חיבור vr600 להוטבוקס של הוט - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיבור vr600 להוטבוקס של הוט

Nitzi

Recommended Posts

שלום לכולם,

קראתי חומר רב בנושא וגם עשיתי חיפוש אינטנסיבי כאן, אך לא מצאתי פתרון לבעיה. אשמח לטיפים / הכוונה...

אני לקוח חדש בהוט (200 מגה, ספק ותשתית).

הצלחתי לחבר להוט בוקס ראוטר ישן של tp-link, שאליו אני מחבר מדפסת ועובד איתה כמדפסת .

ההוט בוקס לא מוגדר כ bridge ואני גם מעדיף שזה ישאר כך.

ברשותי גם tp-link archer vr600.

הוא שונה לגמרי בהגדרות שלו מהראוטר הישן ואיני מצליח לחבר אותו כלל להוטבוקס.

חיבור פיזי: ניסיתי גם מה wan/lan ב vr600 לכל חיבור אפשרי בהוטבוקס (4 חיבורים) וגם מחיבור lan רגיל, אך לשווא.

ניסיתי לעשות כל מה שאני יודע וקראתי.. כולל disable/enable ל dhcp, כולל העברת ה vr600 למצב wireless.. כל דבר לא מביא אותי לקבל , לא ולא קווי.

מה שבעיקר שונה ב vr600 מהנתב הישן שיש לי, הוא שכאן אין לי אפשרות להגדרות של ה wan ויש חלון שאני תמיד מגיע אליו שמבקש לבחור את סוג החיבור (adsl/vdsl/dynamic/ppeo וכדומה) ואז יש צורך בפרטי הספק (שם משתמש וסיסמא, שאיש בתמיכה של אינו יודע במה מדובר).

האם בכלל לא ניתן לחבר את ה vr600 להוט בוקס?

באחד מהנסיונת שלי, הצלחתי להגיע למצב שאני כן גולש ממנו כשהוא מחובר קווי להוט בוקס, אך כיוון שלא הצלחתי לגלוש אליו וכיוון שלא קיבלתי אלחוטית אלא רק קווית, אני מניח שהפכתי אותו למעין switch פשוט.

אשמח לקבל תובנות.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

סטטוס דומה..

הגדרתי את ה horbox  כ bridge 'וחיברתי את vr600  מפורט 1 של ההוטבוקס ל wan של הvr600 .

הגדרתי את סוג החיבור כ dynamic, ורק הפורטים של ה 1 gb עבדו תקין, ללא wifi. המליצו לי לבדוק עידכון גירסא vr600 , מקווה שיעזור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של joeba75

סטטוס דומה..

הגדרתי את ה horbox  כ bridge 'וחיברתי את vr600  מפורט 1 של ההוטבוקס ל wan של הvr600 .

הגדרתי את סוג החיבור כ dynamic, ורק הפורטים של ה 1 gb עבדו תקין, ללא wifi. המליצו לי לבדוק עידכון גירסא vr600 , מקווה שיעזור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שעבד לי בסופו של דבר זה שהשארתי את ההוטבוקס כמודם ראוטר (לא ברידג') שאליו מחוברים קווית כל המכשירים שיש לי בבית (כולל סוויץ, כיוון שהייתי זקוק לעוד יציאות). לאחת היציאות (לא משנה איזו) חיברתי את ה vr600 והגדרתי לו ip ידני. ביטלתי (דרך הכפתור הפיזי) את ה wifi בהוטבוקס והכל עובד תקין. ה vr600 מייצר גם אלחוטית וגם קווית (עבור המדפסת). שאר המכשירים מתחברים, כאמור, קווית להוטבוקס וכל הבית גולש אלחוטית (מהניידים) על ה vr600 שמספק טווח מצויין ומכסה כמעט כל פינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציפיתי שאוכל להפוך את הhotbox למודם בלבד ואז הראוטר החדש, יהיה dhcp ומקור לwifi.היה אמור להיות ממש פשוט אבל לא עבד.

עשיתי בדיוק כמו שרשמת 👆, וזה הצליח.

תודה 😀

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...