קנית מחשב חדש בחול הכי טוב שאפשר רבל הגיוני - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קנית מחשב חדש בחול הכי טוב שאפשר רבל הגיוני

Dori Shlomo

Recommended Posts

היי 

אני גר בניו יורק וברצוני לחזור לשחק במחשב (חורף פה מטורף)

בתקציב שלי מאוד נוח בסביבות ה $7500 כולל ציוד ומסך

מה שחשבתי 

INTEL 9900K

BOARD?

MEMORY?

2080TI

HARDDRIVE?

POWER SUPPLY?

MOUS?E

?KEYBORAD

HEADSET WITH MICKROPON?

DISPLAY     ASUS SWIFT PG35VQ 35" 21:9 Ultra-WQHD 3440x1440 2K Resolution 200Hz 2ms

מה שאתם חושבים זה סוג של מחשב חלומות שלי אחרי 10 שנים הפסקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול בכיף להרכיב מחשב חלומות אבל להוציא הרבה פחות $$$.

אתה הולך לבנות בעצמך?

אם אתה גר בניו-יורק יש לי כמה עצות בשבילך:

1. תיכנס לערוצי של מבינים בנושא. אישית אני הייתי ממליץ על שלושת הבאים: paulshardware bitwit jayztwocents

יש להם גם מדריכי הרכבה וגם כל חודש המלצות בחלוקה לרמות מחיר. תשקיע את הזמן לבדוק את השטח, וזאת הדרך הכי קלה לעשות זאת.

2. אם אתה בונה מחשב, תיכנס לאתר pcpartpicker אחרי שהתמקדת לגבי איזה CPU אתה רוצה (במצב השוק היום דווקא הייתי הולך על , אגב).

דרך האתר הזה אתה יכול להרכיב רשימת חלקים ולוודא שהם מתאימים אחד לשני (ספציפית חשוב לוודא שה-MOBO מתאים לסוג ה-CPU שבחרת, ושסוג ה- עובד בסדר עם כל זה (תסתכל על סרטוני הדרכת הבנייה של פול, הוא מדבר גם על איך אתה יכול לבדוק התאמה באתרים של יצרנים שונים).

בנוסף חשוב לוודא שספק הכוח שלך בא ממקום עם מוניטין ושהוא מסוגל לספק את צרכי המערכת שלך. לא צריך ללכת על הכי חזק שיש (ממש לא) אבל אם אתה בונה מערכת חזקה, משהו בטווח ה-650-700 וואט בקלות יכול להיות בעתיד שלך.

3. תעשה היכרות עם שמות כמו , , be quiet!, razer. יצרנים של חלקי מערכת שונים שמחלקם בוודאי תרצה לשלב במערכת שלך. יש אנשים שבונים מחשבים גם עם רכיבים שעיקרם מחברה אחת, שזה אמור לתת לך שלוות נפש שהכל יעבוד טוב ביחד. לא ממש הכרחי אבל יש מי שעושה את זה. למשל, אני בניתי מחשב עם הרבה רכיבים מ-. אבל תכיר לעצמך את החברות השונות ואת המלאי שלהם כדי שתדע מה אתה רוצה. חלקם עוסקים גם בפרפיראלים (כגון מקלדות, עכברים, וכו') והם עושים דברים לא רעים. תקרא ביקורות (ערוצי היוטיוב שציינתי מספקים גם ביקורות מסוג זה, אגב).

4. אם אתה רוצה רק לבחור את החלקים ושמישהו אחר יבנה את המחשב, יש לא מעט שירותים כאלה בארה"ב. , IBUYPOWER וכו'. הספקים של החלקים שציינתי מקודם גם (חלקם) בונים מחשבים). קח בחשבון שיש עלות לבניה עצמה, אבל זה לא אמור להיות יקר מאוד.

אה, ולא הייתי קונה 2080TI היום.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על התשובה הכנה והארוכה 

זה המחשב השלישי שאני בונה בחיים שהייתי ילד הייתי יותר מבין היום אין לי את זמן לזה

יעשה כול מה שאמרתה מאוד הגיוני ופשוט רק שאלה אחת

למה אתה לא ממליץ על הכרטיס מסך הזה אם אני לא טועה זה הכי חזק שיש בשוק היום ביחד אם המעבד של 9900K (למשחקים)

מאוד מעניין אותי לדעת ?

חשבתי אפיילו על אבל ראיתי ביקורות שזה לא ממש עובד מספיק מהר/טוב 

ראיתי את המסך שאני רוצה לקנות ? זה נראה לי בזבוז לקנות מסך כזה בלי לקנות את הכרטיס מסך הכי חזק בשוק

בנוסף יש לי VR עכשיו ל וזה נחמד אז בטוח שאם המחשב החדש אני יקנה איזה חדש למחשב(מחכה לדור הבא למחשב) אז בטוח יצתרך את כול הכוח עיבוד שאני יוכל לקנות

דרך אגב יש פה פורום ל או באיזה אתר אחר בעיברית?

שוב תודה

וחג שמח

וסליחה על כול הטעיות אין לי עיברית במקלדת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשמחה.

תראה, כמו בכל דבר, כרטיס מסך זה עניין של עלות מול תועלת. אנחנו מדברים על הדור הראשון ש- מוציאה עם יכולות raytracing בזמן אמת. זה יותר עניין אישי, כל אחד בוחר מה שמתאים עבורו, אבל לדעתי האישית הפרשי הביצועים לא מצדיקים את הפרשי העלויות של מעבר מה-2070 ל-2080 ובטח שלא ל-TI.

אבל לשם הטיעון, נישאר בטווח ה-2080 לרגע. עברו כמה חודשים מאז שבאמת התעניינתי במחירים בשוק כרגע, אבל ממבט מהיר ב-pcpartpicker אתה יכול למצוא 2080 ואפילו 2080 סופר בין 700-800 דולר. ה-2080 TI הכי זול שמצאתי נמכר ע"י Newegg ב-1000 דולר.

אני פשוט לא חושב שזה שווה את תוספת המחיר בשביל הפרשי הביצועים.

אבל יותר חשוב מזה, זה עניין התזמון.

תראה, כשיצא ה-1080 הוא היה עוד תוספת בשורה ארוכה של מוצרים. הייתה סדרת ה-900 לפניו ולפני זה ה-800 וכן הלאה.

ה-2080 הוא ארכיטקטורה אחרת, חדשה. אתה לא רק מוציא כסף על "הכי טוב" כאן, אתה גם מוציא כסף על מוצר שעדיין לא באמת הוכיח את עצמו. אין המון משחקים בשוק שבאמת משתמשים בטכנולוגיית ה-raytracing שבגללה nvidia עשו את כל ההייפ. יש כמה. לא המון. ואנחנו כבר הרבה זמן אחרי ההשקה של המוצר. לא הוציאו עדיין כרטיס שעובד עם זה, למרות שהם אמרו שהם עובדים על זה. יש סיבה שההשקה של 2080 ו- באופן כללי לא נחשבה השקה מאוד מוצלחת. אפילו הביצועים של החברה בשוק ההון סבלו בגלל זה.

שלא תבין לא נכון, הטכנולוגיה מגניבה. אבל כשהמוצר יצא, כל העניין היה בעיקר Sales Pitch כדי שאנשים יקנו את הכרטיס. לא באמת הייתה סיבה טובה לשלם כל כך הרבה כסף - שוב, רוב המשחקים לא משתמשים בטכנולוגיה. הכרטיס חזק יותר מכל דבר שקיים בשוק, כן. אבל לא בהרבה.

בוא נגיד ככה, כמה חודשים לפני ש- יצא, אני קניתי 1080 TI. כשיצא ה-2080, עדיין הרגשתי מאוד טוב עם ההחלטה שלי לקנות את ה-1080.

אם יש לך מלא כסף לבזבז על זה, מה שאני הייתי עושה זה קונה משהו קצת פחות מנצנץ, מחכה לראות מה הדור הבא של כרטיסים מביא למגרש ואז מחליט אולי למכור את הכרטיס שקניתי בשוק היד שנייה ולקנות משהו חדש, שכבר מוכח, וכבר יש לו אשכרה שימוש בשטח.

ולא משנה איזה מסך יש לי בשביל ההחלטה הזאת. זה לא בזבוז לקנות מסך טוב וכרטיס 2070 (או 2080). אני פשוט לא נותן ל- אלף דולר על משהו שבעיניי עדיין לא הוכיח את עצמו. זה נקרא early adopter cost. אני מעדיף לקנות משהו טוב, ואח"כ אם אני רואה שהם בכיוון הנכון - למכור את מה שיש לי ולשדרג.

עניין אישי שלי, יכול להיות שאתה מסתכל על זה באופן אחר וזה, אגב, בסדר גמור גם כן. כל אחד עושה מה שטוב לו.

בערוצי היוטיוב שציינתי, יש ביקורות גם על והשוואות ביניהם. אם יש לך סבלנות לשבת ולשמוע ניתוחים מאוד מפורטים לגבי זה, אתה יכול לבדוק גם ערוץ בשם gamersnexus. הבחור זהב, אבל שיהיה בריא כמה שהוא נכנס לפרטים....

אגב, כבר כמעט אף אחד לא עושה עם הכרטיסים החדשים. לפעמים זה אפילו גורע מהביצועים. אין לזה באמת תועלות בימינו. לא ממש.

חג שמח!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב4.5K$ (בלי המסך שבחרת) יש מפלצות מוכנות ברמה גבוהה למשל :

https://www.newegg.com/abs-computer-technologies-obsidian-ali343/p/N82E16883102842?Description=gaming pc&cm_re=gaming_pc-_-83-102-842-_-Product

אולי תנסה אם יש לך זמן ורצון להרכיב משהו בעצמך כמו שנאמר כאן - זה כנראה ישתלם לך - אבל לא בטוח שתחסוך הרבה .. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...