קניית חלקים למחשב נייח פרטים בפנים - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניית חלקים למחשב נייח פרטים בפנים

RAZIEL98

Recommended Posts

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של maya1

עצה - אם אתה רוצה תשובה ממשית תחליט מה התקציב (ותמלא שאלון ) ועם המפרט/ים שתקבל תבדוק בחנויות שונות ותבחר מה שהכי מתאים וזול..

אוקיי יש צורך בלפתוח נושא חדש בשביל זה ? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של maya1

לא

1. מה התקציב המירבי? האם מתאפשרת חריגה במידת הצורך? 6500-7000

2. מה שימושי המחשב (משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD למשל), יש דוגמה ספציפית למשחק או תוכנה? משחקים סרטים וסדרות ואולי עריכת בתוכנת avid media composer  

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ומסך)?מסך מקלדת ועכבר(רצוי מקלדת ועכבר חוטי) אם המחיר יותר זול באמזון אז אשמח ללינקים למקלדת ועכבר מומלצים 

4. האם יש רכיב בסיסי שאין צורך לכלול במפרט? (לדוג' כונן SSD שכבר קיים ואפשר לצרף להרכבה)

5. עד כמה חשוב שקט פעולת המחשב?שקט מכוון שאני מוריד הרבה תוכן ומעלה ובתכנון הוא להשאיר את המחשב דלוק 

6. האם ישנה הגבלה או העדפה לגודלו הפיזי של המחשב ומשקלו, אורות וכו'? לא אכפת לי שיהיו אורות אבל לא יותר מידי 

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות?

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים.חולון

9. מתי מתוכננת קניית המחשב (רצוי מאוד לבקש מפרט במועד קצר מעת הקניה)?

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן בנוגע ליציאות וחיבורים (לדוג' USB Type-C או FireWire)?

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב?

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות:אני רוצה שזה יריץ משחקים שיש עכשיו וגם משחקים שיצאו  לדוגמא 6 שאני לא אצטרך לשדרג כל כמה זמן וחשוב שהרכיבים יהיו של ולא amd 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מתעקש על אינטל - למרות שעם אתה יכול לקבל את אותו הדבר במעט פחות (אתה כנראה לא מכיר לעומק את הסדרות האחרונות שלהם)

לפי הפרטים שנתת (וחסר בהם מעט מידע כמו מה הרזולוציה שבה תשחק (4K או FHD) ועוד.. הכיוון ההגיוני יהיה בערך משהו כזה :

דגם מחשב: מחשב נייח Desktop Intel i7 9700F 3.0Ghz - GMR OBERON

מעבד אינטל: מעבד אינטל Intel Core i7 9700F 3.0Ghz 12MB Cache s1151v2 - Tray
  מאוורר למעבד: קירור נוזלי (Corsair Hydro H60 (2018  
  לוחות אם למעבדי אינטל: לוח אם Asus TUF Z390M-PRO GAMING LGA1151v2, Intel Z390, DDR4, 2xPCI-E, HDMI, DP
  זכרונות: זיכרון למחשב Corsair Vengeance LPX 2x8GB DDR4 3200MHz CL16 Kit
  כרטיסי מסך: כרטיס מסך ASUS ROG STRIX RTX 2060 SUPER Advanced 8GB GDDR6 2xHDMI 2xDP USB-C
      כונני SSD: כונן קשיח Corsair Force MP510 PCIe NVMe M.2 2280 960GB SSD M.2 2280 1
  ספקי כוח: ספק כח אקטיבי ומודולארי Antec 750W 80+ Gold EDG750
  מארזים: מארז ללא ספק Sharkoon TG5 RGB Tempered Glass - צבע שחור
  הרכבה: הרכבת חבילה מחלקים שבמבצע

מחיר החבילה: 6092 שקל
עמוד מוצר

** כמובן שכדאי לבדוק עוד אופציות ומחנויות הוספות כמו TMS פלונטר ועוד..

*** ללא מסך והיקיפי - תבחר מסך מהמבחר את מה שנראה לך הכי מתאים לך (גודל/רזולוציה/פאנל/HZ וכו'..) , כנל לשאר..

**** נפח אחסון - במפרט הנ"ל יש רק אחד של 1 טרה מהיר . יתכן שלשימושים שלך זה יכול להספיק  -אם לא אז אפשר להוסיף בהתאם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של maya1

אם אתה מתעקש על אינטל - למרות שעם AMD אתה יכול לקבל את אותו הדבר במעט פחות (אתה כנראה לא מכיר לעומק את הסדרות האחרונות שלהם)

הכיוון ההגיוני יהיה משהו כזה :

דגם מחשב: מחשב נייח Desktop Intel Core i7 9700F 3.0Ghz - GMR OBERON

מעבד אינטל: מעבד אינטל Intel Core i7 9700F 3.0Ghz 12MB Cache s1151v2 - Tray
  מאוורר למעבד: קירור נוזלי (Corsair Hydro H60 (2018  
  לוחות אם למעבדי אינטל: לוח אם Asus TUF Z390M-PRO GAMING LGA1151v2, Intel Z390, DDR4, 2xPCI-E, HDMI, DP
  זכרונות: זיכרון למחשב Corsair Vengeance LPX 2x8GB DDR4 3200MHz CL16 Kit
  כרטיסי מסך: כרטיס מסך ASUS ROG STRIX RTX 2060 SUPER Advanced 8GB GDDR6 2xHDMI 2xDP USB-C
      כונני SSD: כונן קשיח Corsair Force MP510 PCIe NVMe M.2 2280 960GB SSD M.2 2280 1
  ספקי כוח: ספק כח אקטיבי ומודולארי Antec 750W 80+ Gold EDG750
  מארזים: מארז ללא ספק Sharkoon TG5 RGB Tempered Glass - צבע שחור
  הרכבה: הרכבת חבילה מחלקים שבמבצע

מחיר החבילה: 6092 שקל
עמוד מוצר

** כמובן שכדאי לבדוק עוד אופציות ומחנויות הוספות כמו TMS פלונטר ועוד..

*** ללא מסך והיקיפי - תבחר מסך מהמבחר את מה שנראה לך הכי מתאים לך (גודל/פאנל/HZ וכו'..) , כנל לשאר..

**** נפח אחסון - במפרט הנ"ל יש רק SSD אחד של 1 טרה מהיר . יתכן שלשימושים שלך זה יכול להספיק  -אם לא אז אפשר להוסיף בהתאם..

אוקיי לדעתך לא צריך להוסיף כונן נוסף של hhd וכן אני כבר לא מעודכן כבר כמה שנים אני כרגע עם מחשב עם מעבד i7 דור 4 לגביי מקלדת ועכבר יש לך המלצות למקלדת ועכבר טובים ואם אפשר לינקים אליהם ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של RAZIEL98

אין צורך בכונן hdd או שזה כבר לא רלוונטי להיום ? 

תחשב את הנפח שאתה חושב שיהיה נכון בשבילך - לפי הניסיון שלך לשימושים שלך. 

אם אתה יכול להסתדר בלי מכאני - עדיף.

HDD מכאני עדיין רלוונטי כשרוצים נפח גדול במחיר נמוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של maya1

תחשב את הנפח שאתה חושב שיהיה נכון בשבילך - לפי הניסיון שלך לשימושים שלך. 

אם אתה יכול להסתדר בלי מכאני - עדיף.

HDD מכאני עדיין רלוונטי כשרוצים נפח אחסון גדול במחיר נמוך.

אני צריך 1tb ומשום מה רשמת לי 960gb המפרט אין טעות נכון ? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו לא טעות. הדגם הזה מגיע עם 960 GB - כמעט 1TB.

אם אתה מעוניין בנפח גדול יותר - אפשר להוסיף/לשנות.. (רק אם אתה משנה אל תשכח להראות לפורום לפני הרכישה - שתהיה בטוח שאתה עושה את הבחירה הנכונה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...