קנית חלקים למחשב גיימינג מאמזון, 2300-2500$ - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קנית חלקים למחשב גיימינג מאמזון, 2300-2500$

Roeih12

Recommended Posts

שלום לכולם,

אז אחרי 6 שנים הגיע הזמן לקנות מחשב חדש, בהתחלה הצצתי קצת ב KSP בקטגוריה של "מחשבי גיימינג מומלצים" והמחשב הזה צד לי את העין הן מבחינת המפרט והן מבחינת התקציב.

הדרישות שלי מהמחשב הן בעיקר גיימינג, משחקים חדשים וגם קצת ישנים, סטייל wolfenstein\call of duty\GTA\NFS\far cry וכו'

לאחר יום יומיים של התלבטויות התחלתי להשתעשע עם הרעיון של להריץ את רשימת החלקים באמאזון כדי לראות מה ההפרשים ובגלל שיש לי אופציה שיביאו לי אותם מארה"ב לקחתי את זה יותר ברצינות וגיליתי שאני יכול לחסוך מעל 4000 ש"ח בקניה של החלקים האלה מאמזון (למעט מארז שאקנה בארץ).

בגלל שהידע שלי כבר לא מה שהיה ואני לא באמת מעודכן בכלום, רציתי להתייעץ איתכם האם יש מקום להוזיל את החבילה הזו או אפילו אם שווה להשקיע עוד כמה דולרים ולשפר את העסקה.

זאת העגלה עם המחירים מאמזון:

Capture.thumb.PNG.1b26d602a0d1b97f6afffe9c151b0dcc.PNG

אשמח לשמוע את דעתכם כדי לתעל את הכסף בצורה נכונה כדי לקבל את המחשב הכי טוב לדרישות שלי ובהתאם לתקציב  ולא לזרוק סתם כסף לפח. מבחינת רכישות באמאזון כרגע אני עומד על 2060$ ומוכן לעלות עד 2300-2500$ אם זה באמת שווה את ההשקעה.

המטרה היא לקנות מחשב לתקופה יחסית ארוכה ומקסימום בבוא השעה שתהיה לי את האופציה לשדרג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בKSP ב2200$ בערך אפשר לבנות משהו כזה

מעבד AMD: מעבד AMD Ryzen 7 3800X 3.9Ghz AM4 - Box 1
      מאוורר למעבד: קירור למעבד Antec C400 Glacial 1
      לוחות אם למעבדי ‏AMD: לוח אם MSI B450M MORTAR TITANIUM AM4, AMD B450, DDR4, 2xPCI-E, HDMI, DP 1
      זכרונות: זיכרון למחשב Corsair Vengeance LPX 2x16GB DDR4 3200MHz CL16 Kit 1
      כרטיסי מסך: כרטיס מסך MSI RTX 2080 SUPER VENTUS XS OC 8GB GDDR6 HDMI 3xDP 1
      דיסקים קשיחים: כונן קשיח Seagate Barracuda HDD 2TB Sata III ST2000DM008 1
      כונני SSD: כונן קשיח Corsair Force MP510 PCIe NVMe M.2 2280 960GB SSD M.2 2280 1
  כרטיסי קול: On Board 7.1 Channel Audio
  ציוד רשתות: On Board 10/100/1000
  ספקי כוח: ספק כח אקטיבי ומודולרי Corsair 750W 80+ Gold TX750M .  
      מארזים: מארז ללא ספק Antec NX800 ATX Case - צבע שחור 1
  הרכבה: הרכבת חבילה מחלקים שבמבצע

מחיר החבילה: 7803 שקל
עמוד מוצר

* לאיזה מסך זה משודך/ישודך ? (רז', HZ) - אולי בכלל שווה לך לרדת ל 2070 SUPER 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש דברים שבארץ המחירים שלהם דומים - תבדוק מה באמת שווה לך לקנות באמאזון (במחשבה שמי שמביא לך את לא נדרש לשלם מס בכניסה לארץ..- שלא בטוח תעבור חלק..)

בכל מקרה - למערכת כזאת היתי שם ספק יותר חזק (כנ"ל אבל 750 או אפילו ה 850)

SSD - כך כבר אחד מהיר על PCIEX M.2 (הפרש לא גדול במחיר - אבל מהיר בהרבה..)

לכ.מ - ה 2080TI יקר מאוד - ב FHD זה נראה כמו בזבוז - (לדעתי)  גם 2070SUPER בחצי מחיר יעשה את העבודה לא רע בכלל ולא בטוח שתרגיש בהבדל..

לשיקולך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Roeih12

תודה על ההתייחסות.

המסך הוא Lenovo Legion 

השאלה אם היא אני קונה באותו מחיר מחשב יותר טוב (תקן אותי אם אני טועה), למה להתפשר ולקנות בארץ משהו נחות יותר?

אני מבין שהתוכנית היא לא לשלם מכס? אם אתה משלם מכס + אם המשלוח הוא לעיר NY למשל, אתה מוסיף עוד אחוזים של מס רכישה (שתראה בסוף) והפערים נראים פחות גרועים (אם הם קיימים בכלל)

בטוח שהמחשב בארץ יהיה נחות יותר, הוא פשוט יהיה עם אחריות - לכן זה הימור. ראשון במכס, שנית שאף רכיב לא יתקלקל - מימוש אחריות עשוי להיות סיפור.

אפשר לשפר את המפרט מאמאזון (המועתק).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

giloboag - לא ממש מצאתי רכיבים שהמחיר שלהם דומה למחיר בארץ, כמעט בכל הרכיבים ההפרש הוא באיזור ה 30-35%.

תודה על ההערה לגבי הספק בכלל לא שמתי לב שלקחתי את ה 650W, "שידרגתי" ל 850W מה שבטוח בטוח.

בקשר לכרטיס מסך, יותר חשוב לי כרטיס שיהיה חזק ויספק אותי לשנים ארוכות של משחקים בלי הצורך להחליף אז הלכתי על משהו                         קצת כנראה OverKill, יותר חשובים לי הביצועים שלו בהרצת גרפיקה, על ה אני אבדוק את מה שכתבת.

rubus - מיסים מקומיים יעלו לי משהו כמו תוספת של 175$+- שזה עדיין משאיר אותי עם 3500 ש"ח הפרש במחיר, לגבי מיסים בארץ אני לא מוטרד                כי סה"כ מדובר על 7 חבילות שחלקן קטנות ולא יתפסו את העין (זכרונות, מאוורר, ספק) וגם כי החבילות יתחלקו בין 3 מזווודות(=3 נוסעים).

אז אם יש לך הערות לגבי שיפור המפרט אשמח לשמוע על הצעות.

עוד דבר ששכחתי לציין, אומנם כבר שמתי בעגלה מאווררים לקירור, אבל הוא ממש חשוב לי במיוחד בקיץ לפעמים החדר שבו המחשב נמצא יכול להגיע לטמפרטורות די גבוהות, במחשב הנוכחי הכרטיס מסך שלי פשוט נשרף לפני כמה חודשים והתחיל לזייף, אז מאוד מאוד חשוב לי, אם אתם חושבים שצריך להוסיף או להחליף את המערכת שבחרתי, זאת גם אופציה.

תודה לשניכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זכרונות, המחיר כמו בארץ. המעבד לא כזה רחוק גם.. תראה המחיר שאתה בעיקר מרוויח זה המעמ ומבצעים פה ושם. כרטיס מסך יש הפרש אבל... מזוודה אחת נתפסת מתוך שלוש ובכלל נזרקת בתחתית מטוס עם רכיבים שלא נועדו להיזרק... אל תסמוך על סבלים שיהיו עדינים. כמובן שהכי משתלם לדעתי זה מסך שם אבל זה לא יקרה. לדעתי אם כבר קח כמה דברים קטנים שאפשר להכניס לתיק צד ולהסתפק בזה.

אם אתה מתעקש לפחות תווותר על הלוח אם, שבכיף יכול להגיע אלייך תקול. אתה גם ככה לא תשלח לארץ עם קופסאות, אז דברים יכולים להשבר. אפילו בתיק צד ברמב האישית זה חתיכת טרחה לשגע את המשפחה שלך לדחוס את כל הדברים האלה למזוודות שלהם, שווה לחשוב גם על זה:) בהצלחה 

אהה והיית חוסך עוד כסף אם היית משנה לרייזן, שטכנית לא משמעותי בביצועים, לרוב השימושים והמשתמשים. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...