מחשב נתקע-מסך שחור - עושה ריסטרט בעיה בכרטיס מסך - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב נתקע-מסך שחור - עושה ריסטרט בעיה בכרטיס מסך

פבלו

Recommended Posts

שלום,

היום התחילה לי בעיה במחשב. תוך כדי גלישה באינטרנט (יוטיוב), שני המסכים שלי כבו והמחשב נתקע.

הריסטרט הראשון לא עזר, המסכים נשארו על מסך "חיסכון בחשמל". כן הופיעה לי הודעה שהמסך לא מקבל שדר מהמחשב ולבדוק חיבורים. הוצאתי כבלים והכול. 

רק אחרי הריסטרט השני הווינדוס עלה.

אחרי חצי שעה, שוב בזמן שעשיתי סריקת אנטי-וירוס וכשכמה סרטונים ביוטיוב פעלו לי (עשיתי בדיקה לראות אם זה קורה שוב), הכול נתקע, אבל הפעם המחשב עשה ריסטרט בעצמו.

פעם שלישית זה קרה שוב באותה צורה. הרצתי פרימייר ובזמן שהפעלתי סרט בפלייבק, המחשב שוב נתקע ועשה ריסטרט מעצמו.

אחרי הריסטרט הרביעי, פתחתי את המחשב, ובדקתי מה קורה בזמן שהוא פתוח. הכול רץ חלק, למרות שיש הרבה אבק. 

הדלקתי מחדש אחרי חצי שעה, הפעם חיברתי רק מסך אחד. הרצתי פריימייר שוב, לקח הרבה זמן עד שזה הריץ וידיאו כלשהוא בתוכנה אבל בסופו של דבר זה עבד ולא היה ריסטרט. 

אני מאמין שזאת תקלה בכרטיס מסך, אבל אני רחוק ממוחה.  

אני אציין שאני עורך וידיאו ועובד הרבה עם אדובי פרימייר, בבוקר הכול עבד חלק, לא היו לי בעיות לערוך ולייצא דברים. אבל לקראת ערב התחילו הבעיות. אוסיף שקניתי Red Dead Redeption 2 למחשב. בזמן ששיחקתי לא היו שום בעיות. לא ניסיתי לשחק מאז שהבעיות התחילו, אבל לא שיחקתי על ההגדרות הכי גבוהות. למרות שכן עבדתי על פרימייר אחרי המשחק והכול עבד חלק. 

יש לי ווינדוס 10. AMD Ryzen 7 1700x, 32 GB , GTX 970.

אשמח לקבל עזרה בנושא כדי לנסות להבין מה הבעיה. הכרטיס מסך אצלי כבר איזה 4 שנים וחשבתי לשדרג בכל מקרה, אבל כמובן יש מצב שזה לא הכרטיס מסך. 

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של אלי ירדני

תבדוק מעלות של המעבד והכרטיס מסך. 

אתה מקבל הודעת שגיאה כשזה קורה? איזה? עדיף צילום טוב.

אני לא יודע איך לבדוק את המעלות, אשמח לקבל עזרה.

אין הודעה. 

מה שכן, מאז, ניסיתי להפעיל Red Dead Redeption 2  ואחרי כמה דקות, המחשב נתקע שוב והייתי צריך לעשות ריסטרט לבד.

אחרי כמה בדיקות אחרות, הפרימייר עבד יחסית חלק. ואחרי שששמתי את כל ההגדרות במשחק על ההגדרות הנמוכות, המשחק עבד, ומאז לא היו תקיעות או ריסטרטים.

לא ניסיתי להדליק את המחשב על הגדרות גובוהת או מינימום מאז. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוכנה לבדיקת טמפרטורה (ניידת)

https://www.softpedia.com/get/PORTABLE-SOFTWARE/System/System-Info/Portable-HWMonitor-Pro.shtml

אתה יכול גם לחפש לפי השם בשביל להוריד מהאתר הרישמי אבל אין צורך. 

תעשה בדיקה בזמן מאמץ של המחשב - שהוא כמעט נתקע או משהו כזה. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של אלי ירדני

תוכנה לבדיקת טמפרטורה (ניידת)

https://www.softpedia.com/get/PORTABLE-SOFTWARE/System/System-Info/Portable-HWMonitor-Pro.shtml

אתה יכול גם לחפש לפי השם בשביל להוריד מהאתר הרישמי אבל אין צורך. 

תעשה בדיקה בזמן מאמץ של המחשב - שהוא כמעט נתקע או משהו כזה. 

השתמשתי בתוכנה אחרת כדי לבדוק את הטמפרטורה. 

fdfd.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי פבלו...

בוא ננסה לבדוק גם משהו מכיוון אחר...

האם לאחרונה עדכנת את המערכת הפעלה שלך ל 1909? 

או שאולי עדכנת את הדרייבר של הכרטיס מסך שלך?

מחכה לתשובה.. יום טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...