למזמינים מאמאזון, שמרו נפשכם מAramex במיוחד אלה מאשדוד - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למזמינים מאמאזון, שמרו נפשכם מAramex במיוחד אלה מאשדוד

Zeev86

Recommended Posts

קיבלתי את המשלוח הראשון שלי מההזמנות של , ואני רק רוצה להזהיר את אלה שגרים באשדוד.
המשלוח הגיע דרך Aramex. קןדם כל התבשרתי שהמשלוח נלקח על ידי הלקוח היום בבוקר בתל אביב ולא בנקודת היעד באשדוד.
בסוף הלכתי לנקודת האיסוף והמוצר היה זרוק על רצפת החנות ליד דלת הכניסה הפתוחה לרווחה ונציגי החנות יושבים מאחורי הדלפק ולא רואים אותם והם מצד שני את המוצר. שניה אחת וכל מוצר עלול להלקח בלי תשומת ליבם. בנוסף היום נמשך גשם ברחבי הארץ וגם באשדוד כך שכל מוצר יכול להירטב.
מיקום נקודת האיסוף של ההזמנה נבחרה על ידי בשבט הלוי 16 פיצוציית מגיק באשדוד.
בנוסף לזה נציגת החנות פשוט שאלה מה שמי, אם זה השם שרשום על האריזה ומסרה לי את החבילה בלי לחתום בכלל, מה שמחזק את העובדה שלא אכפת להם כי מצד ארמקס החבילה נמסרה עוד בשעות הבוקר. שימו לב גם שכל אחד יכל להגיד שזה שמו על האריזה.
אני מזמין הרבה מאמאזון ובמקרה כזה עוד לא נתקלתי.
לצערי כל שאר החבילות שלי גם בדרכן מארמקס 😕

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי מה הקשר לארמקס בכל הסיפור. ביקשת לאסוף את החבילה בנקודת איסוף שלא קשורה לחברת השליחויות ובמקרה שלך פיצוציה לא פחות ולא יותר.
לא יודע למה ציפית במצב כזה, הרי הם לא עובדי חברה וזה לא העיסוק שלהם. הייתי ממליץ לבחור מקום קצת יותר רציני מפיצוציית מג'יק בפעם הבאה...
אני דווקא קיבלתי משלוח דרך החברה ברמת גן והיו בסדר גמור. קיבלתי הודעות מתי יגיע, השליח התקשר מראש להגיד שהוא מגיע בקרוב והחבילה הגיעה במצב תקין לגמרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאני מתקדם בקצב מאוד יפה ל-100 משלוחים מאמאזון.

עוד לא יצא לי מצב שבו הייתי צריך ללכת ולאסוף ממקום מסוים כשהייתי יכול לקבל עם שליח. עד עכשיו הכל הגיע בצורה מושלמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Zeev86

קיבלתי את המשלוח הראשון שלי מההזמנות של בלאק פריידיי, ואני רק רוצה להזהיר את אלה שגרים באשדוד.
המשלוח הגיע דרך Aramex. קןדם כל התבשרתי שהמשלוח נלקח על ידי הלקוח היום בבוקר בתל אביב ולא בנקודת היעד באשדוד.
בסוף הלכתי לנקודת האיסוף והמוצר היה זרוק על רצפת החנות ליד דלת הכניסה הפתוחה לרווחה ונציגי החנות יושבים מאחורי הדלפק ולא רואים אותם והם מצד שני את המוצר. שניה אחת וכל מוצר עלול להלקח בלי תשומת ליבם. בנוסף היום נמשך גשם ברחבי הארץ וגם באשדוד כך שכל מוצר יכול להירטב.
מיקום נקודת האיסוף של ההזמנה נבחרה על ידי בשבט הלוי 16 פיצוציית מגיק באשדוד.
בנוסף לזה נציגת החנות פשוט שאלה מה שמי, אם זה השם שרשום על האריזה ומסרה לי את החבילה בלי לחתום בכלל, מה שמחזק את העובדה שלא אכפת להם כי מצד ארמקס החבילה נמסרה עוד בשעות הבוקר. שימו לב גם שכל אחד יכל להגיד שזה שמו על האריזה.
אני מזמין הרבה מאמאזון ובמקרה כזה עוד לא נתקלתי.
לצערי כל שאר החבילות שלי גם בדרכן מארמקס 😕

כנ"ל עם חבילה שקיבלתי מאותה חנות לפני מזה ימים. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Jabberwock

עד עכשיו כל המשלוחים שלי מגיעים בצורה יפה עד הבית עם חתימה. פשוט תתעלם מהמסרונים ששולחים לך במטרה לקצר להם את המסירה

אתה עובד מהבית? הם באים תמיד בשעות 10-13.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אני בדרך כלל מזמין למקום העבודה שלי אם זה מוצר קטן שאני יכול לקחת הביתה בתיק (אני ללא . אם היה לי הייתי יכול לעשות את זה כמעט להכל).

אכן יש בעיה כזו של מוצרים שמגיעים עם שליח בשעות שאנשים עובדים, אם אין אף אחד שיכול לקבל את החבילה במקומך (אפילו שכן שאתה סומך עליו) אז כן, צריך לבחור נקודת איסוף.

יש חנות ירקות ליד הבית שלי שהיא נקודת איסוף של דואר וגם למשלוחים מאמאזון אפשר לבחור אותה. הבעיה היא שהם לא מוודאים תעודת זהות (רק מבקשים מספר, אני יכול לרשום שם כל דבר) ואכן קרה לי מצב אחד של משלוח מאליאקספרס (משהו זול) שהם התבלבלו ביני לבין מישהו אחר, אני קיבלתי את החבילה שלו והוא את שלי. אני החזרתי את החבילה שלו לחנות כשגיליתי את זה אבל את שלי לא קיבלתי.

דרך אגב, בעבר לא היתה נקודת מסירה והייתי צריך ללכת לסניף הדואר - וגם איתם היתה בעיה - פעם אחת הגיעה אלי חבילה והסטטוס מייד השתנה ל "נמסר לנמען" וכאשר הגעתי לסניף הם אמרו שזה אכן נמסר וצריך לפתוח פניית בירור מול דואר . אני ממש התעקשתי שיבדקו אצלהם במחסן (אוזניות סנהייזר HD 6xx, לא משהו שטותי מאליאקספרס) ואכן לאחר כמה דקות מצאו את החבילה שלי בריאה ושלמה זרוקה במחסן, כנראה כשהיא הגיעה אליהם הם בטעות סימנו "נמסר לנמען" במקום "הגיע לסניף".

אפילו לא התנצלו בפניי.

לעומת זאת, פעם אחת בחרתי למשלוח מאמאזון נקודת איסוף אחרת (מכבסה באיזור שלי) והם גם החזיקו את החבילות מאחורי הדלפק וגם ביקשו תעודה מזהה. מעולה.

הנקודה שלי היא שמקרים כאלו יכולים לקרות תמיד. כל עוד הבחירה של נקודת איסוף בידיך, תשתדל או לקבל את המשלוח לידיים שלך מהשליח או לבחור נקודת איסוף שאתה סומך עליה. ובסופו של דבר אתה תמיד יכול להתלונן לאמאזון אם איבדו לך את החבילה ועל אחריותם לברר מול aramex

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, אני מנצל"ש לעדכן שמכל גל המשלוחים שעשיתי מאמאזון אלי, היחיד שהתעקב היה עם דואר (כמה מפתיע). אנחנו עכשיו ב-14.12, עוד מה-7.12 החבילה אצלם ממתינה למשיח.

צ'אט עם נציג באתר הוריד לי 20% מהמחיר כהחזר ואפילו קיבלתי הבטחה (לא יודע כמה יהיה קל לממש) שחבילות לא יגיעו אלי יותר עם דואר .

אני שולח חבילות אך ורק למקום העבודה שלי. אפילו אם אני לא שם, תמיד יש חברים שיכולים לקבל בשבילי חבילות ולשים לי במשרד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

אגב, אני מנצל"ש לעדכן שמכל גל המשלוחים שעשיתי מאמאזון אלי, היחיד שהתעקב היה עם דואר ישראל (כמה מפתיע). אנחנו עכשיו ב-14.12, עוד מה-7.12 החבילה אצלם ממתינה למשיח.

צ'אט עם נציג אמאזון באתר הוריד לי 20% מהמחיר כהחזר ואפילו קיבלתי הבטחה (לא יודע כמה יהיה קל לממש) שחבילות לא יגיעו אלי יותר עם דואר ישראל.

אני שולח חבילות אך ורק למקום העבודה שלי. אפילו אם אני לא שם, תמיד יש חברים שיכולים לקבל בשבילי חבילות ולשים לי במשרד.

20% ממחיר המוצר גם אם המשלוח היה חינמי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מחכה ל5 הזמנות מאמזון. 4 מהן עם דואר , אפילו זו ששילמתי מחיר משלוח מלא. לך תדע מתי יגיעו.

ההזוי הוא ש2 דיסק או קי שהוספתי לאחת ההזמנות כ-פילר בשווי 6$ סה"כ נשלחו בנפרד דרך DHL ביום שיש בבוקר ויגיעו לנקודת המסירה מחר...

אגב, גיליתי שבדיוק מעבר לכביש ממקום העבודה שלי יש נקודת איסוף של מספר משלוחים. הזמנה לשם מקצרת ביום-יומיים את מועד המסירה. מאוד נוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי היו בעיות איתם, הספימו אותי לבחור נקודת איסוף עצמי ולא בחרתי וכמה ימים לפני שהמשלוח היה אמור להגיע הם פשוט שמו לי את זה מחוץ לדלת בבניין דירות בלי שום הודעה(!).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המפיץ של החברה Aramex (לפחות באיזורי) היא החברה "בר כל הארץ" , באמצע שנה הם נתנו לי שירות מעולה.

בפעם האחרונה הזמנתי מאמזון שפורסמו במבצע כאן באתר יחד עם משלוח חינם, אחלה דיל.

באתר של בר כל הארץ הופיע כתובת הנמען, בצד השני של העיר, ממש לא מה שהגדרתי באמאזון.

התקשרתי פעמיים (פעם שניה כדי לבדוק האם באמת עדכנו כתובת) ונאמר לי שלא להתיחס להודעות ושהמשלוח יגיע לכתובת שאבקש, ביקשתי שישלחו למקום העבודה ובדקתי פעמיים.

היום מצאתי את החבילה בפרוזדור של הבניין (של הכתובת שהזנתי באמאזון), ללא שום הודעה שמתועד משלוח להיום, לכתובת הלא נכונה...

ואם היה נגנב? כנראה זב"שלי...

עצוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היתרון הגדול בלהזמין מאמזון הוא השירות שלהם. במקרה והחבילה שלכם לא הגיעה, נגנבה או לא יודע מה, צ'אט קצר עם נציג של ובמקרה הרע תקבלו הזחר כספי ותצטרכו להזמין שוב, במקרה הטוב תקבלו גם פיצוי.

מי שגר בבית פרטי יכול לבקש מהשליח שיניח את החבילה ליד הדלת אם אין אף אחד בבית, ולא להסתמך על נקודות איסוף למינהן.

פתרון נוסף הוא להשתמש בשירות של לוקרים שזה מה שאני לרוב עושה. שהחבילה מגיעה אני מקבל הודעה עם קוד, מגיע ללוקר (ד"א בכל שעה) ולפי הקוד מקבל את החבילה שלי. קיבלתי עשרות חבילות בדרך הזו ועד היום הכל עבד פיקס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מי שולח לך את ההודעה, אותי הם הספימו רק כדי לבחור נקודת איסוף עצמי ואז שמו לי את זה מחוץ לבית לא ביום שהיה רשום שהמשלוח יגיע וללא שום(!) התראה ואני גם לא יודע איך בדיוק אני אמור לשלוח הודעה לשליח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...