מחשב גיימינג עזרה - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב גיימינג עזרה

papushka

Recommended Posts

1. מה התקציב המירבי? האם מתאפשרת חריגה במידת הצורך?

2. מה שימושי המחשב (משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD למשל), יש דוגמה ספציפית למשחק או תוכנה?

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ומסך)?

4. האם יש רכיב בסיסי שאין צורך לכלול במפרט? (לדוג' כונן SSD שכבר קיים ואפשר לצרף להרכבה)

5. עד כמה חשוב שקט פעולת המחשב?

6. האם ישנה הגבלה או העדפה לגודלו הפיזי של המחשב ומשקלו, אורות וכו'?

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות?

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים.

9. מתי מתוכננת קניית המחשב (רצוי מאוד לבקש מפרט במועד קצר מעת הקניה)?

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן בנוגע ליציאות וחיבורים (לדוג' USB Type-C או FireWire)?

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב?

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות:

ובנוסף האם מדובר על מסך ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של gilboag

1. מה התקציב המירבי? האם מתאפשרת חריגה במידת הצורך?

2. מה שימושי המחשב (משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD למשל), יש דוגמה ספציפית למשחק או תוכנה?

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ומסך)?

4. האם יש רכיב בסיסי שאין צורך לכלול במפרט? (לדוג' כונן SSD שכבר קיים ואפשר לצרף להרכבה)

5. עד כמה חשוב שקט פעולת המחשב?

6. האם ישנה הגבלה או העדפה לגודלו הפיזי של המחשב ומשקלו, אורות וכו'?

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות?

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים.

9. מתי מתוכננת קניית המחשב (רצוי מאוד לבקש מפרט במועד קצר מעת הקניה)?

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן בנוגע ליציאות וחיבורים (לדוג' USB Type-C או FireWire)?

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב?

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות:

ובנוסף האם מדובר על מסך 4k ?

תקציב מירבי 15 שימוש למשחקים וללימודים הנדסת תכנה לא צריך ציוד היקפי עם כונן SSD  לא אכפת לי מהשקט לא משנה לי הגודל שלו רצוי עם מערכת הפעלה והרכבה בחנות לא צריך עדיפות לחנות במרכז(אני מפתח תקווה) מתכנן לקנות בקרוב אלא אם תגיד לי שכדי לי לחכות כי יוצא משהו שכדי לחכות לו  רצוי חיבורי  usb  מטרה שלי להריץ עם 2 מסכים אחד של 360 HRZ ואחד 240 על איכות הכי גבוה  שהמשחק ירוץ חלק FPS גבוה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה שתי אופציות - אחת עם INTEL ואחת - די רחוקות מלנצל את התקציב.

לא היה נראה לי נכון "סתם לזרוק כסף" על דברים שהתוספת לביצועים תהיה זניחה ביחס לעלות. אבל כמובן שאפשר לעלות ל 2080 TI (התוספת בביצועים לא מצדיקה לטעמי את ההפרש הגדול במחיר), כנ"ל במפרט האינטל לעלות ל 9900 I9 וב ל 3900..

תראה מה הכיוון וננסה לעזור לך 

מעבד אינטל: מעבד אינטל Intel Core i7 9700KF 3.6Ghz 12MB Cache s1151v2 - Tray 1
  מאוורר למעבד: קירור נוזלי Corsair Hydro H45
      לוחות אם למעבדי אינטל: לוח אם MSI Z390-A PRO LGA1151v2, Intel Z390, DDR4, 2xPCI-E, VGA, DVI, DP 1
      זכרונות: זיכרון למחשב G.Skill Ripjaws V 2x16GB 3600Mhz DDR4 CL19 Kit 1
      כרטיסי מסך: כרטיס מסך MSI RTX 2080 SUPER VENTUS XS OC 8GB GDDR6 HDMI 3xDP 1
      כונני SSD: כונן קשיח Corsair Force MP510 PCIe NVMe M.2 2280 1920GB SSD M.2 2280 1
      ספקי כוח: ספק כח אקטיבי ומודולרי Corsair 750W 80+ Gold TX750M .  1
      מארזים: מארז ללא ספק Antec NX800 ATX Case - צבע שחור 1
  הרכבה: הרכבת חבילה מחלקים שבמבצע

מחיר החבילה: 8433 שקל
עמוד מוצר

מעבד AMD: מעבד AMD Ryzen 7 3800X 3.9Ghz AM4 - Box 1
      מאוורר למעבד: קירור למעבד Antec A400 RGB 1
      לוחות אם למעבדי ‏AMD: לוח אם MSI MPG X570 GAMING PLUS AM4, AMD X570, DDR4, 2xPCI-E, HDMI 1
      זכרונות: זיכרון למחשב G.Skill Ripjaws V 2x16GB 3600Mhz DDR4 CL19 Kit 1
      כרטיסי מסך: כרטיס מסך MSI RTX 2080 SUPER VENTUS XS OC 8GB GDDR6 HDMI 3xDP 1
      כונני SSD: כונן קשיח Corsair Force MP510 PCIe NVMe M.2 2280 1920GB SSD M.2 2280 1
  ספקי כוח: ספק כח אקטיבי ומודולרי Corsair 750W 80+ Gold TX750M .  1
      מארזים: מארז ללא ספק Antec NX800 ATX Case - צבע שחור 1
  הרכבה: הרכבת חבילה מחלקים שבמבצע

מחיר החבילה: 8753 שקל
עמוד מוצר

עריכה - ולגבי הלוח בAMD אפשר גם "לרדת" ל B450 טוב ולחסוך עוד כ 300 ש"ח בקלות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...