך + מודם עדיף אל-פסק ועדיף שיהיה כזה שמחובר למחשב עם תוכנה שתכבה אותו אוטומטית אחרי זמן מסויים שהוא פועל מהמצבר של האל-פסק כדי שלא יפול בצורה לא מסודרת כשהמצבר מתרוקן.

בכל מקרה, היכולת של רוב המגינים לעמוד בברקים מוטלת בספק, ההגנה החשובה היא בפני קפיצות מתח שקורות ברשת החשמל ואת זה רוב המגינים עושים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Titan7777

מה קורה כשהכל שייך לאותו קו?

עומס על הקו, אתן דוגמא בכדי לבאר:

אם בבית יש תלת פאזה מה שאמור להספיק להרבה צרכנים לעבוד ביחד, כשחלוקת הקוים בלוח היא לא נכונה, קרי שקו אחד רץ לאורך טווח ארוך בבית כי החשמלאי היה טיפש\עצלן ולא היה לו שכל\כח להזין מהלוח כמה קווים לאותו כיוון, יהיה עומס על הקו והוא יקפיץ.

בדר"כ קורה כשיש 3 גופי חימום או יותר על אותו קו בבית סטנדרטי. (בוילר\תנור\קומקום\מכונת כביסה וכו'..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...