ללא רחמים: AMD מאשרת את קיומו של ה-Threadripper 3990X עם 64 ליבות עיבוד - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ללא רחמים: AMD מאשרת את קיומו של ה-Threadripper 3990X עם 64 ליבות עיבוד

yonatan.mendelson

Recommended Posts

בזמן שהביקורות הטריות עבור ה-Ryzen 9 3950X ומעבדי ה-Threadripper 3960X ו-Threadripper 3970X מהללות את הזינוק העצום ביחסי עלות-תועלת שביצעה מפתחת השבבים - אנחנו מקבלים אישור לכך שהטוב והעוצמתי ביותר עוד לפנינו

לכתבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאוד אוהב את התחרות שמעוררת . עם זאת, יש מגבלה מסוימת שמציקה לי בערכות השבבים האחרונות שלהם - המגבלה על כמות הזכרון. X99 וגם של אינטל כבר מאפשרות עד 512GB זכרון בלוחות מסוימים. לעומת זאת , לא מאפשרים יותר מ-128 ג"ב (ולפעמים פחות) מקסימום בגלל כמות חריצים שמוגבלת ל-4 והיא מגבלה של ערכת השבבים. גם בלוחות החדשים של TR, המגבלה עומדת על כ-256 ג"ב ולא מאפשרת יותר מכך. מדוע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ClassMulder

אני מאוד אוהב את התחרות שמעוררת AMD. עם זאת, יש מגבלה מסוימת שמציקה לי בערכות השבבים האחרונות שלהם - המגבלה על כמות הזכרון. X99 וגם X299 של אינטל כבר מאפשרות עד 512GB זכרון בלוחות מסוימים. לעומת זאת X570, לא מאפשרים יותר מ-128 ג"ב (ולפעמים פחות) מקסימום בגלל כמות חריצים שמוגבלת ל-4 והיא מגבלה של ערכת השבבים. גם בלוחות החדשים של TR, המגבלה עומדת על כ-256 ג"ב ולא מאפשרת יותר מכך. מדוע?

DDR4 non-ECC סטנדרטי נמכר היום במגבלה של 32GB למקל - וזה מה שתקבל בכל מערכת מודרנית בין כה וכה כמגבלה

4 ממשקים - 128GB

8 ממשקים - 256GB

אם אתה רוצה יותר - קח מערכת עם תמיכה ב-ECC והנפח שלך יזנק פי 4 אם יש לך כיסים מאוד עמוקים, או "רק" פי 2 אם יש לך כיסים פחות עמוקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של בור ועם הספר

אני לא מבין איך קוראים למפלצות העיבוד האלה "שוק ביתי".

אני מניח שבעיקר פלטפורמטיבית, רכיבים שמבחינת אקו-סיסטם מתאימים יותר לשוק ביתי, אך מן הסתם בית נישתי-סופר-מצומצם שמתאים את עצמו לאנשים שעובדים מהבית, וכנראה בתצורה גדולה מאוד (יוצרי תוכן או אנשים אחרים בתעשייה). אחרת אין איך להצדיק רכיב כזה במערכת שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...