דיסק קשיח מתמלא כל הזמן - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיסק קשיח מתמלא כל הזמן

mozess

Recommended Posts

שלום רב.

אני בבעיה תמידית במחשב שלי כאשר כל הזמן הדיסק קשיח מתמלא עד קרוב לאפס וכמה שאני מוחק קבצים הוא שוב מתמלא. המדובר על 225 ג'יגה

במהלך חיפושי עם סי קלינר ראיתי שתיקיית ווינדוז לבדה שוקלת כ60 ג'יגה. האם זה תקין? ומה ניתן למחוק בה?

מצרף תמונה

תיקיית ווינדוז.PNG

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של mozess

שלום רב.

אני בבעיה תמידית במחשב שלי כאשר כל הזמן הדיסק קשיח מתמלא עד קרוב לאפס וכמה שאני מוחק קבצים הוא שוב מתמלא. המדובר על SSD 225 ג'יגה

במהלך חיפושי עם סי קלינר ראיתי שתיקיית ווינדוז לבדה שוקלת כ60 ג'יגה. האם זה תקין? ומה ניתן למחוק בה?

מצרף תמונה

לצערנו זה די תקין שתיקיית הווינדוס  שוקלת באיזור הזה. עדיין יכול להיות שיש שם דברים למחוק תבקוד בתיקיית הTEMP בעיקרון אפשר למחוק את כל מה שיש בה. 

בכל מקרה לענין עצמו כנראה לא זה מה שממלא 250 ג'יגה או שזה תוכנת גיבוי או משהו בסגנון. 

למעשה תוריד TreeSizeFree תלחץ SCAN על דיסק C תחכה שיגמור לטעון ותראה בדיוק מה התיקייה שלוקחת לך מקום אם אתה לא יודע מה היא תוכל להעלות לכאן תמונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי התיקיית מצאתי תכנה שפינתה לי ממנה 33 ג'יגה. מדובר בתכנה הזו: PatchCleaner

אבל עדיין יש כאן בהחלט משהו מאוד מוזר. כי אצלי מופיע שבכונן C יש כרגע 25 גי'גה פנויים מתוך 217, אבל כשאני מריץ את התכנה TreeSizeFree  הוא מוצא רק 112 ג'יגה בשימוש כולל תיקיות מוסתרות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של mozess

לגבי התיקיית ווינדוס מצאתי תכנה שפינתה לי ממנה 33 ג'יגה. מדובר בתכנה הזו: PatchCleaner

אבל עדיין יש כאן בהחלט משהו מאוד מוזר. כי אצלי מופיע שבכונן C יש כרגע 25 גי'גה פנויים מתוך 217, אבל כשאני מריץ את התכנה TreeSizeFree  הוא מוצא רק 112 ג'יגה בשימוש כולל תיקיות מוסתרות!

זה מוזר שהוא לא מצא את המוסתרות לי תמיד הוא מצא הכל, תנסה להריץ כמנהל. 

עוד משהו הוא מצא את התיקייה System Volume Information? 

אתה בטוח שחיכית עד שהוא יגמור? כשהוא עובד עדיין יש סימן על התיקייה שהוא קורא של כמו שעון חול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היתה לי תכנה לא תקינה.

כרגע התקנתי והוא מראה לי שתיקייה בשם  System recovery תופסת 78 ג'יגה.

אני מבין שזה קשור לשחזור מערכת. הענין הוא שמופיע אצלי ששחזור מערכת בכלל מבוטל.

ואגב התיקייה System Volume Information  מופי שיש בה סה"כ 900KB

אז מה עושים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של mozess

היתה לי תכנה לא תקינה.

כרגע התקנתי והוא מראה לי שתיקייה בשם  System recovery תופסת 78 ג'יגה.

אני מבין שזה קשור לשחזור מערכת. הענין הוא שמופיע אצלי ששחזור מערכת בכלל מבוטל.

ואגב התיקייה System Volume Information  מופי שיש בה סה"כ 900KB

אז מה עושים?

התיקייה System Volume Information היא של שחזור מערכת. 

התיקייה System recovery זה כנראה תוכנה שיוצרת אצלך גיבויים, תצטרך לבדוק איזה תוכנה. 

מחשב של DELL?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של mozess

אכן מחשב של דל

אז יש להם תוכנה שעושה גיבויים תצטרך לחפש אותה איפה היא 

תראה כאן:https://www.windows10forums.com/threads/system-recovery-folder-huge-and-growing.2688/

אם אתה לא מבין מה הולך תעשה חיפוש על תוכנה Dell Backup & Recovery ותמחק אותה 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של mozess

מצאתי את התכנה.

האם למחוק את כל התיקייה שבשם Dell Backup & Recovery?

איך אני מוחק  גם את כל ה78 ג'יגה?

תודה

אם אתה רואה בתוך התיקייה את הקובץ uninst תפעיל אותו זה אמור להסיר את ההתקנה אם אתה לא מוצא אותו תנסה למצוא את התוכנה ב'תוכניות' בלוח הבקרה, אם לא תמצא אותה שם תוכל למחוק את התיקייה אבל זה כנראה יתקע כי יש לו תהליכים פתוחים ותצטרך לסגור אותם. 

בקשר לתיקייה אפשר למחוק רגיל - לא לסל מיחזור, אם אתה לא רואה אותה תציג קבצים מוסתרים של מערכת ב'אפשרויות תיקייה' 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של אלי ירדני

בקשר לתיקייה אפשר למחוק רגיל - לא לסל מיחזור, אם אתה לא רואה אותה תציג קבצים מוסתרים של מערכת ב'אפשרויות תיקייה' 

אתה מתכוון לתיקיה שבתוכה ה78 ג'יגה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של mozess

אני עשיתי הסרת התכנה דרך לוח הבקרה-תכניות, ובינתיים כבר 7 דקות הוא מסיר אותה.

זה הגיוני?

יש מצב שהוא מוחק גם את התיקייה הגדולה וזה לוקח זמן, תוכל לבדוק אם היא כבר שוקלת פחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...