בעיות עם surface pro 6 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיות עם surface pro 6

Lidorc

Recommended Posts

היי חברים,

TL;DR

האם ניתן לקבל זיכוי על pro 6 שקניתי שנמצא באחריות, אחרי שהחליפו לי אותו כבר פעם אחת והבעיות איתו נמשכות?

והסיפור המלא:

קניתי לפני קצת מעל חצי שנה pro 6. (אחריות פגה תוקף בערך באפריל)

הייתי מאוד מרוצה מהקנייה , בעיקר גם בגלל ההייפ של הקנייה הראשונית, עד שהתחילו לי הבעיות במסך. בהתחלה זה jitters קטנים פה ושם שנהיו בלתי נסבלים, במיוחד מאחר ואני סטודנט וכל שנייה צריך למחוק ולכתוב שוב בהרצאה כי העט מתחיל להשתגע. ובנוסף, יש מקרים שבהם המחשב פשוט מפסיק לקלוט את העט במקום מסויים, וכדי לתקן (זמנית) צריך לעבור לחלק אחר במסך , לחכות שם שנייה, ואז לחזור ולנסות לכתוב. (זה יכול לחזור גם כל כמה שניות) 

אני בעיקר כותב ב- onenote כי לא מכיר טובה יותר לסטודנטים.

העברתי את המחשב שלי לטיפול באחריות (והייתי ממש מבסוט מהם כי הם היו ממש בסדר) ואחרי בדיקה פנימיות שלהם, שלחו אותו לחו"ל לבדיקות ובסוף החליפו לי אותו אחרי קצת יותר מחודש וחצי והביאו לי בינתיים אחד ישן יותר לעבוד איתו. (שהיה איטי וקשה לעבוד איתו אבל מבחינתי זה בסדר כל עוד אקבל מחשב נורמלי וטוב כמו שציפיתי בסוף)

המחשב החדש היה בסדר בערך לשבועיים , שלאחריו התחילו שוב בעיות המסך. 

אחרי שהחליפו כבר הנחתי שזה העט, אז הזמנתי עט נוסף, והבעיות המשיכו.

מאחר ואני דיי באטרף לימודים שלא נגמר ורץ אחרי הגשות, כרגע נשאר עם המוצר הזה ודיי מרגיש תקוע ומתוסכל איתו. (בעיקר גם מאחר ושילמתי עליו קרוב ל 7k כי המחיר בארץ פסיכי, קניתי את כלל הציוד ההיקפי ובסוף גם סתם הוצאתי עוד כסף על עט נוסף)

הסיבה היחידה שקניתי את הsurface הוא לשילוב בין הפיצ'רים של התכנות והכתיבה, וזה קריטי לי מאחר ואני מתכנת במהלך התואר.

בשלב הזה אני רוצה כבר לדעת איך אפשר לקבל זיכוי ולהסתדר עם משהו אחר שיחזיק לי במינימום עד סוף התואר.

לא רוצה להיכנס לסאגה של עוד חודש וחצי של מחשב חלופי איטי, במיוחד בשיא הלחץ שלי עם הלימודים.

האם מישהו מכם מכיר את הכללים/נהלים מבחינת אחריות או שיצא לו להתנסות מניסיון אישי בבקשת זיכוי ?

אשמח לייעוץ בנושא,

לידור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...