איזה יתרון מציעים מחשבים מורכבים(נייחים) של חברה מוכרת? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה יתרון מציעים מחשבים מורכבים(נייחים) של חברה מוכרת?

sheff2k2

Recommended Posts

בניגוד לעולם הlaptops, במחשבים נייחים אנחנו נוהגים להרכיב מערכת מכל מיני רכיבים, לפי הצרכים שלנו.

אני זוכר שבעבר הרחוק(שנות ה90) היה דווקא די מקובל לקנות מחשב "של חברה מסוימת". לא יודע מה היה השיקול מאחורי זה אז, אבל השאלה שלי היא האם בימינו יש לזה יתרון אמיתי כלשהו? אני בכוונה לא רוצה לציין שם של מותג כזה או אחר, אלא לבחון את זה באופן כללי.

אני רואה שגם במחשבי המותג למיניהם, ניתן לעשות קוסטומיזציה, כמו הכנסה של זכרון נוסף. אם כך, מה בעצם ההבדל בין מחשב כזה לבין "מחשב מורכב"- חוץ מהמארז עם הלוגו?

אשמח להסבר :-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של sheff2k2

בניגוד לעולם הlaptops, במחשבים נייחים אנחנו נוהגים להרכיב מערכת מכל מיני רכיבים, לפי הצרכים שלנו.

אני זוכר שבעבר הרחוק(שנות ה90) היה דווקא די מקובל לקנות מחשב "של חברה מסוימת". לא יודע מה היה השיקול מאחורי זה אז, אבל השאלה שלי היא האם בימינו יש לזה יתרון אמיתי כלשהו? אני בכוונה לא רוצה לציין שם של מותג כזה או אחר, אלא לבחון את זה באופן כללי.

אני רואה שגם במחשבי המותג למיניהם, ניתן לעשות קוסטומיזציה, כמו הכנסה של זכרון RAM נוסף. אם כך, מה בעצם ההבדל בין מחשב כזה לבין "מחשב מורכב"- חוץ מהמארז עם הלוגו?

אשמח להסבר 🙂

אתה מקבל מחשב מוכן, ולרוב עם אחריות + שירות לתקופה של מספר שנים.

ואז לדוגמא אתה מתקשר למוקד אומר להם המשחב לא נדלק שולחים טכנאי (במידה ויש שירות בבית הלקוח) אליך עד הבית עם החלקים והוא שובר את הראש.

עם זאת לפעמים המחשבים האלה מגיעים עם כל מני רכיבים שהם נחלתם רק של אותם מחשבי מותג של חברה ספציפית ואז קשה יותר לבצע התאמות שינויים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחשבי מותג נפוצים מאוד בעסקים, הם מגיעים בד"כ עם שלוש שנים אחריות בבית הלקוח ומקלים מאוד על בעלי העסקים ו/או אנשי המחשוב שנותנים להם שירות.

לנו כמשתמשים אישיים עדיף להרכיב מחשב ולבחור כל רכיב וככה לקבל בדיוק את מה שאתה רוצה ואת החלקים של המותגים שאתה רוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוסף לכל מה שנאמר אחד הדברים החשובים שלא נאמר זה המחיר ביחס לחומרה שמקבלים. בהרכבה עצמאית בחנות עם מחירים הוגנים אפשרי כמעט תמיד לקבל מפרט מקביל בפחות כסף... , או לחלופין באותו המחיר מפרט עדיף... 

ה"פרמיה" עבור מחשב מותג לפרטיים ועסקים קטנים כמעט אף פעם לא משתלמת (כמובן שיש מקרים נדירים של יוצא מהכלל גם כאן..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...