3950x - המחיר המגוחך, בחסות ישראל - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

3950x - המחיר המגוחך, בחסות ישראל

episnotme

Recommended Posts

40-50 אחוז נשמע בערך כמו הפרמייה הרגילה שמשלמים על חומרה בארץ אז לא ברורה לי ההפתעה. זה ככה כמעט על כל רכיב, כאשר על חלקים גדולים יותר כמו זה גם מגיע ל60-70 אחוז בכיף (מארז של 70 דולר עולה פה 400 שח).

אז זה עניין רחב יותר מרכיב ספציפי כזה או אחר. למה ואיך, אני לא יודע. קשה לי להאמין שהשילוח והמיסים לבד מסבירים את זה, אבל אני לא רוצה להגיד סתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו. לא שמתי לב לזה:

http://www.shirion-computers.com/product.asp?aff_a=1&Pid=RYZEN-9-3950X&Cat2Cat1ID=3&Cat2ID=374&aff=Zap&lang=he

כמה נוכל אפשר להיות?

image.png.766453d66222b029dc7bce74e2764726.png

שימו לב שהמחיר הרגיל הוא 7600...ועכשיו במבצע הם לוקחים רק 1000 ש"ח יותר מבחו"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין שזה דיון של חמוצים ...

ryzen 9-3900x  חדש עולה באמזון  החל מ 660$ שזה 2300 ש"ח לפני מע"מ . יש הצעה למשומשים (?) ב 560$  שזה 2290 ש"ח  כולל מע"מ.

בניואג הוא עולה 800$ או לחלופין לא זמין במלאי .גם מה שלא זמין במלאי אמור לעלות 530$

שתי חנויות שפונות לקהל לקוחות של למעלה מ300 מיליון איש. 

ב TMS הוא עולה 2280 כולל מע"מ  - ז"א כמו משומש באמזון  וטיפה יותר ממה שאי אפשר לקנות בניואג .

בפלונטר למזומן הוא עולה 2223 ש"ח למזומן  או BTC ! 

שתי חנויות שפונות לקהל  של  לכאורה 9  מיליון איש  ( בפנטזיה -  לא בטוח  שהחרדים נוהרים באוטובוסים לקנות רייזן 9  , הערבים אולי כן...  ) 

בגרמניה  באמת יותר זול  ב 100 ש"ח אבל גם שם המלאי לא מיידי- קהל היעד של החנות , עשרות מיליונים  בגרמניה ועוד באירופה כולה . 

אם זה לא ברור , אז בחו"ל אין מלאי  ומה קורה כשאין מלאי בשוק חופשי ? המחיר עולה  - קטע כזה  שהתגלה אתמול . 

ובכל זאת, חנויות שכונתיות בקנ"מ של חול ,  מציעות את המעבד הזה במחיר יותר טוב. 

אז על מה החלטתם להתקע ? על מעבד שעוד לא באמת יצא לשוק ? שאין ממנו מלאי כי הוא בעצם עוד לא נכנס לאף מלאי בשום מקום בעולם ?

תכלס, אם יש מישהו שכל כך דחוף לו לקנות את המעבד שרק אתמול ירד ממנו האיסור פרסום ועוד לא זמין בשום מקום - שישחילו כמה שיותר חזק ושיהיה להם בכיף  , על מוצרי ה MID RANGE יש להם תחרות קשה כל הזמן 

שנאמר מעלי ,

Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity

מקווה שאתם  בקטע של רשעות... 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישראל באופן קבוע היא אחד מהמקומות הזולים בעולם שהם לא ארה"ב לחומרה. אף אחד לא טורח לבדוק, כי ברור שאמאזון ארה"ב היא ה-Benchmark, למרות שלפחות כרגע ישראלים נהנים מהחנות הזאת יותר מכל מדינה אחרת בעולם, מלבד ארה"ב עצמה.

נסו להזמין חומרה כזאת בגרמניה, אנגליה ומדינות אירופה אחרות, תראו מה זה יקר באמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של yoavke

ryzen 9-3900x  חדש עולה באמזון  החל מ 660$ שזה 2300 ש"ח לפני מע"מ . יש הצעה למשומשים (?) ב 560$  שזה 2290 ש"ח  כולל מע"מ.

בניואג הוא עולה 800$ או לחלופין לא זמין במלאי .גם מה שלא זמין במלאי אמור לעלות 530$

ב TMS הוא עולה 2280 כולל מע"מ  - ז"א כמו משומש באמזון  וטיפה יותר ממה שאי אפשר לקנות בניואג .

שתי חנויות שפונות לקהל  של  לכאורה 9  מיליון איש  ( בפנטזיה -  לא בטוח  שהחרדים נוהרים באוטובוסים לקנות רייזן 9  , הערבים אולי כן...  ) 

בגרמניה  באמת יותר זול  ב 100 ש"ח אבל גם שם המלאי לא מיידי- קהל היעד של החנות , עשרות מיליונים  בגרמניה ועוד באירופה כולה . 

אם זה לא ברור , אז בחו"ל אין מלאי  ומה קורה כשאין מלאי בשוק חופשי ? המחיר עולה  - קטע כזה  שהתגלה אתמול . 

אז על מה החלטתם להתקע ? על מעבד שעוד לא באמת יצא לשוק ? שאין ממנו מלאי כי הוא בעצם עוד לא נכנס לאף מלאי בשום מקום בעולם ?

תכלס, אם יש מישהו שכל כך דחוף לו לקנות את המעבד שרק אתמול ירד ממנו האיסור פרסום ועוד לא זמין בשום מקום - שישחילו כמה שיותר חזק ושיהיה להם בכיף  , על מוצרי ה MID RANGE יש להם תחרות קשה כל הזמן 

שנאמר מעלי ,

לא יודע על מה אתה מדבר, אבל בnewegg יש 3900X במלאי במחיר של 529$.

https://www.newegg.com/amd-ryzen-9-3900x/p/N82E16819113103

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של yoavke

שנאמר מעלי ,

מצטער מאוד שהתלוננתי על 340 דולר נוספים, למרות שהמחיר לצרכן (750 דולר).

מצטער מאוד שכל כך דחוף לי לקנות את המעבד שרק אתמול ירד האיסור פרסום, ולהשלים את הלופ עם הלוח אם הכל כך מוגזם, יקר, ומיותר שרכשתי ב-1000 דולר עם מע"מ בלבד ומשלוח של 150 שקלים. תראה מה זה... מעבד שכביכול אמור לעלות 750 דולר עולה כמעט כמו הלוח האם הדנדש שלי.

אני כנראה ארכוש את המעבד דרך אמזון, במיוחד עכשיו עם המשלוחים בחינם, או ... תלוי במחיר. כן, הכסף כבר מוכן לרכישה.

ציטוט של djelectric

ישראל באופן קבוע היא אחד מהמקומות הזולים בעולם שהם לא ארה"ב לחומרה. אף אחד לא טורח לבדוק, כי ברור שאמאזון ארה"ב היא ה-Benchmark, למרות שלפחות כרגע ישראלים נהנים מהחנות הזאת יותר מכל מדינה אחרת בעולם, מלבד ארה"ב עצמה.

נסו להזמין חומרה כזאת בגרמניה, אנגליה ומדינות אירופה אחרות, תראו מה זה יקר באמת.

המעבדי רייזן 3000 (ללא 3950x) נמכרים בארץ במחירי תחרות עם אמזון ו-, ללא ספק.

המוצרים עוברים המון גופים לפני שמגיעים לחנויות ולקוחות, ואפשר להבין למה המחיר מתייקר... אבל זה אומר שנתכופף ונסכים עם חיוך?

המעבד 3950x לעומת זאת נמצא כרגע במחיר מופרך, וזה כנראה, כמו שאמר yoavke, שוק חופשי וכמות מלאי קטנה.

למשל לפי שריון מחשבים, המחיר המקורי בכלל 7600, אז כן... מנסים לעשוק אותנו ב-340 דולר נוספים עוד לפני שיצאו המעבדים.

אגב, לא מעניין אותי כמה חומרה עולה בגרמניה, אנגליה וכל מדינות אירופה. אני גר בישראל, וזה מה שחשוב לי.

זה אפילו מעצבן שרשמת את זה...

"אחי, גרמנים משלמים 450 דולר יותר. מה נסגר איתך?"

"אה וואלה? נו טוב, אז 350 דולר זה בסדר גמור. איזה פראיירים הגרמנים האלו."

"כן, אנחנו כולה 350 דולר מעל המחיר לצרכן... היבואן בארץ ממש לארג' איתנו."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא זה, פשוט חוסר היכולת לדעת איך השוק עובד.

אז מה אם בשריון מחשבים זה עולה 7600 שקל, ובשקשוקה מחשבים זה עולה 17,600 שקל? יש לך אפשרות לבחור, והזמנות מוקדמות או משלוח אקספרס ליבואן נעשה עם מחירים גבוהים יותר, So what. המחיר ירגע כמו שהוא נרגע עם כל מעבדי עד עכשיו.

יש מוצרים שנמכרים בישראל מאוד בזול, ויש כאלה שלא. כרגע אנחנו אוהבים להתעלם מהגרעון העצום שיכל להסגר ממיסי יבוא ונהנים מקניה באמאזון, אבל מפה ועד להשליך את זה למצב בכל המדינה (בחסות ישראל) זה דרך שגויה להסתכל על כל השוק.

אתה כרגע יכול לקנות מוצרים במחיר 49-75 דולר במחירים הכי זולים למוצר, יותר מכל אזרח בכדור הארץ. זה לא בחסות ישראל? העיקר ללחוץ על כפתור הפניקה 4.5 שניות אחרי ש-3950X הושק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

זה לא זה, פשוט חוסר היכולת לדעת איך השוק עובד.

אז מה אם בשריון מחשבים זה עולה 7600 שקל, ובשקשוקה מחשבים זה עולה 17,600 שקל? יש לך אפשרות לבחור, והזמנות מוקדמות או משלוח אקספרס ליבואן AMD נעשה עם מחירים גבוהים יותר, So what. המחיר ירגע כמו שהוא נרגע עם כל מעבדי AMD עד עכשיו.

יש מוצרים שנמכרים בישראל מאוד בזול, ויש כאלה שלא. כרגע אנחנו אוהבים להתעלם מהגרעון העצום שיכל להסגר ממיסי יבוא ונהנים מקניה באמאזון, אבל מפה ועד להשליך את זה למצב בכל המדינה (בחסות ישראל) זה דרך שגויה להסתכל על כל השוק.

אוקיי, הבנתי לאן אתה חותר. צודק, "בחסות ישראל" צריך להיות בעצם "בחסות היבואן", אם כבר.

הכותרת נבחרה ללא כל מחשבה, מלבד עצבים בלבד. המע"מ שנלקח ממני על הלוח אם היה פייר אנד סקוור, במיוחד במחיר מעל 1000 דולר.

זאת אומרת, רשות המסים (aka מדינת ישראל) יצאה בסדר גמור, מה שמושך אותנו לכיוון היבואן.

אם המחיר לצרכן לפי הוא 750 דולר, באיזה סכום לדעתך היבואן רוכש את המעבדים (הזמנה מוקדמת ומשלוח אקספרס)?

לי נאמר מבעל חנות מחשבים שהוא משלם המון על המעבד, לכן המחיר הבומבסטי.

המחיר הוא 1090 דולר, זה 340 דולר יותר מ-MSRP. קפיצה של 45 אחוזים.

אני פשוט אחכה למחירים של אמזון ו-.

בכל מקרה, אני מצטער למי שנפגע מהכותרת, אני אוהב את המדינה שלי... אבל לפעמים היד קלה על המקלדת 😘

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאמין שכשיש חוסר במעבדים כמו עם מעבדי ה-High End ,

השווקים הקטנים\זניחים במונחי מכירות מקבלים הרבה פחות יחסית לגודלם היחסי,

ואז החנויות יצליחו למכור את הכמות הקטנה שיש להן גם במחירים מנופחים.

אני מודה שאם הייתי בעל חנות גם אני הייתי מוכר במחיר הגבוה ביותר שיכולתי להשיג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...