המגדל האפל של מיקרוסופט: הכירו את Xbox Series X - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המגדל האפל של מיקרוסופט: הכירו את Xbox Series X

yonatan.mendelson

Recommended Posts

אתה לא צריך להסביר לי. בתור בעלים של xbox one ו וswitch אני מודע בהחלט למה שמייחד קונסולה מבחינת משחקים.

עם זאת לטעמי הגודל והעיצוב הם אלה שגורמים לקונסולה להיות כ"כ אטרקטיבית בסלון או בחדר השינה.

אם היית רואה את הsetup שלי בחדר השינה עם כל הקונסולות, היית מבין למה העיצוב הזה מעצבן אותי.

מה שכן, הבנתי שאפשר (ומותר) גם להשכיב את הקונסולה על הצד, מה שממזער את הנזק :)

במקרה של הפערים מצטמצמים עד כדי לא קיימים. רוב המשחקים מגיעים גם לחלונות. (מה שגורם לי לרצות למכור את הXBOX).

מה שXBOX יצרו פה זה מחשב בינוני עם גרסה מנוונת ומסורבלת של . שיהיה (כנראה) במחיר מופקע.

עם עיצוב כזה, עבורי אין לקונסולה הזאת שום עדיפות על מחשב בform factor זעיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של OvO

א

במקרה של Xbox הפערים מצטמצמים עד כדי לא קיימים. רוב המשחקים מגיעים גם לחלונות. (מה שגורם לי לרצות למכור את הXBOX).

מה שXBOX יצרו פה זה מחשב בינוני עם גרסה מנוונת ומסורבלת של חלונות. שיהיה (כנראה) במחיר מופקע.

עם עיצוב כזה, עבורי אין לקונסולה הזאת שום עדיפות על מחשב בform factor זעיר.

מסכים שב המצב לא טוב, ב PS זה שונה (Rב המשחקים הכי טובים ששיחקתי בחיי היו בלעדיים ל PS).

מחיר מופקע? הוא אמור להיות מתומחר בכ 500$, עכשיו תבנה לי מחשב כזה עם מעבד 3600, 16 גיגה , מארז דומה ומאיץ גרפי ATI 5500 במחיר כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחיר בארץ יהיה רחוק מאוד מ500 דולר. לדעתי הקונסולה הזאת תעלה בין 2500 ל3000 שקלים בשנה הראשונה של ההשקה.

אנחנו (מה לעשות, ולצערי) לא חיים באמריקה. והמחיר שלהם לא רלוונטי עבורנו. גם יבוא לא ישפר בהרבה את המצב.

לדעתי גם בחריגה של 500 או אפילו 1000 שקל עדיין עדיף מחשב. וזה בא מבן אדם שיש לו כל קונסולה מהדור הנוכחי (וכמה מדורות קודמים). אלא אם כן יש איזה משחק אקסקלוסיבי שחייבים לקנות עבורו את הקונסולה.

אישית , אני מבלה את רוב השעות הפנויות שלי (ואין הרבה כאלה) דווקא על המחשב ולא בקונסולות.

אבל אל תבין אותי לא נכון, אני לגמרי הולך לקנות את הPS5 :) (הולך לתת במתנה את הPS4 לאחי, ואולי גם אמסור את הXBOX למישהו לאימוץ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסתכל על זה. בניתי מחשב פחות או יותר שווה ערך  (לפי כל המידע שיש לנו כרגע לפחות) עם חלקים סבירים בלי לרדת להכי הכי בסיסי שיש - 777$ וזה בלי מארז (עוד כ 100$? הגענו מעל 800$?). אז איך הגעת למסקנה שב 500$ הקונסולה יקרה?

Estimated delivery: Dec. 312019 - Jan. 72020
Items shipped from Amazon.com
Patriot Viper Elite 8GB 2400MHz CL 16 Single Channel DDR4 PC Memory Module Grey
Patriot Viper Elite 8GB 2400MHz CL 16 Single Channel Memory Module Grey
$27.99
Qty:2                            1                             2                             3                             4                             5                             6                             7                             8                             9                  10+                        Delete            Qty:2

Sold by:Highly Anticipated Electronics
In Stock.
Add a gift receipt
and see other gift options

Choose a delivery option:
Friday, Dec. 27 - Tuesday, Dec. 31 
$81.79 - AmazonGlobal Priority Shipping
Averages 7-10 business days 
$43.22 - AmazonGlobal Expedited Shipping 
Averages 9-14 business days 
FREE AmazonGlobal Standard Shipping 

Estimated delivery: Dec. 312019 - Jan. 82020
MSI ProSeries AMD Ryzen 2ND and 3rd Gen AM4 M.2 USB 3 DDR4 D-Sub DVI HDMI Crossfire ATX Motherboard (B450-A Pro Max)
MSI ProSeries AMD Ryzen 2ND and 3rd Gen M.2 USB 3 D-Sub DVI Crossfire ATX Motherboard (B450-A Pro Max)
$99.99
Qty:1                            1                             2                             3                             4                             5                             6                             7                             8                             9                  10+                        Delete            Qty:1

Sold by:Amazon Export Sales LLC
In Stock.

Estimated delivery: Dec. 312019 - Jan. 62020
WD_Black SN750 500GB  NVMe Internal Gaming SSD - Gen3 PCIe, M.2 2280, 3D NAND - WDS500G3X0C
WD_Black SN750 500GB NVMe Internal Gaming SSD - Gen3 PCIe, M.2 2280, - WDS500G3X0C
$69.99
Qty:1                            1                             2                             3                             4                             5                             6                             7                             8                             9                  10+                        Delete            Qty:1

In Stock.

GIGABYTE Radeon RX 5700 8G Graphics Card, PCIe 4.0, 8GB 256-Bit GDDR6, GV-R57-8GD-B Video Card
GIGABYTE Radeon RX 5700 8G Graphics Card, PCIe 4.0, 8GB 256-Bit , GV-R57-8GD-B Video Card
$349.99

In Stock.

Estimated delivery: Jan. 62020 - Jan. 132020
LG Electronics 14x SATA Blu-ray Internal Rewriter without Software, Black (WH14NS40)
LG Electronics 14x SATA Internal Rewriter without Software, Black (WH14NS40)
$56.99

In stock on December 19, 2019.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SSD יש יותר זולים.

ציטוט של huber

עזוב רגע מחיר בארץ, בוא תבנה לי באמזון/ניואג מחשב טוב יותר ב 500$.

אבנה לך בעוד שנה בדיוק (קריסמס 20 שזה כמדומני בדצמבר) כשתצא הקונסולה, והחומרה שבה תהיה עוד יותר בינונית (וזולה) ממה שהיא היום.

עד אז אין לי עוד מה לומר. מיציתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שלישראלים קשה להגיד טעיתי, מקבל, אבל אתה באמת מצפה שהמחיר ירד מ 800 דולר (לפי מה שאני בניתי באמזון - אלא אם כן יש לך הערות לגבי זה) ל 500 דולר בשנה אחת? ירידה של מעל 50% מחיר בחומרה בשנה? שנינו יודעים שזה לא קיים בתחום הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...