מחשב לא עולה - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב לא עולה

D.A.Y.C

Recommended Posts

שלום.

לפני יומים הורדתי תוכנה שמעדכנת את הדרייברים במחשב. ביצעתי את העידכונים הקלדתי כמה דברים והפעלתי את המחשב מחדש. במסך הפתיחה של המחשב עשה את הסימן של ה" טוען" במשך 5 דקות אז הפעלתי אותו מחדש וזה הביא אותי preparing automatic repair. והוא הביא אותי למסך הכחול והגדרות שם עשיתי פטור בעיות העלאת מחשב וזה הביא אותי למסך שהייתי צריך ללחוץ על "שחזר" והכל הסתדר. היום ניסיתי להפעיל את המחשב וזה חיכה לי בערך 20 דקות במסך של windows  אז הפעלתי אותו שוב וזה עשה לי preparing automatic repair לחצתי על ההגדרה שזה מביא אותי לשחזר. אבל במקום זה המחשב אמר שהיא אפשר לבצע תיקון זה והוא המתן לי אופציה לכבות. ניסיתי לעשות הסרת עידכונים של וזה לא הצליח. עשיתי פירמוט למחשב ועדיין אותה בעיה. עשיתי ניקוי מאווררים וזה לא עזר. מה אפשר לעשות? זה ממש דחוף!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של D.A.Y.C

האם כדאי לעשות פירמוט מלא עם הדיסק של הווינדוס? והאם זה ופטור את הבעיה?

תמיד כדאי לעשות פירמוט ולא איפוס,  זה חייב לפתור את הבעייה.  

בהתחשב בגיל של המחשב רצוי לעשות בדיקת דיסק בכל מקרה. 

כשאתה מתקין מחדש תוודא שיש לך את הגירסא האחרונה של (1903 אם אנלא טועה) כך תחסוך הרבה עדכונים מיד אחרי ההתקנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תבדוק את התקינות של הדיסקים עם CrystalDiskInfo יש לך את התוכנה הזו באיירנס בוט תצלם את כל הדיסקים עם כל השורות ותעלה. 

דרך אגב הדיסק C כאן ריק לגמרי אם עליו הותקנה מערכת ההפעלה המדוברת -כרגע היא לא קיימת! 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של D.A.Y.C

בניהול דיסקים פתחתי וראיתי שהוא היה מסומן בצבע שחור לכן הוא ריק 

ולא מצאתי את התוכנה CrystalDiskInfo באירנס בוט

זה לא נכון מה שלא מאותחל הוא 4 ג'יגה זה כנראה איזה דיסק און קי אני מדבר על דיסק C עם 111 ג'יגה שכתוב שיש לו 111ג'יגה פנוים. 

התוכנה נמצאת תחת קטגוריית hard disk \ storamge 

ציטוט של D.A.Y.C

אין לי גם בעיה להתקין עליו את הWINDOWS מחדש כבר גיביתי את הקבצים.

אבל אני לא יודע אם זה מה שיפטור את הבעיה;

זה בדיוק מה שצריך לבדוק אם ההארד דיסק תקין של יהיו בעיות שוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...