האם אני צריך לפתח אפליקציה או שיש פתרונות בעולם המחשבים? - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם אני צריך לפתח אפליקציה או שיש פתרונות בעולם המחשבים?

Ohad Ohana

Recommended Posts

אהלן
יש דרישה לשלוח ל x אנשים שאלון בעברית בלבד, הכולל בתוכו שאלות והרבה מלל, וטבלאות למילוי.
לאחר מכן, יש צורך לנתח את הטבלאות האלו (עדיף באקסל או איזשהו מעבד טבלאות), ולייצר התנייות, לדוגמא -
אם בטבלה כלשהי דווח על עמודה מעל Y, אז שייעדכן אותי בהתראה או משהו כזה.
לא מצאתי שירות או משהו כזה ברשת.

הדבר היחיד שמצאתי שקרוב לזה,זה:
ONLINE FORM BUILDER, אחרי שעברתי על כל מה שמציע חיפוש בגוגל (כולל פורמס שאינו רלוונטי כי לא מציג טבלאות) - הגעתי לאתר בשם JOTFORM (בחינם עד 5 טפסים, וכרגע אני צריך יותר ולא יודע אם לשלם להם כי זה לא זה) שנותן אפשרות להכין את הכל בצורה נחמדה, אבל הפלטפורמה הזו לא מיועדת לשימוש לטווח רחוק, וגם לא מותאמת לעברית באופן מלא.

בעזרת האתר הזה אני שולח לX אנשים את הטופס המקוון , הם ממלאים ואני מקבל התראה מהאפ' אשר מותקנת בטלפון\טבלט שלי שאדם פלוני שלח דיווח.
את התוצאות אני מקבל למייל בדמות טבלה (אשר אותה אפשר להמיר לPDF) ובזה זה מסתיים- אין נגיעה לאקסל.

לאחר מכן מה שקורה בפועל זה שאני פותח כל דיווח, ועובר על כל תשובה וטבלה ואם במידה והנתונים מראים X, אז אני יוצר קשר עם המדווח, אם לא אז מתעלם ומחכה למחרת לדיווח הבא.
שמדובר בעשרות אנשים ביום - זה משהו שנהיה בלתי אפשרי בלי מערכת אוטומטית.

הייתי רוצה תוכנה שתנתח את הטבלה בשבילי, ואם הערכים מעל מספר כלשהו- אז שיעדכן אותי.

האם אני צריך לייצר לעצמי אפליקציה?
האם קיים שירות כזה תמורת תשלום\חינמי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...