עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת להשתתף בדיונים, להנות מהגרלות ומבצעים לחברי האתר, ולקבל מידי שבוע את התכנים הבולטים שלנו ישירות במייל.

לא אוהבים שמציקים לכם במייל? ניתן להירשם לאתר אך לוותר על הרישום לעידכוני המייל השבועיים.

nec_000

הרבעון הטוב ביותר של AMD מאז שנת 2005

Recommended Posts

אינטל מכרה פי 10 מ- ברבעון הזה. 1.8 לעומת כ-19 מיליארד. מפה ועד לתחרות אמיתית או איום על הדרך ארוכה מאוד.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי כלום !

ציטוט של nec_000

סטגנציה רבתי

ציטוט של nec_000

סגמנט

ואם כבר ניתוחים, כל זה די נטחן עד דק אתמול, הנה - 

https://hwzone.co.il/main-computers/אינטל-ו-amd-חוגגות-כל-הדרך-אל-הבנק/

רק שזה לא ממש מעניין את הצרכן שבקושי יודע ש  קיים.

וגם לא את הצרכן שיודע שאינטל קיים.

הרוב המכריע רוצה "מחשב" הכי טוב בתקציב שיש לו, שגם את התקציב הוא לרוב

קובע שרירותית. מה בדיוק יש ב"מחשב" - ממש לא מעניין אותו, ובטח לא מצגות

למשקיעים כמו זו שהצגת כאן.

והיות וגם אני לא משקיע וגם לא חבר בדירקטוריון או בחבר המנהלים של אף יצרן,

זה ממש לטורח כל המצגות האלה.

יש ל - AMD  חלק גדול ומבורך במצב העניינים הטוב מאוד מבחינת הצרכן בכל

הקשור להיצע ומחיר המעבדים על זה אין וויכוח.

אבל בזה, להבנתי, נגמר העניין.

ממש חבל להפציץ את מוחנו הטרוד בנתונים מיותרים.

ועל טיב הניתוח של הדברים - חבל להכביר במילים, ולכן אעצור כאן.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
ציטוט של coch

שאינטל מקצצת מחירים ולא בגלל טייפונים דרגה 8 במזרח, כנראה ש AMD כן עושה משהו נכון. שהיא שומרת רזרבות במיליארדים כדי לספוג

את הפרשי הקיצוצים - מהלך לגיטימי, זה בוודאי מראה על תחרות. דווקא המכירות שלהם במספרים לא מעניינות בכלל את הצרכנים, זה מעניין את המשקיעים.

למה לעזעזל לא נעלו את היוזר הזה אני לא מבין ? גם אחרי שאני חוזר מחופשה בחו"ל אני כל פעם מתפלא איך הוא לא נח.  @askme @KAKADU999 אתה

פשוט הזוי. . כמה רעל אתה שומר מאחורי המקלדת.. ההורים שלך שאני מאחל להם רק בריאות, היו צריכים ללמד אותך לא להגיב בדיונים

שאתה לא מוצא בהם עניין. זה היה פותר לפורום הזה כנראה עשרות אלפי תגובות מיותרות.

אתה קצת סותר את עצמך .....

הרי גם אני אמרתי בדיוק אותו הדבר, שהמכירות במספרים לא מעניינות את הצרכן.

אז על מה העצבים וההתלהמות ?

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
ציטוט של coch

כמה רעל אתה שומר מאחורי המקלדת.

יש שאלות שאתה צריך לשאול על עצמך ....

אההה, וגם @yotam , שכלל איננו תם .....

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
ציטוט של napoleon45

אתה קצת סותר את עצמך .....

הרי גם אני אמרתי בדיוק אותו הדבר, שהמכירות במספרים לא מעניינות את הצרכן.

אז על מה העצבים וההתלהמות ?

זה התלהמות ? זה יוזר שלישי שלך ( שאני מכיר ) שאתה פותח באתר. לפעמים מרוב שבן אדם מסכן.. ( במונחים של ) כדוגמאת "טרול"

אמיתי, אז הוא מתרגל וזה לא מפריע לו להיות כזה. רק תזכור שיש כאלה שיודעים מראש שכאשר הם רואים תגובה שלך.. ישר עובר להם

בראש... הטרול הזה חי פה, ולא נמאס לו. אתה יכול לעבוד רק על יוזרים חדשים ולא יותר. כל התדמית הזו שיצרת לעצמך בכל היוזרים, רק מוכיחה

כמה אנשים לא משתנים. יש להם אופי שלא משתנה.. רק הרגלים. וכנראה אין לך מספיק כוח רצון מאחורי המקלדת לא להרוס לעצמך שוב ושוב

את היוזר שאתה פותח.

לעניין עצמו : איך אני סותר את עצמי ? עניתי ל @captaincaveman שעצם העובדה שאינטל מכרה כמעט 20 מילארדים : זה לא מעניין את מי שהולך

ל KSP לקנות מעבד, זה מעניין את מי שמשקיע באינטל, כלומר : משקיעים בפועל או משקיעים פוטנציאליים.

בנוסף, כתבתי לו באותה שורה - שאינטל נקטה בכל מיני צעדים מאז העלייה של חזרה למשחק, והצעדים האלו מוכיחים בפועל ש כן

תחרותיים נכון לרגע זה. זה מהלכים לגיטימיים בעולם העסקים הגדולים, שמראים על - "אני יודע שהיריב שלי עשה מהלכים, אז אני מתכונן" ( מקריב

רזרבות, מוריד מחירים ) וכו'.

בחיית דינק.. במקום לגרום לי לשרוף זמן על להסביר לך.. תקרא פעם הבאה. כל דבר וההקשר שלו. התגובה הזו לא הייתה בכלל אלייך.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
ציטוט של coch

התגובה הזו לא הייתה בכלל אלייך.

אבל הסתירה בדברים עדיין בעינה !

ואני מנסה לענות לגופם של הדברים, 

ומתעלם מכל מיני עניינים לא שייכים לנושא הדיון.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

מבלי להכנס לפוליטיקה המלוכלת באתר כאן, היה הרבה יותר נעים, נחמד ובוגר לדפדף בדיונים כאן אם לא היו משתמשים כמעט בכל פוסט לביצוע לינץ' כזה או אחר.

אם יש לכם בעיה עם מישהו, הרבה יותר מכובד שתפנו להנהלת הפורום בפרטי והם ישקלו תגובה בהתאם, ותחסכו לכולנו את מה שאתם מנסים לחסוך מעצמכם.

ממש הזוי בעיני שלאנשים עם ידע כ"כ עצום במחשוב בפרט, וטכנולוגיה בכלל יש לקסיקון כזה ירוד.

(הדברים אינם מכוונים חלילה למשתמש ספציפי, רק שאין לי את הפנאי לחפש בעשרות הדיונים שקראתי ולכתוב תגובה כזו בכל מקום)

אין צורך שגם מההודעה הזו נפתח דיון פילוסופי אז תחסכו לכולנו.

חומר למחשבה בסך הכל.

נערך על-ידי No-One

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
ציטוט של No-One

מבלי להכנס לפוליטיקה המלוכלת באתר כאן, היה הרבה יותר נעים, נחמד ובוגר לדפדף בדיונים כאן אם לא היו משתמשים כמעט בכל פוסט לביצוע לינץ'

חומר למחשבה בסך הכל.

אין פה פוליטיקה. זה אתר חומרה, ידיעות, עוד חומרה, עוד ידיעות ומי שבוחר אז גם דיונים בפורום. גם לי הרבה יותר נחמד ובוגר לבוא

לקרוא וללכת. רוב הזמן אני גם עושה את זה.

אבל, אתה יוזר חדש יחסית ולכן אני יפרט לך מאוד בקצרה: שאין סיבה למסיבה, אז אף אחד לא צריך לחגוג. אבל שנפוליאון מגיב ל @nec_000

אז התגובות שלו מגיעות לרוב עם שליליות שאפשר למצוא רק באינטרנט.. מהסוג שרק מאחורי מקלדת אפשר למצוא. תוסיף לזה :

עוד 2-3 יוזרים עם עשרות אלפי הודעות שהוא כבר פתח באתר ( וכל הותיקים מכירים ), הרס לעצמו את השם, ואז חזר מחדש עם נפוליאון.

.. מקובל ? או שזה עדיין "לינץ'" ? הבעיה שאם לא הייתה לי סיבה להגיב ככה, אז לא הייתי מגיב.. אבל נפוליאון תמיד פעם ב.. זמן מה,

גורם לחלקינו להוציא עליו קצת.

נראה לי שקיבלת הסבר מספיק בוגר ומפורט בנושא של למה התגובות האלו למעלה - לא ככ נעימות לעין. בהצלחה באתר.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

תודה על קבלת הפנים  :)

ציטוט של coch

אבל, אתה יוזר חדש יחסית ולכן אני יפרט לך מאוד בקצרה: שאין סיבה למסיבה, אז אף אחד לא צריך לחגוג. אבל שנפוליאון מגיב ל @nec_000

אז התגובות שלו מגיעות לרוב עם שליליות שאפשר למצוא רק באינטרנט.. מהסוג שרק מאחורי מקלדת אפשר למצוא. תוסיף לזה :

עוד 2-3 יוזרים עם עשרות אלפי הודעות שהוא כבר פתח באתר ( וכל הותיקים מכירים ), הרס לעצמו את השם, ואז חזר מחדש עם נפוליאון.

על הניואנסים הקטנים כבר עברתי בעבר בזריזות לצערי.

ואעפ"כ זו איננה קבוצת בתיכון.

אין צורך לרדת לפסים אישיים ולהעליב רק בכדי להעליב.

ואני לא מתייחס בדווקא על הנכתב לעיל, היו כאן לא מזמן ביטויים מכוערים כאלה, ממש קללות במסווה של שפה מליצית אקדמאית, שלא מתאימים לאנשים בוגרים בשום צורה מניע ודרך. 

אם מטרת העניין היא לפתור את הבעיה ישנה דרך הרבה יותר קצרה ועניינית, ואם זו איננה המטרה גרידא, אלא תחביב קבוצתי אזי אין בכלל מקום לדברי, שגר ושכח.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ערב טוב,

הסבר שיבהיר את העניין:

ידידנו הוותיק והיקר coch מוציא תסכול לגיטימי.

הוא (בצער אני אומר) מדבר בשם רבים - לא רק בשם בדיד. והוא בוודאי מדבר גם בשמי.

מזה שנים אנו סופגים נגטיביות וארסיות בלתי מנומסת בעליל באתר הנהדר שלנו, לרוב שותקים, מתעלמים, מקווים שזה יעלם מעצמו.

אבל באיזה שהוא שלב חלאס.  צועקים לעבר הילד: או שתלמד לשתוק ולפחות לא להפריע לאוירה הנעימה עם הנגטיביות והשליליות

המבטלת אחרים שאתה מפגין, או שתלמד לשחק כאחד נורמטיבי במגרש של מבוגרים מנומסים

אחרי שנים רבות, אולי רבות מדי, ראינו שזה לא עובד. אז התייאשנו. ולכן מעת לעת אנו מוציאים תסכול, שעוזר לכמה דקות בלבד.

לפעמים גם לבעל הבית כבר נמאס, כשהוא עולה על העצבים שלו גם.

ואז הוא נותן לגורם הסורר עונש - מרחיקהו. אז יש שקט לכמה ימים/שבועות וגם זה טוב כאויר לנשימה.

אלא שהגורם הסורר רק חוזר בשם חדש וחוזר כל הסבוב מהתחלה. זה מה יש, התרגלנו.

השמועה מספרת שחלק מהחברים כבר שמו את הסורר על מוד "התעלם ממנו", קרי לא רואים את ההודעות שלו בכלל. וככה טוב להם.

הבעיה היא שהם רואים את התגובות של החברים שלהם, ואז מבינים שיש רעש מסביב שהם פספסו. ככה שלא יכולים לברוח לחלוטין מהמצב.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

נראה לי שאינטל עושה רבות על מנת שלא להוציא מידע החוצה. ההערכה שלי, שהיא עובדת חזק מאד מאחורי הקלעים לצאת עם ליין חדש

של מעבדים, בתמחור חזק, כדי לתת תחרות עקשת ובריאה ל- . מה ששוב מביא אותנו לאותה משבצת נהדרת:

רק עוד יותר תמורה לשקל שלנו הצרכנים. יותר אפשרויות, יותר מבחר, יותר כח, פחות עלות...

לא זכורה לי נירוונה כזו בתחום העבוד המחשובי עבור הצרכן, כבר למעלה מעשור.

ואולי אפילו אפשר לומר, שאנו באחד מעידני התחרות הכי טובים שהיו לנו אי פעם.

הכל תודות לשני אנשים:

ד"ר ליסה סו, והגאון מספר אחד בעולם כיום בתחום זה והוא ג'ים קלר. הכל בזכות השניים הללו.

היום ליסה סו מנכ"לית AMD, וג'ים קלר עבר שורות לאינטל לפתח את הדור הבא שלהם שהשמוע מרמזת,

הולך להיות נסיקה טכנולוגית דרמטית בתכנון . ממה שראיתי/הבנתי, מדובר על חיבור פיסות סיליקון

במרחב תלת מימדי, משמע מעבר מתכנון דו מימדי לשטח, אל עבר תכנון תלת מימדי שמחבר מודולים גם לגובה.

בהמשך העונה הזו, אין סכוי שלא נראה המון אקשן מטורף.

לכן אני כבר מזמן הצטיידתי בכרטיסים לשורה ראשונה למשחק הגמר. מקווה שגם אתם.

נערך על-ידי nec_000

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...
Back to top button
Close
Close