מבצע דיי מטורף בKSP למי שמתכנן להתחדש בקרוב - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבצע דיי מטורף בKSP למי שמתכנן להתחדש בקרוב

Moon-Mage

Recommended Posts

לא ראיתי שכתבו על זה כלום אז אפשר להשיג 5700 ב1236(1056 באילת) ו5700 XT ב1500~(1300~ באילת).
ממה שראיתי זה משמעותית זול יותר גם מהזמנה עם משלוח חינם מאמזון ולמעשה אם קונים באילת זה אפילו יותר נמוך מהMSRP.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש שם מסך 144hz , דגם יחסית חדש שנחשב טוב במחיר בדיחה (780 שח במקום 1400). אתמול קניתי אחד, אמנם TN אבל איכות סבירה וסה"כ שווה מבט עבור מי שמחפש לעבור סוף סוף ל144hz במחיר זול מאוד. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Moon-Mage

לא הייתי קונה שם יותר מכרטיס מסך כרגע, הם לא זולים במיוחד בשאר החומרה

החומרה הספציפית שאני בדקתי , בערך אותה מחיר כמו TMS , לפעמים יקרה בכמה עשרות שקלים.

אפילו שאני יכול להזמין מחנויות שונות ולהרכיב לבד , זה פשוט לא שווה לי את ההתעסקות או את הסיכון שמשהו יגיע DOA

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Moon-Mage

התכוונתי למחשב שלם

גם אני התכווונתי למחשב שלם , חומרה כמעט אחד לאחד יוצא רק קצת יותר יקר מ TMS למשל.

וכמו שאמרתי , מחשב חדש אני  מזמין במקום אחד ונותן להם להרכיב , לא שווה את הזמן שלי ואת הכאב ראש למימוש אחריות אם משהו לא יהיה תקין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

מסכים - חלק מהמבצעים מוכרים לי כמחירים סטנדרטיים, לא ליפול בזה. ש התחמקות קלה בדמות הנחה של שקלים בודדים לעומת המחיר לפני BF בהרבה דגמים.

צודק במאה 100% ולא רק במסכים.

צריך לשים לב למה שקונים ולא ליפול לפח.

לא בדקתי השנה אבל בשנים קודמות ממש שמתי לב שב BF העלו מחירים של מוצרים ועליהם נתנו את ה"הנחה".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ברור, אבל המסכי לנוו ירדו מהמחירים בשאר החנויות. אני בתור סטודנט לפני חגים וסוף שנה הייתי משנה לחלק ממוצרי החנות את המחירים בשביל ה'' '', שאולי נתנו קצת הנחה על המחיר הרגיל. דווקא מסך וכרטיס מסך זה משהו שלא מפחיד לקנות בנפרד. אבל עדיין הייתי מעדיף בחנות אחת. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין באמת הבדל איפה קונים איזה חלק אם החנות לא מרכיבה לך את המחשב קומפלט. אני ביררתי את זה מול TMS בזמנו כשקנינו מחשב לאחי הקטן והרכבנו הכל לבד,  אם אתה קונה את כל החלקים באותה חנות אבל מרכיב את המחשב לבד אז האחריות היא אינדיבידואלית על כל חלק וחלק, כל יבואן והתנאים והשטויות שלו. אם הם מרכיבים יש אחריות על כל המחשב כיחידה אבל מנסיון עבר עם הרכבות כאלה אני גם מאמין שהיא נגמרת בשניה שאתה מעז לפתוח את הפאנל הצדדי ולהחליף איזה מאוורר.

כרטיס מסך בכל אופן רכיב די דיסקרטי במחשב. לא רואה שום בעיה בלקנות אותו בנפרד. וזאת אכן פאשלה של TMS, פלונטר וכו' שהם לא פותחים את המבצעים שלהם כבר עכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...