בעיה בסייר קבצים - ווינדוס 10 לא נותן לחפש קבצים - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בסייר קבצים - ווינדוס 10 לא נותן לחפש קבצים

פבלו
 Share

Recommended Posts

שלום,

בשבוע האחרון התחילה לי בעיה בסייר קבצים בווינדוס 10. אני לא בטוח ב100% אבל יש סיכוי שזה התחיל אחרי עדכון.

הבעיה מתרחשת כשאני בסייר קבצים ( File Explorer) . לפני שהתחילו הבעיות יכולתי לרשום תחילת מילה במלבן של חיפוש הקבצים והסייר קבצים התחיל להראות לי קבצים שקשורים לחיפוש. 

אבל עכשיו אני חייב לרשום בדיוק מה אני רוצה למצוא, ואני צריך לעשות ENTER כדאי שזה ימצא משהו.

בהתחלה לא יכולתי לרשום שום דבר בחיפוש בכלל, אבל אחרי שהפעלתי מחפש את Search ב-services זה הסתדר, אבל הבעיה עברה למה שתיראתי מעל.

אין לי , או לפחות זה לא רץ לי ברקע. 

האם יש דרך לפתור את זה? 

אני אוסיף שהחיפוש שנמצא בתחתית המסך (ליד האייקון של ווינדוס) עובד בלי בעיות, הבעיה מתרחשת רק כשאני מחפש בתיקיות וקבצים. 

תודה. 

dfdfdfd.thumb.jpg.201d71495cd7fa4a6d61e342855353f3.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מותקנת אצלך גירסה 1909 של 10 אז זו בעיה ידועה ובאג שאמור להיות מתוקן בקרוב...

גם לי זה קורה...הפתרון שעובד (זמנית) אצלי הוא לסגור את החלון של התיקייה ולפתוח מחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 9 חודשים מאוחר יותר...

גם לי קרה דבר דומה עשיתי עדכוני (אני אם חסימת נטפרי ואפשר לפתוח את האפשרות לעדכונים) פעם כשהייתי רוצה לחפש לדוגמא קובץ שהעתקתי שבוע שעבר היית עולה על שורת החיפוש שבתיקיה ואז היתה מופיע לי לשונית חיפוש ושם אני מגדיר ותאריך שבוע שעבר בלי לרשום שם ואז היתה מופיע רשימה של קבצי רלוונטיים אבל היום נעלמה לי האפשרות הזאת אלא אם אני עולה על שורת החיפוש לא מופיע לי לשונית חיפוש עד שאני רושם איזה אות ואז נפתחת לי תיקיה תוצאות חיפוש... ושם אני יכול למיין על פי הגדרות אבל אין לי אפשרות לחפש בלי להכניס אות משהו יכול לעזור בעניין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...