תוצאות טמפ' והשוואה בסיסית: Freezer 34 eSports DUO מול קירור הסטוק של AMD - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תוצאות טמפ' והשוואה בסיסית: Freezer 34 eSports DUO מול קירור הסטוק של AMD

No-One
 Share

Recommended Posts

הקירור המדובר:  Freezer 34 eSports DUO 

מאחר ולאחרונה המון ממליצים כאן על הקירור הנ"ל ורוב המשתמשים שרוצים נפרד קונים כבר בהרכבה אחר ולא יכולים להשוות בפועל את הבדלי הטמפ' בין ה eSports DOU לסטוק, השוותי לתועלת הקונים\ממליצים הבדלי טמפ' בAIDA64 ובגיימינג מול הסטוק של 2600X (אותו הקירור מגיע גם עם 3600X). (אינני מתיימר לבצע השוואה מקצועית, אלא להוות תוספת פרספקטיבה בנושא)

הבדיקה התבצעה ללא OC.

טמפ' שיא בבדיקה עם AIDA64:

סטוק: 88C

ארקטיק: 72C

בגיימינג טמפ מקס' בבדיקה עם Afterburner :

סטוק: 63C

ארקטיק: 49C

אציין שהסטוק איננו שקט ולאחר כמה חודשים של שימוש הרעש הולך ומתחזק באופן שמציק בעבודה בחדר שקט, וזוהי עיקר הסיבה לשדרוג.

האקרטיק עושה את העבודה ושקט יותר באופן ניכר.

הרכבה נוחה וקלה.

נערך על-ידי No-One
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 9 חודשים מאוחר יותר...

@No-One איזה היית מציע לי לקחת במקום? לא משהו יקר, לא מעוניין לקרוע את הכיס, כי בכל זאת... זאת מערכת ישנה. 

הסתכלתי בסרטון הזה וראיתי שהקירור מצליח להתמודד עם מעבד אחרי OC במתח של 1.4V, שזה גבוה יותר ממה שאני מתכנן ל-2600K. רואים שהוא שומר על טמפרטורה של 79 מעלות, וזה נראה בסדר, לא?

העניין הוא שאני לא רוצה לקנות ולהצטער שלא קניתי משהו טוב יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטמפ' של ה2600 שמוצג בסרטון בכללי הם בסטנדרט יחסית נמוכות.

לא עשיתי OC למעבד כמו שלך, אבל אני כמעט בטוח שהוא מתחמם יותר מהרייזן.

בקריאה זריזה בפורומים נראה שאנשים הצליחו לעשות OC יציב של 4.5 עם קירורים ב30-40$, שזו בדיוק הקטגורה המדוברת.

ממליצים לדוגמא על Shadow rock 2 שזה +- בסטנדרט של הקירור שבדקתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...
ציטוט של ch33

יכול להעיד על הפרשים דומים בין קירור סטוק של ה3600 ל2 קירורים עם 4 צינורות נחושת שיש לי ב2 מחשבים עם אותו מעבד (אחד Hyper 212 RGB, השני אנטק C400). אם כי קירור הסטוק המדובר הוא קצת פחות טוב משל גרסאות הX אבל די דומה. ירידה של בין 12 ל15 מעלות תחת עומס. גם לא לגמרי קשור אבל הנסיון האישי איתם מעיד שאין שום הבדל בין האנטק C400 לקירורים יקרים יותר ודומים, משלמים רק על אסתטיקה. זה היה לי די ברור גם לפני אבל קיבלתי חותמת סופית. הארקטיק אולי שונה כי יש לו 2 מאווררים.

שמח לשמוע שה34 דואו לפחות שקט. הסתכלתי עליו גם אבל קצת הדאיג אותי שהוא לא מכסה את כל הIHS של המעבד. ראיתי שהתלבטת בינו לבין הקולרמאסטר 212, יש לי את גרסת הRGB והמאוורר שלו רועש ברמה שגרמה לי להחליף אותו במאוורר של נוקטואה ב80 שקל, כך שלפחות מהבחינה הזו עשית את הבחירה הנכונה. 

לי יש את ה34 דואו על ה 2600X, מז"א לא מכסה את כל ה IHS של המעבד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...