עזרה בקניית מכונת כביסה משולבת עם מייבש - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בקניית מכונת כביסה משולבת עם מייבש

Omer Shamia

Recommended Posts

רוב הביקורות שיצא לי לקרוא לגבי מייבשי כביסה מבוססי קונדנסר היו שליליות.

אם המייבש מובנה במכונת הכביסה הוא חייב להיות מבוסס קונדנסר .

ממליץ  לרכוש מייבש פשוט מבוסס אוויר חם  עם כמה שפחות חיישנים , רק גלגל של זמן עבודה ושתי רמות חום .

כמובן שלמייבש כזה צריך פתח יציאה לצינור אוויר 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של elikh

יצא לי לכתוב כבר כאן בפורום קצת ביקורת שלילית על קספ, אז מזדהה איתך.

בכל אופן, בגלל שפתחת את הקישור הזה אני אוסיף עוד משהו.

רציתי לקנות מקלדת בבלאק פראיידי שיש רק אצלם.

בלעתי את הכבוד והכעס והלכתי לקנות מהם.

המוכר כמובן בכלל לא ידע על מה אני מדבר, ניסה לדחוף לי משהו אחר, ורק כשהראיתי לו את המקט המדויק הוא פתאום הבין.

הסיבה שהוא לא יכל לעזור לי זה בגלל שנגמר במלאי, ואז הוא פשוט לא מצא אותה וניסה לתת משהו אחר.

בעבר מוכר אחר ניסה לדחוף לי6800K בטענה שיש שם 32X PCIE LANES - שזה כמובן לא נכון.

אני ומוכר נוסף הסתכלנו על מפרטים של שני לוחות אם - שאלתי אותו מה ההבדל והוא לא הצליח למצוא, בסוף אני כבר הסתכלתי ותוך רגע ראיתי שהם בגדלים שונים.

0 הבנה במוצרים, 0 הבנה בשירות לקוחות.

הבאסה היחידה שיש להם יותר מבחר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מניסיון קצר שלי, היתה לי מכונה משולבת של אריסטון AML105 מספר שנים. הייבוש הוא למקרי חירום בלבד. מכיוון ש: (א). אתה יכול לייבש רק חצי מהכמות שאתה יכול לכבס. (ב) זה לוקח שעות קונדנסר לא יעיל. (ג) בדגם הספציפי החיישנים של הטמפרטורה בייבוש היו גרועים, בגדים יצאו בריח שרוף ולא נעים. אכן רוב הביקורות נכונות. קח שתי מכונות עם פתח קדמי ותשים אותם אחת על גבי השניה.

ד"א, המכונה עצמה כיבסה די טוב. שירתה אותנו עשור ועברה ארבעה בתים בגבורה, החלפתי בעצמי שלוש גופי חימום, מנעול אלקטרומגנטי לדלת ואטם די בקלות במשך השנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...