דרישות לרשת פייבר? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דרישות לרשת פייבר?

Tall-Guy

Recommended Posts

שלום חברים,

אחרי שנים של עבודה טובה, ה BR-6574N הגיע לסוף חייו לצערי. הוא לפחות התחשב ועשה את זה בצמוד ל , ואחרי שבדקתי כמה המלצות פה, נראה שיש כמעט קונצנזוס על Archer VR600 V2.

אני משתמש בתשתית של עד 100 מגה, אבל אני תקופה פוזל לרשת פייבר. זה לא יקרה מחר, אבל תהיתי איך נעשה בעצם החיבור לרשת פייבר? אני מניח שזה לא כבל טלפון כמו ב VDSL שיתחבר ישירות ל VR600? הם מספקים מודם משלהם והוא מתחבר ל WAN? אני רק רוצה להיות בטוח שה VR600 לא יהיה קישוט יפה בסלון ברגע שאני יעבור לפייבר.

בנוסף, שמעתי שכדאי לעדכן את ה VR600. העידכון קורה אוטומטית שיש חיבור אינטרנט? או אני צריך להתחבר ל Web Interface של הראוטר? (אני רואה שאין גירסה רשמית ל DD-WRT לראוטר הזה).

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי ידיד שעבר לפרטנר פייבר והם החליפו לו את ה VR600 בנתב שלהם. הוא טוען

שהנתב שלהם הרבה יותר טוב מהנתב הישן שלו.

היות וזה לא אקטואלי עבורי בעתיד הנראה לעין, לא בדקתי איזה הוא קיבל מפרטנר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל זה לא בסוף סוג של מודם שמתחבר ל WAN? למה שזה ישפיע על מהירות או שירות לדוגמא? מי שאחראי על החיבור והניתוק זה המודם לא?

עריכה: בדקתי באתר של פרנטר. אם אכן הוא מעודכן, הראוטר היחיד של הפייבר שהם עובדים איתו הוא

Technicolor DGA2232

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטרף לשאלה, הבניין שלנו חובר השבוע. מה הוא הממשק בין הראוטר לפייבר? כי ממה שאני ראיתי הראוטרים שהם מציעים הם עם חיבור קו טלפון. יש לי כרגע את ה-VR600, השאלה אם אפשר להשתמש בו ישירות מול התשתית או שמא צריך מודם בנוסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...