איך ליצור וינדוס 10 שלא שומר data - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך ליצור וינדוס 10 שלא שומר data

shahar0592

Recommended Posts

אני עובד בחנות מחשבים ופעמים מגיעים אלי מחשבים שיש להם בעיה בדרייבר, ואני רוצה להפעיל וינדוס מusb/ssd אבל כל פעם שאני מפעיל אותו הוא יחוזר למצב clean install (ליפני וכו)

האם קיימת אפשרות כזו? אם כן איך ליצור דבר כזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו לא בדיוק בעיה זה יותר עניין טכני, אני רוצה שהדרייברים החדשים לא ישמרו על המערכת, לדוגמה יש לי 3 מחשבים על הבנץ׳ את שלושתם אני צריך לפרמט כדי לבדוק עם הבעיה בוינדוס או בחומרה, אני לא רוצה לשבת ולהתקין וינדוס 3 פעמים, המטרה היא שיהיה לי וינדוס שמאפס את עצמו למצב נקי כל פעם שאני עושה "שיחזור" השאלה איך אני עושה את זה בפועל כדי להימנע מלהתקין 3 פעמים וינדוס (הרי וינדוס מתקין דרייבירים באופן אוטומטי בהפעלה הראשונה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של napoleon45

טוב.

אני עדיין לא הבנתי.

תתעלם ממני.

תמתין למומחים.

לפחות הסברת את העניין.  😊

בהצלחה ! 

אם אתה זוכר בבית ספר היו בשיעור מחשבים, שברגע שעושים להם ריסט הם חוזרים לקדמותם. התוכן וכל השינויים שאתה עושה נמחקים ומתבטלים.
אני מכיר שיטה כזאת עם מחשב שהוא הוסט אבל לא מכיר לגרסאות LIVE CD שאין תלות במחשב ראשי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של andralamusya

אם אתה זוכר בבית ספר היו בשיעור מחשבים, שברגע שעושים להם ריסט הם חוזרים לקדמותם. התוכן וכל השינויים שאתה עושה נמחקים ומתבטלים.
אני מכיר שיטה כזאת עם מחשב שהוא הוסט אבל לא מכיר לגרסאות LIVE CD שאין תלות במחשב ראשי

אין לי בעיה ליצור שרת כזה אני רק צריך את ההסבר איך להקים אחד.

זה פשוט יחסוך לי בין 20-50 דקות על מחשב (תלוי בכונן) אז שווה לי להשקיע ללמוד את זה אתה מבין.

בנוסף אם יש אפשרות לצור "live cd" שעושה את זה, זה אופציה עדיפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...