שיפור ביצועים למחשב קיים - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שיפור ביצועים למחשב קיים

Shumy2

Recommended Posts

לגבי הווינדוס סטארטאפ, עשיתי באמת נטרול לגורמים הכבדים. ללא השפעה.

שאלה - יכול להיות שהווינדוס הותקן בתור IMAGE ממחשב אחר, וזה משפיע על מהירות העליה? 

או שזה קונפיגורציה של הביוס? מהירות וכו'? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Ivan

לא חסרים אתרים להורדת SOLUTO.

מה הקשר ברור שלא חסר, אף אחד לא אמר שהבעיה היא בלהוריד אבל זה לא Offline Installer ובדיוק מה שקורה לפותח הדיון קורה גם לי לאחר שניסיתי להתקין ובכלל מה לא היה ברור בחלק הבא

ציטוט

Soluto ceased operation of the Soluto Management platform on April 1, 2016.

אפילו באתר הרשמי אין כבר אפשרות להורדה(הסיבה בציטוט מעל וכנראה זה גם למה אי אפשר להתקין כבר את התוכנה)
https://www.solutotlv.com/
תנסה להתקין ותקבל את אותה התוצאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם בדיקות ביצועים של הדיסק מראות שהוא עובד יפה  והאיטיות היחידה היא בעליה, תתמקד בעליה.

זה לא חייב להיות משהו "כבד" זה יכול להיות גם סתם שטות .

היה לי פעם איזה פלאגין , אני חושב של אקרובט  שעיכב עליה ב 25 שניות . המחשב היה מגיע לדסקטופ ונכנס לקומה( עכבר זז אבל לא מגיב ללחיצות ) היה משתחרר אחרי 25 שניות והכל עובד בסדר.

אגב אקרובט , במידה ובמחשב מופעלת האפשרות ליצירת תצוגה מקדימה של PDF ברמת האייקון- אם זה של ADOBE זה מאוד  מאט את עבודת המחשב ב file explorer . 

תנסה לעשות diagnostic startup ותראה כמה זמן לוקח לו לעלות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של yoavke

אם בדיקות ביצועים של הדיסק מראות שהוא עובד יפה  והאיטיות היחידה היא בעליה, תתמקד בעליה.

זה לא חייב להיות משהו "כבד" זה יכול להיות גם סתם שטות .

היה לי פעם איזה פלאגין , אני חושב של אקרובט  שעיכב עליה ב 25 שניות . המחשב היה מגיע לדסקטופ ונכנס לקומה( עכבר זז אבל לא מגיב ללחיצות ) היה משתחרר אחרי 25 שניות והכל עובד בסדר.

אגב אקרובט , במידה ובמחשב מופעלת האפשרות ליצירת תצוגה מקדימה של PDF ברמת האייקון- אם זה של ADOBE זה מאוד  מאט את עבודת המחשב ב file explorer . 

תנסה לעשות diagnostic startup ותראה כמה זמן לוקח לו לעלות .

תודה על התגובה. אין הבדל עם DIAGNOSTIC 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

70 שניות לעליה בdiagnostics ?!

איך זה מחולק  ? כמה זמן עד  מסך לוג אין וכמה זמן מרגע זה ועד תגובה של המערכת ?

אתה יכול לנסות ליצור USER נוסף ולבדוק איתו .

למרות שזה מחשב שולחני , אולי תבדוק  שהוא מכוון לתוכנית צריכת חשמל נכונה  

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי, סורי על הדיליי. איך למדוד כמה זה מתחלק? 

רוב הזמן הוא עד העלייה של מסך הLOG IN

לאחר שאני בוחר בDIAGNOSTIC STARTUP הוא עולה (באותו זמן בעצם) עד לווינדוס ללא וללא קול (כנראה שלא הופעלו שירותים אלה במצב DIAGNOSTIC)

מה דעתכם |? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Ivan

תנתק פיזית את כל הכוננים - פנימיים וחיצוניים, כולל DVD - והשאר רק את ה SSD ובדוק

אם יש שיפור בזמנים.

יש שיפור של שניות בודדות, וגם לא בטוח, אולי המדידה לא הכי מדויקת. סדרי גודל זה לא משפר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...