צריך המלצה לכרטיס מסך לגיימינג להרצת אימולטורים ורומים - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה לכרטיס מסך לגיימינג להרצת אימולטורים ורומים

progame

Recommended Posts

אני צריך המלצה לכרטיס מסך לגיימינג להרצת אימולטורים ורומים של ארקייד וקונסולות משנות ה 80 ועד לאימולציית פיאס3 ואקסבוקס 360 (כולל) בצורה חלקה בהגדרות ושיפורי גרפיקה מקסימליים שאימולטורים מאפשרים והכל בתוך Frontend. אשמח שיוכל להריץ בצורה טובה גם משחקים עכשוויים ושלא יהיה רועש. תקציב: 1500 ש"ח אבל גמיש. שווה להזמין מחו"ל? עדיף מהארץ? אוטוטו Black Friday. הבנתי ממישהו שהכרטיסים של עדיפים מכיוון שהם תומכים יותר טוב ב OpenGL. מפרט המחשב שלי:

CPU
    Intel i7 2600K @ 3.40GHz    33 °C
    Sandy Bridge 32nm Technology
RAM
    32.0GB Dual-Channel @ 802MHz (11-11-11-28)
Motherboard
    ASUSTeK Computer INC. P8Z68-V (LGA1155)    30 °C
Graphics
    SMBX2450 (1920x1080@59Hz)
    Intel HD Graphics 3000 (ASUStek Computer Inc)
Storage
    3726GB ST4000DM005-2DP166 (SATA )    32 °C
    2794GB ST3000DM001-1ER166 (SATA )    32 °C
    931GB HD103SJ (SATA )    32 °C
Optical Drives
    HL-DT-ST DVDRAM GH22NS70
Audio
    High Definition Audio Device

מארז שקט H2

תודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Jabberwock

צריך מעבד 6 ליבות 12 נימים ומעלה.

אז עם המעבד הנוכחי וכרטיס מסך חדש, בהרצת פיאס3 אתה מעריך שאוכל להגיע להגדרות בינוניות בלבד? פיאס2 כן אוכל להריץ בהגדרות מקסימליות?

במצב הנוכחי על איזה כרטיס היית ממליץ?

ראיתי כמה המלצות באתרים בחו"ל ל 2060 ו -

GTX 1660 ti.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באימולציה של PS3 ו-XB360 הדבר החשוב ביותר הוא מעבד. ראיתי אנשים שמריצים משחקים יחסית מורכבים על מעבדי 6-8 ליבות וכרטיס מסך אפילו ברמת GTX 1050 TI. 

כן מסכים שצריך מעבד 6 ליבות לפחות. 5 3600 הוא התחלה טובה, אבל גם מעבדי יעשו עבודה טובה, הם קצת יותר בוגרים תוכנתית לאימולציה נכון לעכשיו.

כרטיס מסך - GTX 1660 החדש הוא בחירה לא רעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

באימולציה של PS3 ו-XB360 הדבר החשוב ביותר הוא מעבד. ראיתי אנשים שמריצים משחקים יחסית מורכבים על מעבדי 6-8 ליבות וכרטיס מסך אפילו ברמת GTX 1050 TI. 

כן מסכים שצריך מעבד 6 ליבות לפחות. Ryzen 5 3600 הוא התחלה טובה, אבל גם מעבדי אינטל יעשו עבודה טובה, הם קצת יותר בוגרים תוכנתית לאימולציה נכון לעכשיו.

כרטיס מסך - GTX 1660 החדש הוא בחירה לא רעה.

מעניין, לדעתך מחשב חדש עם מעבד עוצמתי אך כרטיס מסך מובנה בלוח אם ייתן ביצועים יותר טובים במשחקים מהמפרט הנוכחי שלי + 1660 ti או

?2060

מבחינת כרטיס מסך, על איזה כרטיס אתה ממליץ לי בהתחשב בדרישות שכתבתי בהודעה הראשונה? מאיזו חברה ודגם? אחד הדברים המבלבלים בכרטיסי מסך זה שלכל חברה יש מספר גירסאות לאותה סידרה של כרטיסים. מה דעתך על GTX 1660 ti ן 2060? הם כבר נמכרים בארץ ויותר עוצמתיים מ 1660 לפי השוואות שראיתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מובנה? מובנה לא יריץ לך שום דבר. מפה עד למשהו כמו GTX 1660 תהום.

אם תשיג דיל טוב על אחד מהכרטיסים שציינת זה יהיה טוב. בארץ חנויות שמוכרות בזול הן פלונטר ו-TMS

לרוב גם הדגמים הזולים איכותיים מספיק, אין סימני אזהרה. לדאוג שיכלול גוף איכותי עם שני מאווררים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

מובנה? מובנה לא יריץ לך שום דבר. מפה עד למשהו כמו GTX 1660 תהום.

אם תשיג דיל טוב על אחד מהכרטיסים שציינת זה יהיה טוב. בארץ חנויות שמוכרות בזול הן פלונטר ו-TMS

לרוב גם הדגמים הזולים איכותיים מספיק, אין סימני אזהרה. לדאוג שיכלול גוף קירור איכותי עם שני מאווררים.

קראתי המלצות לכרטיס מסך ASUS ROG STRIX GTX 1660 Ti GAMING 6GB OC GDDR6 2xHDMI 2xDP

הוא אמור להיות הכרטיס הכי איכותי בסידרה של 1660TI.

מה דעתך? אני אוהב את זה שהוא מציע מצב שקט אבל האם אני צריך את עוצמת הקירור שהוא מציע? יש לי 4 מאווררים בתוך המארז: שניים בחזית, אחד על לוח האם (שאתה יכול לראות בבירור בתמונה) ועוד אחד מאחורה. בנוסף, הוא מאוד ארוך (30.1 x 13.2 x 5 Centimeter). איך אני יכול לדעת אם הוא יתאים לגודל המארז שלי? יש גם כרטיסים זולים מסידרת 2060 שעולים אותו דבר...

צילום של המארז: 

20191108_161851.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

STRIX כבר יעלה לך כמו 2060 סטנדרטי במחיר הזה. הם לוקחים פרימיום מטורף.

באמת יש סיכוי שיהיה יחסית ארוך אצלך בין כה וכה. לא הייתי הולך על משהו מעבר ל-27 ס"מ באורך.

https://www.plonter.co.il/detail.tmpl?sku=26NRL7HPX7OC

זו תהיה המלצה שלי אם אתה רוצה משהו בעל יכולות טובות וקירור ראוי. האוךך גם לא מוגזם.

משהו שיתאים לאימולציה בכל מקרה יהיה לדעתי זה 

https://www.plonter.co.il/detail.tmpl?sku=60SRH7DSY91C

הוא חזק, וזול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל אמולצייה חלקה אתה צריך מעבד חזק (או חזק מאוד..) משהו כמן 8700K או 9900 או ריזן 3600 או 2700 וכאלה

לPS3 בעיקר מעבד (ועדיף לתת גם OC)

לXBOX360 בעיקר כרטיס מסך (אפילו GTX970 או RX560 יספיקו לרוב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...