משחקים על 2K - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משחקים על 2K

avihay_a

Recommended Posts

היי חברים, 

בעז"ה בימים הקרובים אני מתכנן לרכוש מחשב: רייזן 3600, 16 ג'יגה, ספק כח 650 W וכנראה שאחד מכרטיסי המסך הללו: RTX2060 \ 1660 TI \ 1660 .. 

במידה ואני מעוניין להריץ משחקים (לרוב בינוניים ואולי בעתיד מעט כבדים יותר) על מסך ברזולוציה 2K:

1. האם אחד מכרטיסי המסך הנ"ל יספיק לי? 

2. האם אני זקוק לקירור מיוחד לרכיבי המחשב ובמיוחד לכרטיס המסך ? 

תודה רבה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאתה רושם "2K", אתה מתכוון ל-1440P?

אם כן, ברוב המצבים לא תהיה בעיה לכרטיסים האלה להתמודד עם הרזולוציה. רמת הפרטים תלויה מאוד במשחק. יהיו כאלה שיעבדו בהגדרות גבוהות יותר, וכאלה שבפחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה. תודה רבה. 

דרך אגב, למרות שאני יודע שהמנדט של הפורום הספציפי הזה הוא מעט שונה, אנסה לשאול בכל זאת:

מבחינת מסכי מחשב, על מה היית ממליץ:

1. 24 אינטש FULL HD,  כנראה דגם P2419H של .

2. 27 אינטש ברזולוציה 1440P כנראה דגם  L27Q10 או  Q27q-10 של לנובו  (אם יש בכלל הבדל משמעותי ביניהם...)

המחשב נועד לצרכי גלישה + אופיס וכן לגיימינג (בינוני) ולצפיה בסרטים. מקסימום מרחק ישיבה מהמסך: כ- 85 ס"מ.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא דוגמה, אני בנאדם של 144 הרץ במסך ועדיין משתמש בו על 1080P, אפילו עם כמות בלתי אחראית של עוצמת עיבוד מאחורי זה.

הדל מסך זול ונחמד, אבל אם אתה רוכש אולי כדאי מסדרות הגיימינג שלהם (LEGION), איכות התמונה לא להיט בסדרה הזולה.

85 סמ זה מרחק גדול למדי, ו-27" 1440P יתאים יותר למאפיין הזה.

לא חושב שהייתי הולך על פחות מ-U2719D של אם גיימינג הוא נחמד אבל איכות וחדות תצוגה היא עדיפות ראשונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שבוע טוב. 

בהמשך לשאלות ששאלתי את  djelectric ושאר החברים ובמידה ואני אכן מעוניין בתצוגת 1440P ולשחק במשחקים  (לרוב בינוניים ואולי כבדים יותר בעתיד):

א. האם עדיף לי להשקיע בכ.מסך 1660SUPER \ 1660 TI \ 2060 או כרטיס מסוג אחר במידה ואינני מעוניין להחליף כרטיס מסך ב-3 שנים הקרובות לפחות ועדיין ליהנות מגיימינג סביר פלוס ב1440P ? 

ב. האם ההבדלים בביצועים בין הכרטיסים הנ"ל אכן שווה את תוספת התשלום ( תוספת של כ- 150 ש"ח בשדרוג בין כרטיס לכרטיס)?

ג. האם ישנם הבדלים מהותיים בין הדגמים השונים בכל כרטיס מסך  (לדוג' ב2060 ישנם דגמים:  OC,  windforce,

Aorus , OC pro  וכו')  והאם שווה להשקיע בדגם המתקדם יותר ?  

תודה. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלה כרטיסים שבגדול הם מושלמים ל1080P. ב1440P ייתכן ותצטרך להוריד הגדרות אבל מכיוון שאתה מסתכל על מסכי 60HZ לא אמורה להיות בעיה על הרזולוציה הזאת.

אם ההבדל בין הsuper לti הוא 150 שח לך על הsuper בלי לחשוב פעמיים, ההבדל עומד על אחוזים בודדים אם בכלל. בכלל גם אם ההבדל הוא 50 שח לך על הsuper. ה2060 כבר קפיצה משמעותית יותר ואם אתה רוצה כרטיס ל3 שנים ב1440P יכול להיות שהייתי כבר ממליץ עליו.

דגמים - ההבדל בקירור וכל מני אוברקלוקים קלים מהמפעל. לך על הזול ביותר עם פתרון סביר (לפחות 2 מאווררים) וזהו, אלא אם מאוד חשוב לך שהכרטיס יהיה קר ובעיקר שקט ואז אפשר ללכת על דגם עם 3 מאווררים. בביצועים אתה לא תראה הבדלים שמורגשים לעין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התשובה המפורטת . 

במידה ואוכל לרכוש RX5700 במחיר 1650 ש"ח, אתה חושב שהוא עדיף ושווה את המחיר? 

שמעתי הרבה שמועות על בעיות בתאימות חומרה שלו ועל טמפרטורה גבוהה.... 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא מהיר יותר מה2060. לא בהמון. תלוי מה ההפרש במחיר. יש דגם טוב שלו בTMS ב1550 ראיתי.

טמפרטורה גבוהה רלוונטי לדגם רפרנס עם קירור מפוח, את זה לא קונים. בעיות בדרייברים יש\היו, כל אחד יגיד משהו אחר, ממליץ לעשות מחקר משלך באינטרנט. אישית כשבניתי מחשב לאחי הקטן וויתרתי ובחרתי ב2060. מצד שני עברו עוד איזה חודשיים של עדכוני מאז אז בקיצור - צריך לעשות מחקר משלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי. נראה לי שאוותר עליו מכיוון שאין לי זמן לעשות מחקר בנושא והמבצעים לא יישארו לנצח. 

מה אתה אומר - רזולוציה של 1440P - ללכת על ה 1660S (לקחתי את המלצתך ברצינות להימנע מ1660TI) או על ה2060? 

ההפרש הוא בערך 300 ש"ח. מצד אחד, אני לא כ"כ מתלהב מטכנולוגיית הRTX אבל מצד שני,  לעתים תוספת הFPS די משמעותית . בקיצור, אני בבלבלות... :) 

*** ודרך אגב, מה יהיה עדיף (הן מבחינת FPS והן מבחינת איכות חדות ואיכות) במשחקים כבדים מאוד:  להוריד רזולוציה במסך ל1080P  או לשחק עם הגדרות המשחק ולהוריד אותם לMEDIUM  או LOW ? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכח מRTX הכרטיס הזה לא יריץ שום דבר עם , בטח לא ב1440P. בטווח המחירים הזה זה גימיק שיווקי, יש שיגדילו ויאמרו גם בכל הדור הזה.

2060 מהיר יותר מה1660super בערך ב20% נגיד? סדר גודל. זה גם בערך התוספת במחיר שאתה משלם. שווה? התשובות אצלך :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שזה יותר לכיוון ה-15% :)

*** ודרך אגב, מה יהיה עדיף (הן מבחינת FPS והן מבחינת איכות חדות ואיכות) במשחקים כבדים מאוד:  להוריד רזולוציה במסך ל1080P  או לשחק עם הגדרות המשחק ולהוריד אותם לMEDIUM  או LOW ? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...