עזרה החלפת כונן בחשב חיבור sata 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה החלפת כונן בחשב חיבור sata 2

Pc gool

Recommended Posts

שלום לכולם

ברשותי מחשב נייד g550 4 גיגה זכרון

ווינדוס  7 מערכת הפעלה.מעוניין להחליף את הכונן hdd ב .כרגע המחשב כמו צב

האם כונני בחיבור sata3 יתאימו לי מבחינת ברגים תושבות בנייד ?

ואיזה כונן מומלץ שיתן תמינימום

תודה חברים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של gool

מישהו יכול לעזור לי אני באמת מיואש מהלתחיל להתרוצץ עם לדעת זה מתאים או לא מבחינת חיבור תושבת.מהירות?

כמו שכבר כתבו לך הכניסה מתאימה, הכוננים אותו גודל, ההבדל בין SATA 2 ל3 זה רק המהירות שהם יכולים להעביר אבל יש תאימות לאחור, כלומר אם יש לך במחשב SATA 2 יתאים גם אם תשים כונן SATA3, מה שכתבו לך כבר שכיון שהכוננים הם SATA3 הם לא יגיעו לשיא תפוקתם מבחינת הכניסה שלך שהיא SATA 2  וגם מבחינת המעבד, והלוח, אבל זה ודאי יועיל למחשב.

נ.ב. אני ממליץ להשאיר אותו על 7. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של אלי ירדני

כמו שכבר כתבו לך הכניסה מתאימה, הכוננים אותו גודל, ההבדל בין SATA 2 ל3 זה רק המהירות שהם יכולים להעביר אבל יש תאימות לאחור, כלומר אם יש לך במחשב SATA 2 יתאים גם אם תשים כונן SATA3, מה שכתבו לך כבר שכיון שהכוננים הם SATA3 הם לא יגיעו לשיא תפוקתם מבחינת הכניסה שלך שהיא SATA 2  וגם מבחינת המעבד, והלוח, אבל זה ודאי יועיל למחשב.

נ.ב. אני ממליץ להשאיר אותו על ווינדוס 7. 

אבל לא הבנתי את תשטבתך חבר.עם עכשיו אני קונה sata 3 לדוגמא של ..

פשוט מוציא תכונן hdd שלי והssd יכנס בלי בעיה עם אותם ברגים?לגבי המהירות זה לא יתן לפחות מהירות פי 5 או 6 ?לא ביקשתי 10 כרגע הווינדוס עולה אחרי דקה וחצי .הנל גם תוכנות תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של HelpSupport

Storage: SATA 2 - 3Gb/sSerial ATA support

בחר את נפח ה- SSD שאתה חפץ.

אני כבר המלצתי ונתתי לך קישור בתגובה קודמת לדיסק לרכישה ->

https://hwzone.co.il/community/topic/596164-החלפת-כונן-hdd/?tab=comments#comment-5169838

כן סמתי לב.לפי מה שהבנתי זה כונן בחיבור sata 2?לא הבנתי זה יתן מהירות יותר משאר הכוננים מבחינת החברה או בגלל שהוא תומך ב sata 2 תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של gool

מישהו יכול לתת הסבר לגבי הדבר הבא איך הוא שם תכונן ללא התושבת ובלי כלום.כונן כזה אמור להתפס עם מינימום 2 ברגים.מצרף

זה נתפס עם המכסה החיצוני, הוא בנוי בצורה כזו שמתי שהמכסה הזה סגור הדיסק לא יכול לזוז אחורה ולצאת מהחיבור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של gool

זה בכול הכוננים ככה ?דוגמא סאנדיסק פלאש

אתה מתכוון לשאול אם בכל הכוננים יש מקום לברגים שראית אצלך, אז התשובה היא כן, בכל הכוננים. אותם ברגים (כמובן הSATA ולא הM2 ). 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...