האם יש אפשרות לעברית בתוכנה ל-PDF אדובי רידר? - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם יש אפשרות לעברית בתוכנה ל-PDF אדובי רידר?

daniel2019

Recommended Posts

שלום

1. האם יש אפשרות לשנות שפה לעברית באדובי רידר, או לחילופין להוריד בגירסה עברית באם ישנה כזו?
2. במידה והתשובה לשאלה לעיל היא לא, האם ישנה תוכנה דומה לקבצי PDF שכן פועלת בעברית?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של daniel2019

שלום

1. האם יש אפשרות לשנות שפה לעברית באדובי רידר, או לחילופין להוריד בגירסה עברית באם ישנה כזו?
2. במידה והתשובה לשאלה לעיל היא לא, האם ישנה תוכנה דומה לקבצי PDF שכן פועלת בעברית?

תודה

יש אותה בעברית - תוריד התקנה עם עברית רשמית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של HelpSupport

@אלי ירדני

אשמח לקבל קישור להורדת התוכנה עם ממשק בעברית.

לידעתי אין עברית לתוכנה Acrobat Reader DC - הגירסה האחרונה עם ממשק עברי היתה 9.3.

דבר ראשון דברו כאן על אדובי רידר, לא על אקרובט, אקרובט הוא העורך של אדובי והוא גם לא חינמי. רידר הוא המציג והוא חינמי.

בקשר לאקרובט לא היה לי אפשרות לבדוק אבל תראה כאן:https://acrobat.adobe.com/il/he/acrobat.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כפי שאמר TechSupport אני לא חושב ש-Acrobat Reader DC מגיע עם ממשק עברי. לפחות אני לא נתקלתי בזה.

אם כל מה שאתה מחפש  לעשות זה להציג קובצי PDF (לא להוסיף הערות, חתימות וכו') אני ממליץ על SumatraPDF או פשוט לפתוח בדפדפן 

אם אתה צריך כלי שגם  מאפשר להוסיף סימנים והערות, לא עולה לי כרגע בדעתי שם של כלי שעושה את זה ויש לו ממשק בעברית (אבל כלים כמו Foxit Reader, PDF X-change Editor ו-Adobe Reader עצמה מאפשרים לכתוב עברית בהערות בדרגות שונות של תמיכה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...