תוכנת ClipGrab - הורדה מיוטיוב - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תוכנת ClipGrab - הורדה מיוטיוב

LimaC

Recommended Posts

הורדתי לפני כמה ימים את התוכנה ClipGrab כדי להוריד דרכה שירים וסרטונים מיוטיוב.

זו תוכנת קוד פתוח.

אני חייב לציין שזו אחת התוכנות הפשוטות והנעימות לשימוש. (אין לי אחוזים או חלק בה)

התייעצתי עם מקורבת שמתמחה באבטחת מידע ואחרי שהריצה בדיקה ברשת על התוכנה, התברר לכאורה שזו נוזקה והביאה לי את הקישור הזה לעיון: https://www.2-spyware.com./remove-clipgrab-virus.html

לא נתקלתי בבעיות שמוצגות כקשורות לתוכנה הזאת..

בסריקה של MalwareBytes נמצא איזשהו רכיב חשוד ואז הכנסתי אותו ל quarantine.

בהרצה (מלאה ומעמיקה) של Kaspersky לא נמצאה בעיה, גם לא בקבצים שכבר הורדתי דרך התוכנה.

מה דעתכם?

האם מומלץ למחוק?

ישנה אלטרנטיבה טובה להורדת שירים וסרטונים מיוטיוב?

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה lompy

אבל 1. זה לא נותן המרה ל במקרה ואני רוצה להמיר את הסרטון לשיר, 2. זה תהליך לא קצר בעליל כדי להוריד כל סרטון..

בתוכנה שציינתי בהודעה הפותחת בקושי צריכים להתעסק - מעתיקים ומדביקים את ה URL, לוחצים על כפתור הורדה וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ariel007, תודה רבה על ההמלצה, לא זכור לי שנתקלתי באתר הזה ועושה רושם שהוא ממש טוב ובבעלות .

שאלה נוספת - איזה קובץ אני מעלה לבדיקה? נכנסתי לתיקיה ב PROGRAM FILES (X86) שמכילה את התוכנה אבל יש שם לא מעט קבצים..

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעלה את קובץ ההתקנה, ה-setup של התוכנה.

הקובץ באתר של התוכנה הזו נקרא clipgrab-3.8.7-cgorg.exe. אם זה אכן הקובץ הזה, אז אתר וירוס טוטאל כותב שהוא מזוהה כמלוור על ידי כמה תוכנות אנטיווירוס. תבדוק ותראה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקובץ בעייתי - יש אנטיוירוסים שמגדירים אותו כנוזקה, ויש אנטיוירוסים שלא מחשיבים אותו כנוזקה מבחינת הקריטריונים שהם בודקים.

לא הייתי משתמש בתוכנה הזו, בפרט שיש הרבה אלטרנטיבות כמו שהציעו לך כאן למעלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...