כרטיס מסך גיימניג בינוני - למחשב ישן - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס מסך גיימניג בינוני - למחשב ישן

GOLD_BOMB

Recommended Posts

היי,

בעקבות חזרתו של המשחק warcraft 3 reforged, אני זקוק לכרטיס מסך טוב שיידע להריץ את זה.

כרגע עוד לא יודעים איזה מפרט מבקש המשחק אבל ככל הנראה זה המקסימום שצריך: 

-  Intel® Core™ i5 or AMD™ FX Series Processor or better

- NVIDIA® GeForce® GTX 650 or Radeon™ HD 7790 or better

- 4GB RAM

המחשב שיש לי:

Intel i3 4130 3.4Ghz LGA1150 Tray

Gigabyte GA-H81M-HD3 Front USB3 לוח אם

Seasonic 550W RT 80+GOLD ספק כוח

Crucial 8GB 1600Mhz 1.5V CL11

Samsung 840 EVO 250GB SATA3 2.5 inch

איזה כרטיס יתאים ללוח אם שלי ולדרישות המשחק? שימו לו שדרישות המשחק הם על המקסימום אומנם המעבד חלש אבל עובד בדרישות המינימום.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מושג אך לתמחר את הכרטיס, אני לא יודע מה X כסף יכול להביא לי, כשמדובר בכרטיס מסך.

מבחינתי צריך כרטיס שיעבוד טוב עם המחשב שיש לי והמשחק WC3 המחודש ואולי עוד קצת אקסטרה לעתיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לענות על הדרישות של המשחק הזה ספציפית, כמעט כל כרטיס שתמצא בחנויות יעשה את העבודה.  אז השאלה פה היא כמה אתה רוצה להשקיע בשביל ה"אקסטרה לעתיד". אם כל המטרה היא נטו המשחק הזה,  הייתי אולי מחפש ביד 2. אולי אפשר למצוא איזה GTX760 בגרושים, או משהו בסגנון הזה.

אם חדש, אפילו RX560 יספיק, RX570 או GTX1650 יהיו מסוגלים גם להריץ משחקים מודרנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעולה זה בדיוק מה שרציתי.

מבין אלו מי יותר מומלץ? 
https://www.tms.co.il/index.php?route=product/category&path=100014_10033&c=10033&a=0&i[]=38454%2B10057&i[]=48470%2B10057&p=1&s=p.price-ASC&l=30

אני מניח שמפרט המחשב שלי מסוגל לעמוד בזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הRX570 חזק יותר מה1650. בקישור שהבאת הPulse הזול יותר מספיק בהחלט, אחלה דגם בדרך כלל.

שאר המפרט - ספק כוח בסדר גמור. המעבד זה i3 כפול , באסה, במשחקים קצת יותר מודרניים הוא מאוד יגביל. אבל אני מניח שאתה יודע את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...