Smart TV יכולה להריץ קבצי PDF וסרטוני MP4? - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Smart TV יכולה להריץ קבצי PDF וסרטוני MP4?

YakirPC

Recommended Posts

שלום,
אני פשוט לא מהתחום, ואני מחפש לקנות טלוויזיה חכמה 32 אינג'. בהתחלה שמעתי שכדאי לקנות סוג של cubox כזה ולחבר את זה לטלוויזיה רגילה על מנת שאוכל לצרף שמכיל סרטוני MP4 עם קבצי PDF, ואז חבר אמר לי שיש דבר כזה Smart TV שמגיע עם אפליקציות מובנות שיש סיכוי שיכולות לתמוך לך בקריאה של קבצי PDF בצורה נוחה מה- וכנ"ל סרטוני MP4 (עם שינוי מהירות וכדומה כמו ב-VLC).

הערה: אשמח אם תהיה גם אפליקציה מובנת של או לפחות אפשרות להתקין כזו.

ממש אודה לכל העוזרים ולהכוונה פשוט אני ממש נוב בתחום הזה :/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Gimel

לטלויזיה חכמה עם מערכת אנדרואיד אתה יכול להוריד אפליקציות בכדי לפתוח כל מיני קבצים.

רובון תומכות בקבצי MP4 בצורה מובנית ובכדי לפתוח PDF תוכל להוריד אפליקציה שתבחר.

עוד שאלה קטנה אם אפשר :)

השאלה ששאלתי הייתה לגבי דירה שאני שוכר כסטודנט, והשאלה הבאה בנוגע לטלוויזיה שקיימת אצלי בדירה בבית.

יש אולי איזה מכשיר קטן שאני יכול לצרף לטלוויזיה שקיימת אצלי בבית (LG 32 in) כמו cubox כזה שיאפשר לי לצפות

בסרטי MP4, ואפליקציות לקריאת מסמכי PDF בצורה נוחה יחסית?

אם יש עוד מכשירים שאתה מכיר שהם איכותיים ויכולים לספק פונקציונאליות גדולה יותר, אשמח לשמוע.

תודה רבה על העזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של House M.D.

אתה יכול לקנות chromecast (שיותר זול) ולעשות cast מהאנדרואיד (וזה ישוקף לטלויזיה)

העניין שChromecast 3 עולה 188ש"ח וב229ש"ח כבר אפשר לרכוש Mi Box S שיהפוך את הטלויזיה לחכמה וכבר כולל Chromecast מובנה וייתן תמורה יותר גדולה בהפרש קטן(41ש"ח כרגע במחירי הארץ) וסביר להניח שהמחיר שוב ירד ל199ש"ח בסוף השנה בדיוק כמו שהיה בBlack Friday, בנוסף אפשר להשתמש במקלדת ועכבר בחיבור בלוטות' כנ"ל לגבי שלטים של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...