{אנדרואיד}איזו אפליקציה יותר טובה? צבע אדום או פיקוד העורף שמדורגת נמוך? מה ההבדל בניהן? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

{אנדרואיד}איזו אפליקציה יותר טובה? צבע אדום או פיקוד העורף שמדורגת נמוך? מה ההבדל בניהן?

רון88

Recommended Posts

ציטוט של רון88

אם יש לי שתי אפליקציות במגביל איך זה מתריע?

קודם כל עצם זה שיש לך 2 או יותר זה רק יזלול לך את הסוללה מהר יותר, אני לא בטוח אם זה יגרום לבעיה/התנגשות אבל ההתראות במקור מתקבלות ע"י פיקוד העורף.

ציטוט של רון88

ועוד משהו.

כומתה אומרת שצריך להגדיר שלא יהיה חיסכון בבטריה אבל לא הצלחתי למצוא את ההגדרות באנדרואיד האחרון על פיקסל 3

יש לכם מושג?

המפתח רשם את הדבר הבא

ציטוט

לתשומת לבכם! חלק ממשתמשי בגירסה 7.0 ומעלה עשויים לחוות בעיות בקבלת ההתרעות בשל מנגנון חיסכון בסוללה שקיים בחלק מהמכשירים. על מנת שכומתה תוכל לעבוד בצורה מיטבית, עליכם להיכנס להגדרות המכשיר, ללחוץ על הגדרות הסוללה, לבחור בתפריט "אופטימיזציה של סוללה", לאחר מכן למצוא את כומתה ברשימת האפליקציות ולשנות את ההגדרה שמופיעה ל'אל תבצע אופטימיזציה". בנוסף, עליכם ללחוץ על שלוש הנקודות שבצידו השמאלי העליון של המסך (לפתיחת תפריט נוסף), להיכנס לאופטימיזציה מתקדמת ולבטל אותה.

בנוסף - Pixel Phone עזרה

oRx4YmS.png
בשלב השלישי לאחר שאתה מקיש על האפליקציה(כומתה) אתה צריך לבחור "אל תבצע אופטימיזציה" כפי שרשם המפתח וכפי שאתה יכול לראות בתמונה הבאה לצורך הדוגמא...

vA52Gv4.png
אח"כ בהגדרות של כומתה כאשר אתה מגדיר התרעה יש לך אפשרות לבדיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי זה באנגלית ולא ראיתי את האופטימיזציה בתוך הגדרות הסוללה

הבדיקה בהגדרות דווקא עובדת טוב

יכול להיות שבאנדרואיד האחרון אין את ההגדרת אופטימיזציה באופן שמוסבר פה?

אני אנסה שוב וגם אנסה את הלינק

עריכה:

צירפתי צילום מסך. אז אני צריך לבחור DONT OPTIMIZE?

תודה!

2020-01-11_14-09.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של רון88

צירפתי צילום מסך. אז אני צריך לבחור DONT OPTIMIZE?

כן, בדיוק תבחר ב"Don't optimize" ותאשר בלחיצה על "Done".

במידה ויש בעיות או שאלות נוספות אתה יכול לשאול את המפתח של כומתה, שמו הוא מור חביב והדואר האלקטרוני ליצירת קשר הוא

morhaviv14@gmail.com

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...