קניית חלקים למחשב נייח פרטים בפנים - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניית חלקים למחשב נייח פרטים בפנים

RAZIEL98

Recommended Posts

ציטוט של maya1

זו לא טעות. הדגם הזה מגיע עם 960 GB - כמעט 1TB.

אם אתה מעוניין בנפח גדול יותר - אפשר להוסיף/לשנות.. (רק אם אתה משנה אל תשכח להראות לפורום לפני הרכישה - שתהיה בטוח שאתה עושה את הבחירה הנכונה)

ויש אולי דגם אחר שיתאים למפרט שיש לו 1tb ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

סתם כדי שתבין כמה לא משתלם לך לקנות אינטל הנה מפרט מבוסס שייתן לך ביצועים טובים יותר במשחקים ובכל תוכנת רינדור שאוהבת threads ושים לב שהוא עולה 1500 שקל פחות, בהפרש אתה יכול לשדרג מעבד(אין צורך למשחקים כרגע) או לשדרג כרטיס מסך למרות שלדעתי עדיף להשאיר ככה ומקסימום לקנות כרטיס חדש ב1500 שקל עוד שלוש שנים ולהנות מעוד שנים ארוכות של ביצועים טובים.

מפרט זה הורכב ב - www.tms.co.il - חנויות המחשבים האמינה והמקצועית בישראל

מעבדים:
AMD 3rd Gen Ryzen 5 3600 Box
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 880
לוחות אם:
MSI B450M Mortar Titanium
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 474
זכרונות RAM:
Corsair DDR 4 16G (8Gx2) 3200 CL16 VENGEANCE LPX Black CMK16GX4M2E3200C16
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 318
מארזים:
IPPON Case Thunder 2 Black
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 158
ספקי כוח:
Corsair RM750 750W PSU 80+ Gold Fully Modular
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 453
כונני SSD:
Samsung SSD 1.0TB 860 QVO 2.5" SATA III
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 502
כרטיסי מסך:
PowerColor RX 5700XT 8G GDDR6 AXRX 5700XT 8GBD6-3DH
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 1832
סה"כ: ₪ 4617
מחיר באילת: ₪ 3946

מתחייבים למחיר משתלם ביותר עבור מפרט זהה.
המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים ללא ריבית.
https://www.tms.co.il/86633

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של none77

ההפרש לא רק בגלל אינטל מול AMD כמו שאתה מציג, לצורך ההשוואה תשווה רק לוח ומעבד מאותה חנות. יש לך פה מארז, ספק, קירור,כרטיס מסך וכו' במחירים שונים שגם עושים הבדל במחיר.

אוקיי שאלה מה ההבדל בין הקירור הרגיל לקירור מים כי אני קצת מפחד שיהיו נזילות 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קירור מים מקרר יותר טוב, האם אתה צריך את זה? ממש לא. נזילותנדיר שיש אבל אחריי כמה שנים הקירורים האלו בדרך כלל מתחילים להתפרק מבפנים והיעילות שלהם יורדת.
והכרטיס מסך שבחרתי חזק יותר ולכן גם בחרתי אותו.
בכל מקרה הבאתי מפרט שלדעתי עדיף ובמחיר משמעותית יותר זול בין היתר בגלל שהמעבד זול יותר בצורה משמעותית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המעבד שהבאת לא נחשב טוב יותר לא במשחקים ולא בתוכנות רינדור, הוא 6/12 ליבות לעומת 8 ליבות של האינטל שבתדר גבוהה יותר, לא ככה משווים ביצועים אלה לפי בדיקות, בנקודת זמן הזאת הipc דומה, בממוצע לדעתי האינטל חזק במקצת, זה משתנה לפי שימוש, סה"כ הם די שקולים, מה שהAMD לוקח בגדול זה התמורה למחיר, בהחלט בתקציב סגור עדיף אותו ולשפר כרטיס מסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שזה בדיוק מה שיש במפרט שלי, כרטיס מסך חזק יותר ועדיין עם 1500 שקל הפרש.
עם כאלו הביצועים במשחקים יהיו זהים, אתה תראה הבדלים רק אם תעלה לכיוון ה2080 וגם אז ההבדלים יהיו זניחים רוב הזמן.
בתוכנות שמנצלות ריבוי ליבות ה3600 ייתן ביצועים יותר טובים או דומים, אין לי כוח לחבש באנצ'מרקים יותר מ די רציניים אבל הנה התוצאה הראשונה בגוגל https://www.cpu-monkey.com/en/compare_cpu-intel_core_i7_9700k-888-vs-amd_ryzen_5_3600-927

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב.

בשביל לראות מה הבדלים בגלל מחיר צריך להשוות באותה חנות מעבד ולוח אם בעל מאפיינים דומים בלבד.

כי יש הבדל גם בשאר הרכיבים, אפשר לעשות שיהיה גם 20000 ש"ח הבדל.

אתה מציג את הamd כטוב יותר במשחקים ותוכונות רינדור, בעיניי זה לא נכון.

https://www.gamersnexus.net/hwreviews/3489-amd-ryzen-5-3600-cpu-review-benchmarks-vs-intel

מה שלא אמרתי שלא כדאי את המפרט שלך או שלא כדאי את המעבד ששמת.

הניסוחים שלך בעיניי מטעים (לא בכוונה רעה חלילה), אני מעיר למען הדיוק.

הכוונה ל:

*שההפרש מחיר של ה1500 ש"ח הוא רק בגלל המעבד.

*שהAMD עדיף על האינטל.

זה שהתמורה למחיר של הAMD עדיפה זה ברור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הצגתי את המפרט כטוב יותר במשחקים ואני עומד מאחוריי זה במאה אחוז, זה שעם 2080TI יש הבדלים לא אומר כלום על חלשים יותר ובמפרט שאני הצגתי יש כרטיס מסך חזק יותר(משם מגיע השיפור בביצועים במשחקים).
אתה מוזמן לראות שגם אם תוריד את קירור המים ותשאיר את המעבד של תקבל ביצועים גרועים יותר ותשלם יותר אז אין שום ספק שההבדל ברובו נובע מהעובדה שהמעבד עולה 500 שקל פחות וייתן את אותם הביצועים עם Midrange.
מעבר לזה בדברים שהם לא משחקים הR5-3600 יותר טוב מה9700 בכמעט כל דבר שאוהב ט'רדים, כמו שהחברה בGN מראים בביקורת המקיפה שלהם.
עוד נקודה מאד חשובה היא שהמעבד שנידון כאן הוא 9700F שאי אפשר להמהיר ולכן אתה רוצה להסתכל על ה9700 stock.
בקיצור אני ממש לא מבין מה אתה רוצה ממני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Moon-Mage

אני הצגתי את המפרט כטוב יותר במשחקים ואני עומד מאחוריי זה במאה אחוז, זה שעם 2080TI יש הבדלים לא אומר כלום על כרטיסי מסך חלשים יותר ובמפרט שאני הצגתי יש כרטיס מסך חזק יותר(משם מגיע השיפור בביצועים במשחקים).
אתה מוזמן לראות שגם אם תוריד את קירור המים ותשאיר את המעבד של אינטל תקבל ביצועים גרועים יותר ותשלם יותר אז אין שום ספק שההבדל ברובו נובע מהעובדה שהמעבד עולה 500 שקל פחות וייתן את אותם הביצועים עם כרטיסי מסך Midrange.
מעבר לזה בדברים שהם לא משחקים הR5-3600 יותר טוב מה9700 בכמעט כל דבר שאוהב ט'רדים, כמו שהחברה בGN מראים בביקורת המקיפה שלהם.
עוד נקודה מאד חשובה היא שהמעבד שנידון כאן הוא 9700F שאי אפשר להמהיר ולכן אתה רוצה להסתכל על ה9700 stock.
בקיצור אני ממש לא מבין מה אתה רוצה ממני.

יצאתי מבולבל שורה תחתונה אני כנראה אלך על המפרט עם ה9700 השאלה היא אם נגיד שיצא הgta החדש אצטרך להחליף איזה רכיב בשביל שהוא יעבוד והאם יש מארז אם פחות תאורה או שהתמונה שלו מטעה וזה לא כזה נורא ? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שנאמר לא פעם כאן - בחירה באינטל 9700 מול ה3600 עולה כמה מאות שקלים יותר (תלוי גם בלוח,ובקירור) למפרט מקביל/זהה באותה החנות שתבחר. בתוספת בביצועים כנראה שלא תורגש ממש לכאן או לכאן - לשיקולך.

אפשרי בהחלט לקחת מפרט יותר צנוע גם עם ה 9700 אבל בתוספת ל5700XT . 

למשל (תבדוק אם אתה רוצה עוד חנויות - פשוט היה לי נוח כרגע בKSP) 

דגם מחשב: מחשב נייח Desktop Intel i7 9700 3.0Ghz - GMR MASTER

מעבד אינטל: מעבד אינטל Intel Core i7 9700 3.0Ghz 12MB Cache s1151v2 - Tray
  מאוורר למעבד: קירור למעבד Arctic Freezer 7 Pro Rev.2
  לוחות אם למעבדי אינטל: לוח אם Gigabyte B365M H LGA1151v2, Intel B365, DDR4, PCI-E, VGA, HDMI
      זכרונות: זיכרון למחשב Corsair Vengeance LPX 2x8GB DDR4 3000MHz CL15 Kit 1
      כרטיסי מסך: כרטיס מסך Sapphire Radeon RX 5700 XT PULSE 8GB OC GDDR6 HDMI 3xDP 1
      כונני SSD: כונן קשיח ADATA XPG SX8200 Pro PCIe NVMe M.2 2280 1TB SSD ASX8200PNP-1TT-C 1
      ספקי כוח: ספק כח אקטיבי מודולארי Corsair 650W 80+ Gold RM650  1
      מארזים: מארז ללא ספק Corsair Carbide 275R Tempered Glass Mid-Tower צבע שחור 1
  הרכבה: הרכבת חבילה מחלקים שבמבצע

מחיר החבילה: 5460 שקל
עמוד מוצר

** לא רציתי לרדת בדברים שיחסכו לך מעט כסף ויפגעו במפרט - למשל מהיר על הPCIE ולא SATA , מארז איכותי וכו'

תראה מה הכיוון ונעזור לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של maya1

כמו שנאמר לא פעם כאן - בחירה באינטל 9700 מול ה3600 עולה כמה מאות שקלים יותר (תלוי גם בלוח,ובקירור) למפרט מקביל/זהה באותה החנות שתבחר. בתוספת בביצועים כנראה שלא תורגש ממש לכאן או לכאן - לשיקולך.

אפשרי בהחלט לקחת מפרט יותר צנוע גם עם ה 9700 אבל בתוספת ל5700XT . 

למשל (תבדוק אם אתה רוצה עוד חנויות - פשוט היה לי נוח כרגע בKSP) 

דגם מחשב: מחשב נייח Desktop Intel Core i7 9700 3.0Ghz - GMR MASTER

מעבד אינטל: מעבד אינטל Intel Core i7 9700 3.0Ghz 12MB Cache s1151v2 - Tray
  מאוורר למעבד: קירור למעבד Arctic Freezer 7 Pro Rev.2
  לוחות אם למעבדי אינטל: לוח אם Gigabyte B365M H LGA1151v2, Intel B365, DDR4, PCI-E, VGA, HDMI
      זכרונות: זיכרון למחשב Corsair Vengeance LPX 2x8GB DDR4 3000MHz CL15 Kit 1
      כרטיסי מסך: כרטיס מסך Sapphire Radeon RX 5700 XT PULSE 8GB OC GDDR6 HDMI 3xDP 1
      כונני SSD: כונן קשיח ADATA XPG SX8200 Pro PCIe NVMe M.2 2280 1TB SSD ASX8200PNP-1TT-C 1
      ספקי כוח: ספק כח אקטיבי מודולארי Corsair 650W 80+ Gold RM650  1
      מארזים: מארז ללא ספק Corsair Carbide 275R Tempered Glass Mid-Tower צבע שחור 1
  הרכבה: הרכבת חבילה מחלקים שבמבצע

מחיר החבילה: 5460 שקל
עמוד מוצר

** לא רציתי לרדת בדברים שיחסכו לך מעט כסף ויפגעו במפרט - למשל SSD מהיר על הPCIE ולא SATA , מארז איכותי וכו'

תראה מה הכיוון ונעזור לך

רוב הסיכויים שאקנה דרך ivory למה הורדת את הקירור הנוזלי ? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של RAZIEL98

למה הורדת את הקירור הנוזלי ? 

ניסיתי לתת לך מפרט יותר צנוע במחיר וזה כולל חסכון בכמה מקומות בכללם הקירור. - מה גם שראיתי שאתה מסתייג מעניין הנוזלי - ויש בזה משהו , במקרה של המעבד הנ"ל גם הקירור אוויר הנ"ל יספיק - גם יהיה די שקט. -לשיקולך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של maya1

ניסיתי לתת לך מפרט יותר צנוע במחיר וזה כולל חסכון בכמה מקומות בכללם הקירור. - מה גם שראיתי שאתה מסתייג מעניין הנוזלי - ויש בזה משהו , במקרה של המעבד הנ"ל גם הקירור אוויר הנ"ל יספיק - גם יהיה די שקט. -לשיקולך

אותי מעניין שהמחשב יעבוד בצורה הכי טובה והמקסימום אני לא מסתייג פשוט בחיים לא יצא לי להתעסק עם נוזלי אם זה ישפר את הביצועים אין לי בעיה שיהיה 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...