המלצה למחשב נייח - לצפייה ועריכת וידאו באיכות 4K - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למחשב נייח - לצפייה ועריכת וידאו באיכות 4K

snop

Recommended Posts

1. מה התקציב המירבי? האם מתאפשרת חריגה במידת הצורך? - את האמת אין לי תקציב מוגדר, לא זול ולא יקר מדיי יש מצב ב - 4-5 אלף ש"ח?

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? בעיקר בסיסית, שומע שירים וגולש באתרים, אבל מה שבאמת חשוב לי - צפייה בתכני 4K ועריכת וידאו (לפעמים אני מקליט עם כרטיס תכנים באיכות HD ואז אני חותך פרסומות/דברים שלא רלוונטיים ומקודד אותם מחדש לקובץ MP4 או MKV שישקלו פחות מהקובץ המקורי כאשר הוא מוקלט).

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ומסך)? לא.

4. האם יש רכיב בסיסי שאין צורך לכלול במפרט? (לדוג' כונן SSD שכבר קיים ואפשר לצרף להרכבה) - לא צריך, יש כונן ועוד 4-5 כוננים רגילים (נעים בין 2 ל - 4 טרה כל אחד, כן.. הרבה, כי יש הרבה תוכניות/סרטים שאני שומר).

5. עד כמה חשוב שקט פעולת המחשב? די חשוב, שיהיה רגוע כזה ולא משהו שיכול לעצבן.

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? - מכיר את המילה, לא יודע מה זה אומר בפועל אז כנראה שלא.

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? - לא, יש לי מערכת הפעלה חוקית שברגע שאחליף את המחשב אדבר עם להעביר חוקית.

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. - נראה לי KSP/IVORY - גר באזור חיפה, מעדיף לקנות באילת (ואם יש דיל מצוין מאתר נורמלי - אז גם מחו"ל).

9. מתי מתוכננת קניית המחשב? - בזמן הקרוב.

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן בנוגע ליציאות וחיבורים ספציפיים? - שיהיה חיבור , חיבורי USB 3 קדמיים ואחוריים, לוח אם עם פיצ'רים מעניינים (לא קריטי אבל אולי עם כרטיס רשת אלחוטי מובנה ועבור מסך טלוויזיה את הפיצ'ר WIDI) וחשוב עם הרבה חיבורי כוננים קשיחים כי אני רוצה להוסיף עוד 2 אולי 3 ל - 5-6 שיש כבר. ושני כרטיסי 32GB ביחד (עדיף אחד? או 16+16?)

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? - כן למרות שאני מחליף פעם באיזה שבע שנים אז חוץ מזכרון וכוננים לא ממש שיניתי בתקופה הנוכחית.

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות  - שאוכל להתקין את הכרטיס טלוויזיה שברשותי - AverMedia H727. כרגע אני עם מעבד i5-3570K ששירת אותי בנאמנות אבל זהו אני מרגיש שעריכת הוידאו הורגת אותו כבר.. והמחשב התחיל להרעיש קצת (אולי מאווררים), חשוב גם מאווררים להוסיף שייתנו אחלה אוורור ואולי מארז (קופסא) חדש וגדול שיהיה מרווח במיוחד עם הרבה כוננים וכרטיס מסך שיהיה מספיק יציב לעריכת וידאו / צפייה בתכני .

המחשב מחובר כרגע חוץ מלמסך המחשב גם למסך בגודל "65 SMART-TV אז אם יש לכם עוד רעיונות משוגעים שאולי פספסתי - אני פה לשמוע ולקבל המלצות.

רוצה שהמחשב יטוס גם אם זה מעל ומעבר לשימושים שלי נטו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבקשה 

קח בחשבון שבאילת אין הרכבות, אנחנו מציעים הרכבה מוזלת בסניפים שלנו במרכז בעלות של 100 שקלים.

מפרט זה הורכב ב - www.tms.co.il - חנויות המחשבים האמינה והמקצועית בישראל

מעבדים:
Intel Core i7 9700KF / 1151 Tray
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 1320
קירור למעבדים:
be quiet! PURE ROCK BK009
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 130
לוחות אם:
Gigabyte Z390 AORUS Pro WIFI
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 840
זכרונות RAM:
Corsair DDR 4 32G (16Gx2) 3200 CL16 Vengeance LPX Black CMK32GX4M2E3200C16
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 560
מארזים:
be quiet! Case PURE BASE 500 Window Black
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 281
ספקי כוח:
ANTEC PSU 650W High Current Gamer Gold
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 324
כרטיסי מסך:
Gigabyte GeForce RTX 2060 OC GV-N2060OC-6GD 2.0
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 1400
שירות V.I.P:
Eilat
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 1
סה"כ: ₪ 4856
מחיר באילת: ₪ 4856

מתחייבים למחיר משתלם ביותר עבור מפרט זהה.
המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים ללא ריבית.
https://www.tms.co.il/81714

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Kirill-TMS

Intel Core i7 9700KF / 1151 Tray
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 1320

זה מקרה קלאסי של שימוש ב - QS.

אז חבל להציע מעבד ללא כרטיס מסך מובנה.

לכן, זה המעבד שכדאי לקחת -

https://www.tms.co.il/index.php?route=product/product&product_id=101344

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...