העברת קבצים מבלי שאשאל באמצע שאלות מציקות - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

העברת קבצים מבלי שאשאל באמצע שאלות מציקות

Myrath

Recommended Posts

היי לכולם,

כל פעם שאני מעביר קבצים, בעיקר בעת גיבוי המחשב, אני צריך "להשגיח" על התהליך כדי לסמן "בצע עבור כולם" ו"דלג" לכשאתבקש.

האם יש פונקציה בהגדרות או תוכנת העברת קבצים שאפשר לדאוג לדברים האלו מראש (ואז אוכל לגבות בשקט את הקבצים במהלך הלילה)?

תודה

נ.ב.

אם מישהו מכיר תוסף לכרום/יישום שמאפשר מוניטורינג על אתרים ומודיע כשיש בהם שינוי - אשמח להצעות :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Myrath

היי לכולם,

כל פעם שאני מעביר קבצים, בעיקר בעת גיבוי המחשב, אני צריך "להשגיח" על התהליך כדי לסמן "בצע עבור כולם" ו"דלג" לכשאתבקש.

האם יש פונקציה בהגדרות או תוכנת העברת קבצים שאפשר לדאוג לדברים האלו מראש (ואז אוכל לגבות בשקט את הקבצים במהלך הלילה)?

תודה

לצערנו מייקרוסופט ממש אחורה בעניין העתקת הקבצים, אין אפשרות לעשות את זה בהעתקה של

יש תוכנה בשם TERACOPY אפשר להתקין אותה גם בתור מנהל ההעתקות ולהגדיר בתחילת ההעתקה לדלג הכל יש אפשרות השהייה ועוד, בסוף ההעתקה אם היא לא עברה חלק היא מציגה דו''ח, אני ממליץ יותר על הגירסה הישנה (2) - ממשק יותר נוח. יש גם ממשק בעברית.

יש גם תוכנות לגיבוי ששם זה אחרת לגמרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של אלי ירדני

לצערנו מייקרוסופט ממש אחורה בעניין העתקת הקבצים, אין אפשרות לעשות את זה בהעתקה של ווינדוס

יש תוכנה בשם TERACOPY אפשר להתקין אותה גם בתור מנהל ההעתקות ולהגדיר בתחילת ההעתקה לדלג הכל יש אפשרות השהייה ועוד, בסוף ההעתקה אם היא לא עברה חלק היא מציגה דו''ח, אני ממליץ יותר על הגירסה הישנה (2) - ממשק יותר נוח. יש גם ממשק בעברית.

תודה רבה ידידי, אנסה זאת!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוסף להצעה הקודמת, ממליץ על תוכנה חינמית בשם FreeFileSync. היא כלי מאוד חזק שמיועד לגיבויים - בעצם בדיוק לשימוש שלך. אתה יכול להשוות בין שתי תיקיות ולהגדיר מראש מה יקרה בכל מצב - לדוגמא, מה יקרה אם הקובץ קיים בתיקיית היעד אך הוא ישן יותר? להעתיק בכל זאת או להתעלם? מה קורה אם קובץ קיים בתיקיית היעד ולא המקור? אתה רוצה למחוק אותו? וכו'.

לכל השאלות האלו אתה יכול ליצור תבנית וגם להגדיר שזה יתבצע בצורה אוטומתית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של אלי ירדני

לצערנו מייקרוסופט ממש אחורה בעניין העתקת הקבצים, אין אפשרות לעשות את זה בהעתקה של ווינדוס

תודה רבה, ניסיתי ונראה שזה עובד!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של א. נוסבוים

מעניין מאוד, זו בעיה שמציקה גם לי, ולעוד הרבה

אכן.

ובהזמנות זו - תודה רבה לכולם ועל הפורום הנהדר הזה.

אם טרה קופי לא יספיק אנסה גם את התוכנות הנוספות.

המון תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של House M.D.

בנוסף להצעה הקודמת, ממליץ על תוכנה חינמית בשם FreeFileSync. היא כלי מאוד חזק שמיועד לגיבויים - בעצם בדיוק לשימוש שלך. אתה יכול להשוות בין שתי תיקיות ולהגדיר מראש מה יקרה בכל מצב - לדוגמא, מה יקרה אם הקובץ קיים בתיקיית היעד אך הוא ישן יותר? להעתיק בכל זאת או להתעלם? מה קורה אם קובץ קיים בתיקיית היעד ולא המקור? אתה רוצה למחוק אותו? וכו'.

לכל השאלות האלו אתה יכול ליצור תבנית וגם להגדיר שזה יתבצע בצורה אוטומתית.

היי, תודה רבה. זה נשמע בדיוק כמו מה שאני צריך, אבל לצערי התוכנה מאוד לא אינטואיטיבית :/

איך אני את ההעתקה בפועל? באמצעות השוואה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של אלי ירדני

היי, בדקתי לעומק. נראה ממש נוח!

העניין הוא שאני לא יודע אם לסמן "שכתב הכל" (כי אז הוא עדיין בא בטענות כשיש אי התאמה מהותית/כשל) או "דלג הכל" - שאז אני חושש שהוא ייצר לי עותקים מכל הקבצים או לא יחליף קובץ ישן בקובץ עדכני?...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Myrath

היי, תודה רבה. זה נשמע בדיוק כמו מה שאני צריך, אבל לצערי התוכנה מאוד לא אינטואיטיבית :/

איך אני מבצע את ההעתקה בפועל? באמצעות השוואה?

השוואה זה מה שאתה עושה לפני ההעתקה, ולפני השוואה צריך ללחוץ על כפתור ההגדרות ליד ולהחליט מה אתה רוצה לגבי כל מצב בין שתי התיקיות. אחרי השוואה, כדאי להסתכל שהכל נראה בסדר (בנוגע לפעולות שהתוכנה עומדת לבצע) ואז ללחוץ על סנכרון (חצים ירוקים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...