שאלה\מתי אמורים לצאת המעבדים ולוחות האם החדשים2020 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה\מתי אמורים לצאת המעבדים ולוחות האם החדשים2020

נחום לב לב

Recommended Posts

שלום לכולם , 

אני מבקש סליחה מראש אם פתחתי נושא במקום לא נכון 

האמת שלא ידעתי הכן לפתוח את הנושא 

טוב..

אני מעוניין להתחדש במחשב חדש בשנה החדשה 

ואני רוצה לקנות ומעבד מדיגמי 2020

בררתי בחנות שאני קונה ממנה אז הם לא יודעים

מתי יתחילו לשווק את המעבדים ולוחות האם 

אשמח לעזרה 

נועם 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל שאלה של אילו אתה באמת צריך. יכול להיות שכח עיבוד זמין לשימושים שלך כבר קיים ובכמויות מאוד מכובדות היום.

בשבוע הבא יושקו מעבדים חדשים לתושבות LGA2066 של אינטל ו-sTRX4 של , מעבדים בעלי כמות ליבות גבוהה במיוחד. אצל אינטל מדובר בעיקר ברענון מחירים, אצל סדרה חדשה לגמרי שתתחיל במעבד 24 ליבות בעלות של 1400 דולר.

איפשהו בין ינואר למרץ צפויה אינטל להכריז על סדרת מעבדים חדשה-ישנה נוספת, 10th gen. מדובר יהיה בעיקר בכיוונון מחירים של מוצרים קיימים.

AMD צפויה באיזור יוני להכריז על מעבדים שולחניים חדשים, 4000, הם יכילו כמה שיפורים על פני הסדרה שזמינה היום, אבל לא צפויים להביא מהפכה של ממש. יכילו בין 4 ל-16 ליבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

הכל שאלה של אילו מעבדים אתה באמת צריך. יכול להיות שכח עיבוד זמין לשימושים שלך כבר קיים ובכמויות מאוד מכובדות היום.

בשבוע הבא יושקו מעבדים חדשים לתושבות LGA2066 של אינטל ו-sTRX4 של AMD, מעבדים בעלי כמות ליבות גבוהה במיוחד. אצל אינטל מדובר בעיקר ברענון מחירים, אצל AMD סדרה חדשה לגמרי שתתחיל במעבד 24 ליבות בעלות של 1400 דולר.

איפשהו בין ינואר למרץ צפויה אינטל להכריז על סדרת מעבדים חדשה-ישנה נוספת, Core 10th gen. מדובר יהיה בעיקר בכיוונון מחירים של מוצרים קיימים.

AMD צפויה באיזור יוני להכריז על מעבדים שולחניים חדשים, RYZEN 4000, הם יכילו כמה שיפורים על פני הסדרה שזמינה היום, אבל לא צפויים להביא מהפכה של ממש. יכילו בין 4 ל-16 ליבות.

תודה .

אני רוצה לקנות מעבד i5 מהיר ולוח אם גיגה בייט 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המושג "i5 מהיר" הוא מעט אוקסימורוני. כיום הבדל הביצועים בין i5 הפשוט ביותר למהיר ביותר הוא קטן למדי בשוק המעבדים השולחני.

העצה שלי תהיה לבדוק אילו הם החזקים ביותר למטלות הספציפיות שאתה צריך, ולהתאים מעבד לפי מה שזמין בשוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

המושג "i5 מהיר" הוא מעט אוקסימורוני. כיום הבדל הביצועים בין i5 הפשוט ביותר למהיר ביותר הוא קטן למדי בשוק המעבדים השולחני.

העצה שלי תהיה לבדוק אילו מעבדים הם החזקים ביותר למטלות הספציפיות שאתה צריך, ולהתאים מעבד לפי מה שזמין בשוק.

אני אנסה להסביר 

השימוש שלי זה הורדות וגלישה והעברת חומר לא קטן כמעט כל יום 

והמחשב צריך לעבוד 24\7 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתאר כאן שימושים שכל מעבד סטנדרטי יכול להתמודד איתם בקלות. גלישה באינטרנט, הורדות והעתקות של חומרים הן לא פעולות שגובות משאבי מעבד גבוהים. בעיקר שטח ומהירות .

אני לא חושב שצריך להמתין למעבדים חדשים בשביל לבצע פעולות מהסוג הזה, שכבר הרבה שנים מעבדים סטנדרטיים לא מתקשים איתן. כיום Ryzen 5 או i5 הסטנדרטים ביותר יכולים עם יד מאחורי הגב להתמודד עם המטלות הללו, גם מסביב לשעון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

אתה מתאר כאן שימושים שכל מעבד סטנדרטי יכול להתמודד איתם בקלות. גלישה באינטרנט, הורדות והעתקות של חומרים הן לא פעולות שגובות משאבי מעבד גבוהים. בעיקר שטח ומהירות אחסון.

אני לא חושב שצריך להמתין למעבדים חדשים בשביל לבצע פעולות מהסוג הזה, שכבר הרבה שנים מעבדים סטנדרטיים לא מתקשים איתן. כיום Ryzen 5 או Core i5 הסטנדרטים ביותר יכולים עם יד מאחורי הגב להתמודד עם המטלות הללו, גם מסביב לשעון.

תודה רבה על העזרה 

אפשר לנעול 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...