הסבת מקצוע להייטק בגיל 50+- כדי או לא ? - לימודים והצעות עבודה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הסבת מקצוע להייטק בגיל 50+- כדי או לא ?

עדי יגר

Recommended Posts

אני עוד מעט בן 48, ללא תואר אקדמי שעבד בתחום בקרת איכות כמבקר איכות.

היום אני שוקל לעשות הסבה לקורס Qa בודק תוכנה ורוצה לדעת האם ניתן ללא רקע קודם לעבור את הקורס הזה, כמו כן האם ניתן למצוא עבודה בגיל זה ובכלל אשמח לקבל יעוץ מכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Ivan

כבר גיל 35 בהיטק  נחשב מבוגר מדי. קשה מאד למצוא עבודה בגיל 35 גם עם נסיון ושם טוב. מנסיון., לוקח כשנה אם בכלל.

שטויות, זה ממש לא נכון וסתם סטיגמה שנוצרה פשוט בגלל שהייטק (בטכנולוגיות שעובדים איתן היום) זה תחום צעיר, שאנשים בו פשוט עדיין ליטרלי לא הספיקו להתבגר...

מישהו בן 35 שתקוע בטכנולוגיות של לפני 20 שנה לא ימצא עבודה גם אחרי שנתיים של חיפושים, אבל מישהו בן 35 ואפילו 40 שאשכרה התעדכן יחד עם השוק בטכנולוגיות הנוכחיות - אין לו שום בעיה למצוא עבודה ואפילו להיות מבוקש מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע לגבי הקושי במציאת עבודה ואם הוא קשור לגיל בתחום הזה, מה שכן יש לי חברה שעשתה את זה בגיל 45 והיא ממש לא הייתה טכנולוגית יותר מדיי לפני מעבר למשחקים ששיחקה בהם כשהייתה בגיל ההתבגרות ולכתוב בWORD וכאלה, היא למדה בINT והייתה מרוצה, הם סידרו לה עבודה אחרי ומבחינת החומרים היא לא נתקלה בקשיים יותר מהצעירים ממנה, הבנתי ממנה שהתכנים ברורים והמרצים עובדים בתחום ומעבירים את החומר היטב, גם אני שוקל לעשות הסבה ושוקל את הקורס הזה אצלם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה שחר, אין ספק שזה מעודד אבל עדיין קשה להחליט מכיוון שאני רואה איך הגיל עדיין עושה את שלו ואיך עדיין מתייחסים אחרת, מה שנקרא לאו דווקא לטובה לאנשים בגיל הזה.

לכן קבלת ההחלטה מאוד חשובה עבורי, וחבל לי שאין מספיק אנשים שמגיבים לעניין.

ושוב תודה וסופשבוע מהנה לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...
ציטוט של Ivan

כבר גיל 35 בהיטק  נחשב מבוגר מדי. קשה מאד למצוא עבודה בגיל 35 גם עם נסיון ושם טוב. מנסיון., לוקח כשנה אם בכלל.

לא תמיד.

אני בן 41 ולא נתקל בבעיות.

אבא שלי עבד בתחום עד שיצא לפנסיה.

אף אחד מאיתנו לא נכנס בגיל כזה אבל אם אתה אחרי עבודה ראשונה אז זה נשמע לי אפשרי לחלוטין.

האם לפותח הפוסט יש אפשרות להתקבל לעבודה אחת (משפחה, חברים, אפשרויות אחרות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...