צריך עזרה לפני רכישת מחשב ללימודים - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה לפני רכישת מחשב ללימודים

david1882008

Recommended Posts

שלום אני צריך עזרה לפני רכישת ללימודי אדריכלות ועיצוב פנים אנחנו עובדים עם תוכנות כמו סקצ'אפ ואוטוקד וכו' אם תוכלו לעזור לגבי רכישה ואומדן מחיר של מתאים ואלו רכיבים חשוב שיהיו חזקים...

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב

תמלאו בבקשה שאלון.

הקלקה על המילה המודגשת.

עדיף להגדיר בכל זאת תקציב.

נא לציין גודל מסך מועדף / משקל רצוי

ואם היא תוכל להיות יותר ספציפית לגבי 

התוכנות, מה טוב.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי תודה על העזרה לגבי השאלון אני מפרט...

1. מה התקציב המירבי? האם מתאפשרת חריגה במידת הצורך? 5000 ש"ח חריגה קלה עד 300-400 ש"ח אם יש צורך.

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? עריכה גרפית ושימוש בתוכנות עיצוב , סקאצאפ, אוטוקאד וכו (סטודנטית להנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים)

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ומסך)? לא.

4. האם יש רכיב בסיסי שאין צורך לכלול במפרט? (לדוג' כונן SSD שכבר קיים ואפשר לצרף להרכבה) לא.

5. עד כמה חשוב שקט פעולת המחשב? חשוב אבל לא קריטי

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? לא

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? לא

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. אזור עפולה

9. מתי מתוכננת קניית המחשב? בשבועות הקרובים

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן בנוגע ליציאות וחיבורים ספציפיים? לא

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? לא

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות: נכון לעכשיו ידוע לי שאעבוד עם התוכנות שכתבתי יש אפשרות שבהמשך אעבוד עם תוכנות עיצוב נוספות

תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של david1882008

משקל פחות חשוב לגבי המסך 15.6 אינץ.

או קיי

אם המשקל לא קריטי, אז זה הנייד הכי חזק בתקציב - 

https://ksp.co.il/?select=.268..271..159..7962..211..442.&kg=&list=1&sort=2&glist=1&uin=64007&txt_search=&buy=&minprice=0&maxprice=0&intersect=&rintersect=&store_real=

או זה, יותר יקר אבל עם כרטיס מסך יותר חזק ב - 50 אחוז ( טוב יותר לתלת ) - 

https://ksp.co.il/?select=.268..271..211..7187..442.&kg=&list=1&sort=2&glist=1&uin=64020&txt_search=&buy=&minprice=0&maxprice=0&intersect=&rintersect=&store_real=

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...