מישהו יכול לתת הערכה על המחשב? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו יכול לתת הערכה על המחשב?

Majh

Recommended Posts

באג פרסמו מעט מחשבים נייחים ולרוב הם די מעפנים אבל אחד נראה נחמד: 

https://www.bug.co.il/brand/hp/color/black/omen/obelisk/875/1005nj/i7

הכי מפתה בו זה לו כרטיס 2080. אבל לא מצאתי מידע על המחשב עצמו והרכיבים פרט לזה שהזיכרון הוא של hyper x סדרת fury כנראה. 

נראה נחמד או שההנחה זניחה? 

עד אז חשבתי על מחשב מבוסס מערכת , 3600, 450/570

תודה 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במחשבים מהסוג הזה אין טעם לחפש מידע על הרכיבים כי לא מדובר במוצרי מדף אלא בחלקי OEM שמיוצרים במיוחד בשביל ,  הרבה פעמים עושים בחלקים מהסוג הזה כל מיני קיצורי דרך מטעמי חסכון שלא היו עוברים אם היה מדובר במוצר רגיל. היתרון במערכת כזאת הוא האחריות אבל לטווח הארוך צריך לקחת בחשבון שבדרך כלל אפשרויות השדרוג במחשבים כאלה מוגבלות יותר מבמחשבים סטנדרטיים.

לגבי המחיר נראה לי שאחרי ההנחה זה כבר לא משמעותית יותר יקר ממפרט דומה שתרכיב בחנויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של etal

במחשבים מהסוג הזה אין טעם לחפש מידע על הרכיבים כי לא מדובר במוצרי מדף אלא בחלקי OEM שמיוצרים במיוחד בשביל HP,  הרבה פעמים עושים בחלקים מהסוג הזה כל מיני קיצורי דרך מטעמי חסכון שלא היו עוברים אם היה מדובר במוצר רגיל. היתרון במערכת כזאת הוא האחריות אבל לטווח הארוך צריך לקחת בחשבון שבדרך כלל אפשרויות השדרוג במחשבים כאלה מוגבלות יותר מבמחשבים סטנדרטיים.

לגבי המחיר נראה לי שאחרי ההנחה זה כבר לא משמעותית יותר יקר ממפרט דומה שתרכיב בחנויות.

תודה, זה בדיוק מה שחשדתי ורציתי להמנע. מן הסתם התחלתי להרכיב בפלונטר ולראות מחירים זה קצת משתלם בגלל ה2080 סופר אבל הלחיץ שכל הרכיבים לא מוגדרים ואפילו שונים בין האתר של באג, ו

תודה! 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שלא יהיה קשה במיוחד לבנות מפרט טוב יותר באותו מחיר. אף פעם לא היה ממש טעם להסתכל על מחשבים בנויים למי שיש את היכולת והרצון לבנות מחשב לבד, וזה לא השתנה.

במחיר הזה אפשר להרכיב מערכת עם 3700X + 2080 לדעתי וכזאת שגם כנראה החלקים הפחות "נוצצים" בה כמו וספק כוח יהיו טובים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...