התלבטות בין ספקים - עמוד 3 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות בין ספקים

bafty

Recommended Posts

למיטב הבנתי הדבר הזה ענתיקה ואני לא מכיר שזה "נאכף" היום ברמת ספקי כח. מהמעט פעמים שיצא לי, גם עם בדיקת מולטימטר ראיתי הרמוניה בריאה סה"כ עם מתאם כזה.

בכ"מ פותח הדיון קנה יחידה חדשה, אז נראה שפתרנו את הבעיה בכל מקרה.

תתחדש, פה בטוח לא יחסרו לך חיבורים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של djelectric

למיטב הבנתי הדבר הזה ענתיקה ואני לא מכיר שזה "נאכף" היום ברמת ספקי כח. מהמעט פעמים שיצא לי, גם עם בדיקת מולטימטר ראיתי הרמוניה בריאה סה"כ עם מתאם כזה.

בכ"מ פותח הדיון קנה יחידה חדשה, אז נראה שפתרנו את הבעיה בכל מקרה.

תתחדש, פה בטוח לא יחסרו לך חיבורים

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקן הזה של pcie עדיין בתוקף, צפוי להיות מוחלף בשנתיים הקרובות, אבדוק בהזדמנות עם הכבל 12V השלישי בחיבור של 6 פין עובד, ב18awg משתדלים לא לעבור את ה60W כדי שלא תהיה עלייה משמעותית בטמפ'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, אני בכלל חושב שאנחנו מספר שנים באיחור על שינוי של המחברים האלה. ב-Molex ושות' עושים בוחטות של כסף כנראה, ואני יודע שהם מוכרים המון מחברים כאלה גם לעולם ה-. ערכות נכללות.

אם הנדסה נכונה הייתה באה לפני רווחים, כבר היינו רואים מחברים בסגנון יעיל משמעותית עם פינים רחבים ננעלים בצורת חרבות שיכולים לשאת גם 30A למחבר בודד, מה שהיה פותר לגמרי בלאגן של 6+2 כפול 2 בכרטיסי מסך.

חוסר שינוי כתוצאה מנוחות יתר של מחברים הוא משהו שתוקף כל איזור בחומרת מחשבים גם ככה, היום סובלים מזה מחברי EPS למעבדים גם, אבל לך תתעסק ב-2 טון ניירת ומליארדי דולרים בשביל אפילו ליזום מהלך לשינוי מחברים.

יכול מאוד ליהות שחוסר הרצון לשנות למחברים שיכולים לשאת יותר זרם מגיע גם מהרצון אולי לשמור על צריכת חשמל נמוכה יותר איפה שאפשר, שכן אולי מחברים שיכולים לשאת כאלה כמויות של זרם על גבם יגדילו חזירות של יצריות שבבים \ בורדים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...