רינדור 2D איטי עם GT 730 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רינדור 2D איטי עם GT 730

sheff2k2

Recommended Posts

התקלקל לי כרטיס המסך(היה לי HD 7770 AMD), אז קניתי בחיפזון את הכרטיס הכי זול שהיה במלאי, GT 730 של גי'גהבייט.

להפתעתי הרבה, למרות שמדובר בכרטיס שחדש בשנים רבות מהכרטיס הקודם(שאמנם היה יקר יותר) - יש בעיה של "לאג" מסוים באנימציה בדפדפנים: כשגוררים למטה ולמעלה, זה פשוט לא חלק.  הכרטיס בכל זאת עולה 335 ש"ח, וכמובן שאני מאד מאוכזב מזה.

מה שאני רוצה לברר מכם, זה האם התנהגות כזו היא "נורמלית", או שאולי ייתכן פגם כלשהו? כמובן שהסרתי את הדרייברים הקודמים של והתקנתי את האחרון של נבידיה. יש לי ווינדוס 7 ומחשב i5 מלפני 7 שנים.

למרות שהמחשב ישן, התופעה הזאת לא הייתה קיימת עם הכרטיס הקודם, חוץ מבאתרים כבדים מאד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי

איך אומרים ?

זה לא הגיל, העיקר התרגיל ....

או בשפה פשוטה יותר, אז מה אם הכרטיס מסך חדש יותר,

כלומר תאריך יצורו מאוחר יותר.

זה כרטיס אחד מעל להכי בסיסי שיש, ה - 710.

בעצם, אם יש לך 7, תראה מה מדד החלונות לכרטיס מסך.

בקיצור, חפש כרטיס מסך  "רציני".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם שואלים - אחר כך קונים. אפילו בתקציב של מעל ל-300 שקלים ה-GT 730 הוא לא כרטיס מסך מומלץ.

אם יש אפשרות, עדיין יש יחסית זולים ומהירים משמעותית מה-GT  730. מבצעי שישי השחור יתחילו בעוד כמה ימים אז אולי שווה לחכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות שהכרטיס החדש חלש מהישן קשה לי מאד להאמין שזאת הסיבה ללאגים בגלישה בדפדפן.

מעבדי ישנים עם מעבד גרפי מובנה מתמודדים עם גלישה באינטרנט בלי שום בעיה ככה שגם ל GT730 לא אמורה להיות שום בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של lompy

למרות שהכרטיס החדש חלש מהישן קשה לי מאד להאמין שזאת הסיבה ללאגים בגלישה בדפדפן.

מעבדי אינטל ישנים עם מעבד גרפי מובנה מתמודדים עם גלישה באינטרנט בלי שום בעיה ככה שגם ל GT730 לא אמורה להיות שום בעיה.

או, זה בדיוק מה שחשבתי, וגם מה שאמר לי חבר. זה נשמע לי בכל זאת קצת קיצוני, שכרטיס מסך ב330 ש"ח לא מתמודד עם איזה עמוד html אומלל בstackoverflow או משהו כזה. אני אפילו לא מדבר על עמודים שמלאים באנימציות או אלוהים יודע מה.

יש לכם אולי בכל זאת רעיון, מה זה יכול להיות? חיפשתי בנרות חיבור חשמל נוסף לכרטיס, אבל עושה רושם שהוא מסתפק בחשמל שמגיע מהלוח :-)

נראה לכם שאולי התקנה מחדש של ווינדוס תפתור את זה? איזשהו עניין של התנגשות עם ישנים של AMD?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...