מה הקאץ' במארז הזול הזה? והמלצה לספק - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה הקאץ' במארז הזול הזה? והמלצה לספק

forumate

Recommended Posts

המעבד הוא 2200g

אני אף פעם לא הרכבתי מחשב, ועכשיו השגתי כמה רכיבים אבל מה שנותר לי להשלים את המחשב זה מארז וספק.

לפי PART PICKER, תצרוכת החשמל הכולל היא בסביבות 340 וואט. (יש גם כרטיס מסך שמעלה את התצרוכת, אם אני לא משתמש בו אז התצרוכת היא רק 190W)

פשוט אני מחפש את הרכיבים הכי זולים כי אין לי כסף להשקיע יותר מידי במחשב ואני לא משחק יותר מידי, זה יותר מחשב לעבודה.

מצאתי מארז ממש יפה, אפילו עם חלון שקוף:  NX100. עולה רק 129 ש"ח.. יש איזה קאץ'? אולי בידוד רעש לא טוב? אני פשוט לא מבין במחשבים נייחים.

ואם יש במארז הזה בעיה אשמח להמלצה למארז אחר, שיהיה כמה שיותר זול אבל גם שקט אם אפשר, ועוד מה שצריך בשביל שמארז יחשב טוב (אולי זרימת אוויר טובה וכו'?)

וגם צריך ספק כוח. ראיתי גם מארז + ספק כוח של 450 וואט של , ב-290 ש"ח: Antec VSK4450B-U3. אולי הספק הזה מספיק בשביל מה שאני מחפש?

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוצרים של אנטק מאוד זולים בארץ, למה בדיוק? לא יודע. אז לא בהכרח יש איזה קאץ' מטורף. סביר להניח שאיכות בנייה וחומרים בינונית מינוס במחיר כזה אבל לא מחייב. ממה שאני רואה החלון צד הוא פלסטיק ולא זכוכית כמובן.

ספק כוח - לא אומרים מה הדגם המדויק בבאנדל הזה. כמעט בוודאות שווה ערך לספק ג'נרי ב20 דולר מאלי אקספרס. קשה להגיד אם זה מתאים כי אנחנו לא מבינים את הצרכים. הייתי חי עם זה בשקט במחשב לגלישה של סבתא, כספק שיחובר לכרטיס מסך ייעודי ולקצת גיימינג... כנראה שהייתי קונה משהו אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שמצאתי על ספק הכוח:

Product Name: IPA450
Form Factor: ATX12V 2.3
Safety Certificates: UL(CUL) / TV / FCC / CB / GOST-R
Max Efficiency: 80% max

למרות שאני מעדיף לקנות באמזון בנפרד ביחד עם המארז הזול (הם לא עולים הרבה, סביבות 40-60 דולר) יש לך המלצה לספק משם?

ולגבי החלון, נראה לי עדיף שיהיה מפלסטיק כי נראה לי אשבור אותו עם איזה בעיטה לא מכוונת 🤪

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי את זה גם, זה לא אומר לי כלום וגם חיפוש בגוגל לא מוצא כלום.

ספק כוח, קורסייר CXM זה הימור די בטוח בזול -

https://www.amazon.com/Corsair-Bronze-Certified-Modular-CP-9020101-NA/dp/B01B72VXE6/ref=sr_1_1?keywords=corsair+cx450m&qid=1575637777&sr=8-1

רק אל תשכח שאם מזמין מאמאזון אתה צריך כבל קומקום כי בקופסא אתה תקבל אמריקאי ל110V.

הנה הוא בKSP ב60 שח יותר, יכול להיות שעדיף כבר לקנות בארץ בהפרש כזה -

https://ksp.co.il/index.php?select=&kg=&list=1&sort=2&glist=1&uin=34880&txt_search=CX450m&buy=&minprice=0&maxprice=0&intersect=..&rintersect=&store_real=

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...