משחקים על 2K - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משחקים על 2K

avihay_a

Recommended Posts

לרדת ל1080 במסך 1440 יכול להיראות רע.  קשה להגיד כי זה יכול תלוי במסך הספציפי. תיאורטית לרדת ברזולוציה אמור להיראות בסדר כשאתה יורד בכפולה שלמה למשל לרדת ל1080P על מסך כי שם 1080X2=2160, התמונה תיראה טבעית יותר אם כי קצת מטושטשת. כשאתה יורד ל1080P במסך 1440P הפיקסלים מסתדרים קצת פחות יפה ואתה כבר תקבל תמונה פחות טובה מאשר על מסך 1080P. זה הרבה יותר מורכב מזה כמובן, אני לא מבין גדול בתחום. הימור שלי שכמעט בוודאות יהיה עדיף לרדת בהגדרות מאשר ברזולוציה. אם מאוד חשוב לך לשחק על הגדרות גבוהות הייתי הולך על מסך 1080.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי אותך.

עדיין לא אמרת לי מה אתה היית עושה במקומי: 

1. הולך על 1660SUPER  ומוריד הגדרות בעת הצורך. 

2. מוסיף כ-  300 ש"ח והולך על 2060 ורוב המשחקים יעבדו חלק על הגדרות גבוהות. 

3. מוסיף כ- 580 ש"ח הולך על 2060 ומשחק ברוב המוחלט של המשחקים הכבדים ביותר בהגדרות הכי גבוהות :) 

תודה רבה בכל מקרה ! 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של avihay_a

3. מוסיף כ- 580 ש"ח הולך על 2060 ומשחק ברוב המוחלט של המשחקים הכבדים ביותר בהגדרות הכי גבוהות :) 

תקנה ותהנה, וגם זה לא תמיד מספיק לכל משחק להגדרות הכי גבוהות על 1440P, (לרוב הגדרות צללים זניחות שתוותר עליהם וקרוב לודאי שלא תרגיש באמת בהבדל)

ולא בגלל זה תקנה ותהנה, אלא תקנה משהו שהוא עבורך לכתחילה מועדף, ולא שתשלם על מוצר חדש ותתבאס דאתה צריך לעשות התפשרויות בלתי מבוטלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהבתי את התשובה :)

אני יודע שהנושא נדוש אך עדיין חשוב לי לא לזרוק סתם כסף ולהתאכזב:

אני מעוניין במסך Q27Q-10 (1440P). העניין הוא שהרבה אנשים טוענים שמסכים גדולים גורמים לכאבי ראש ועיניים, גם כאשר הבהירות ברמה נורמאלית (אפילו מתחת לחצי) והמסך במרחק סביר (75 ס"מ ויותר). לעיתים, תופעות הלוואי  עוברות לאחר תקופה ולעיתים לא. השבוע ניגשתי למספר חנויות והתיישבתי ליד מסכי 27 אינטש ברזולוציה 1080P (לצערי לא היו בתצוגה מסכי 1440P), אך לא מספיק זמן על מנת לחוות תחושות מוזרות או משהו כזה. 

א. איך אני יכול לדעת אם אני "רגיש" למסך בגודל 27 אינטש? 

ב. האם יש הבדל בין סוגי הרזולוציות  1080P ו-1440Pבהקשר לתופעות הללו ? 

ג. איך מסתדרים עם גלישה באינטרנט ויישומי במסך וברזולוציה שכזאת? האם זה לא מציק \ קטן \ מוזר מידי? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא נראה לי שאני מבין למה אתה מתכוון.

מסך יותר גדול יעשה יותר אור כלפי המשתמש.

יצא לי לחוות משהו כזה אבל זה היה עם מסך 40" בערך וגם שישבתי דיי רחוק זה כאילו שרף לי את העיניים מרוב האור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Jabberwock אני חושב שזה חלק גדול מהעניין. האור הנפלט מעצם כ"כ גדול שמונח מול העיניים עשוי להזיק יותר.

האם מישהו מהחברים בפורום חווה את זה במסכי 27 אינטש ולאו דווקא ב40 אינטש ?

האם הורדת הבהירות והרחקת המסך מהעיניים הוא באמת פתרון מוצלח מניסיון? 

ואיך מסתדרים עם מסך כזה גדול בגלישה באינטרנט ובאופיס? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של avihay_a

האם מישהו מהחברים בפורום חווה את זה במסכי 27 אינטש ולאו דווקא ב40 אינטש ?

המסך שלי בשוטף הוא 27" עם בהירות ממש חזקה, על בהירות מקסימלית הוא עשוי לעייף\להכאיב בעיינים בשימוש ארוך כדוגמת .

אחד הפתרונות הוא להפוך את הדפדפן (שהוא לרוב ברקע לבן) לרקע שחור.

או להוריד את הבהירות ל85-75%.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה. אני מקווה שהגודל של המסך יהיה סביר ביחס למרחק הישיבה (בין 60 ל-80 ס"מ) ולא אתבאס על ההוצאה הזאת. 

בקשר למשקפיים, אכן אני מרכיב ולא חשבתי על הנקודה הזו..

תודה רבה לכם.  

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...