בקשה למפרט/שידרוג לגיימינג/תכנות 10k - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בקשה למפרט/שידרוג לגיימינג/תכנות 10k

ArisumUniversum

Recommended Posts

שלום,

אני מעוניין לשדרג את המחשב ההקיים שלי או להרכיב אחד חדש  אם זה מה שעדיף (עם אפשרות להשתמש בחלקים מהמחשב הקיים במידת הצורך).

המחשב הקיים לא מצליח להריץ לצערי משחקים חדשים כבר באיכות גבוהה ללא איבוד רציני של FPS.

ובנוסף הייתי רוצה לשדרג את הרזולוציה ל2K ואת הקצב ריענון ל120+

השידרוג אינו דחוף, מצד שני במידה ואין משהו יוצא דופן באופן בשנה הקרובה, אני לא רואה סיבה לחכות.

האם יש טעם לחכות לבלאק פריידי לדוגמה?

תודה מראש,

1. מה התקציב המירבי? האם מתאפשרת חריגה במידת הצורך?

10k ניתן לחרוג עד 12k

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)?

משחקים כגון witcher 3,Assassins creed odyssey', .

תכנות בעיקר עם VS, צורך בהרצת מכונה וירטואלית לצרכי עבודה (סביבת עם אפשרות להרמת dockers נוספים). 

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ומסך)?

מסך, להבנתי האידיאלי כרגע לגיימינג במחיר שפוי זה 2k עם קצב של 120+ (ממה שראיתי בחנויות אני כן שם לב להבדל בין מסך של 60 ל120, ולכן אני מכוון אל 120+) 

אשמח לתיקון אם אני טועה.

4. האם יש רכיב בסיסי שאין צורך לכלול במפרט? (לדוג' כונן SSD שכבר קיים ואפשר לצרף להרכבה)

כמו שציינתי בהקדמה, יש ברשותי מחשב פעיל כרגע ממנו ניתן לקחת חלקים במידה והבם רלוונטים.

להלן המפרט של המחשב הקיים:

מעבד:  i7 4790

לוח אם: GA-H97-HD3

כ.מ: gtx 970

זיכרונות: G.Skill 8g x2

קשיחים: Crucial MX100 256gb + Segate 2TB

ספק כוח: S12G-650 SSR-650RT

5. עד כמה חשוב שקט פעולת המחשב?

חשוב אך לא קריטי, מוכן להתפשר עבור ביצועים.

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)?

לא

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות?

הרכבת המחשב בחנות במידה ומדובר במפרט שלם.

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים.

עדיפות למרכז.

9. מתי מתוכננת קניית המחשב?

במהלך החצי שנה הקרובה, אין דחיפות מצד שני רק אם יש באמת משהו באופק ששווה את ההמתנה...

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן בנוגע ליציאות וחיבורים ספציפיים?

לא

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב?

כן, לא ברמה של התפשרות על איכות לעומת מחיר.

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות:

מעדיף להימנע ממוצרים של (מעבדים או כ.מ) עקב ניסיון רע, ודימוי סביבה בעבודה שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מה שמפריע לך כרגע זה המשחקים ולכל שאר השימושים שלך המחשב מתפקד בסדר אז לדעתי אין טעם לקנות מחשב חדש.

לגימניג ב 2K אתה יכול לקנות 2070 SUPER או 2080 , כנראה שיהיה צוואר בקבוק קטן של כמה אחוזים אבל לא כזה שבגללו שווה עכשיו להוציא אלפי שקלים ולהחליף את כל המערכת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לך לומפי, אני מבין.

בעיקרון המחשב עצמו מרגיש לי איטי יותר מבעבר, פעולות איטיות יותר במערכת הפעלה, עליה איטית של יישומים - בגלל זה שקלתי לשדרג אולי את הSSD.

נראה שהחיבורי והאודיו שלי לפעמים עושים בעיות, ושקלתי בכל מקרה לשדרג ל32 ג'יגה בעקבות עבודה עם הרבה יישומים במקביל (ואם כבר לשדרג אז למה לא לDDR4) - ולכן אולי חדש עם סט זיכרונות חדש.

שכחתי לציין שהמארז שלי הוא fractal r3, במידה ואני מחליט לשדרג האם צפויה בעיה מבחינת מימדים?

המחשב עצמו גם מאד מתחמם ולכן שקלתי אולי לקנות מארז חדש עם זרימת אוויר טובה יותר, במידה ואתה חושב שאין צורך האם תוספת של מאוורר נוסף למעלה ומקדימה אמורה להספיק? (כרגע יש לו מאוור אחד מלמעלה, מקדימה, ומאחורה).

אשמח לקבל את דעתך לגבי שידרוג החלקים הנ"ל אם כך בנוסף לכ.מ, וגם המלצה למסך טוב בהחלט תוכל לסייע.

והאם הספק כוח שלי אמור להספיק במידה ואחליט לשדרג?

שוב תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ArisumUniversum

בעיקרון המחשב עצמו מרגיש לי איטי יותר מבעבר, פעולות איטיות יותר במערכת הפעלה, עליה איטית של יישומים - בגלל זה שקלתי לשדרג אולי את הSSD.

מניח שיש כמה שנים על ה שלך והוא די קטן. אם הוא מלא זה גם יכול להשפיע על הביצועים.

אתה יכול להוריד את Crystal Disk Info בשביל לבדוק את הסטאטוס של ה ו את Crystal Disk Mark בשביל לבדוק ביצועים.

יתכן שזה הזמן לקנות חדש , הם די זולים היום.

ציטוט של ArisumUniversum

שקלתי בכל מקרה לשדרג ל32 ג'יגה זיכרון 

לא יתן לך שום דבר , אתה לא תרגיש שום שינוי. 16 גיגה מספיקים לשימושים שלך.

ציטוט של ArisumUniversum

שכחתי לציין שהמארז שלי הוא fractal r3, במידה ואני מחליט לשדרג האם צפויה בעיה מבחינת מימדים?

המחשב עצמו גם מאד מתחמם ולכן שקלתי אולי לקנות מארז חדש עם זרימת אוויר טובה יותר, במידה ואתה חושב שאין צורך האם תוספת של מאוורר נוסף למעלה ומקדימה אמורה להספיק? (כרגע יש לו מאוור אחד מלמעלה, מקדימה, ומאחורה).

בעיקרון זה אחלה מארז ,מבחינת מימדים לא אמורה להיות בעיה, צריך רק לוודא שהכרטיס שקונים יכנס.

זרימת אוויר במארז לא מדהימה אבל השאלה מה זה מתחמם? כל עוד המעבד וכרטיס המסך הם בטמפרטורות נורמליות במאמץ אז הכל בסדר.

תוספת מאוררים יכולה לעזור אבל לא הייתי מצפה לאיזה שינוי מאד דרמטי. שוב כל עוד הטמפרטורות הם בטווח התקין לא הייתי דואג בגלל זה יותר מדי.

בנוסף יתכן וזה הזמן לרענן את המשיחה הטרמית של המעבד.

ציטוט של ArisumUniversum

האם הספק כוח שלי אמור להספיק במידה ואחליט לשדרג?

אין שום בעיה עם הספק כל עוד יש לו 2 יציאות 8 פין פנויות עבור כרטיס מסך.

לגבי כרטיס מסך , עם 2080 ב 1080P יהיה לפעמים צוואר בקבוק קצת יותר משמועתי ב 2K הוא מצטמצם.

נראה לי שהכרטיס המקסימלי שאני הייתי שם למעבד שלך הוא ה 2070 .

קשה לי לתת אומדן טוב לצוואר בקבוק כי אין המון השוואות (ממקורות אמינים) בין המעבד שלך למעבדים יותר חדשים וגם אילו שיש הם בדרך כלל עם כרטיסים דור קודם.

מעדיף לחכות ולראות אם יש פה אנשים עם עוד דעות בנושא.

לגבי דגם של כרטיס זה לא הכי משנה ,אני תמיד ממליץ על הכרטיס צד שלישי הכי זול שאתה מוצא אלא אם אתה רואה שזה כרטיס עם ביקורות ממש שליליות.

בסופו של דבר הם נותנים ביצועים כמעט זהים.

לגבע מסך אני פחות מתמצא , אז תחכה להמלצות ממישהו אחר או שתשאל בפורום מסכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי לומפי שוב תודה על התגובה!

1.הכונן אינו מלא (קבוע משאיר 120 gb פנויים לתפעול המערכת), למעשה אפילו שידרגתי את הfirmware שלו כדי לוודא שכן מדובר בשחיקה.

הhealth לאחר סריקה שכבר ביצעתי נראה בסדר המהירויות כביכול בסדר אבל המחשב עדיין מרגיש שמגיע לload מהר מאד עבור פעולות פשוטות כמו פתיחת בראווזר (לאחר סריקה יומית של malware/virus כמובן).

2.אתה חושב? לשידרוג הDDR 4 ואני מניח שהMHZ של הזיכרונות עצמם לא יתנו שיפור ביצועים ששווה את זה? המהירויות הנוכחיות של הזיכרונות הם 1600Mhz

וכפי שציינתי יש לי בעיות נוכחיות עם הכניסות של הלוח אם, בהתחשב שתיקון במעבדה נשמע לי משהו שיעלה כמו חצי מ- חדש, השידרוג אינו שווה זאת לדעתך?

3. הטמפ' בד"כ מצליחות להגיע לאיזור ה98 במשחקים כבדים... ואני שם את המאווררים על קצב גבוה באופן קבוע בעקבות כך שהמחשב מרגיש חם במגע גם בעבודה פשוטה עם לדוגמה... לכן שקלתי שאולי כדאי לשקול ככבר מארז חדש, מבחינת cable management וניקיון אני מאמין שהוא בסדר... (פרט למשחה התרמית שאני מודה שהזנחתי ועברו לפחות שנתיים מאז הפעם האחרונה).

4.ההחלטה של 2070 נשמעת לי הגיונית גם לפי התלבטויות של אנשים אחרים, לכן נראה לי שאשמע להצעתך.

לגבי המסך אנסה לחקור קצת בעצמי, אך לדעתך 2k על 120 זה אכן מה שעליי לשאוף אליו כדי לקבל איזון טוב עם הכרטיס הזה?

שוב תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ArisumUniversum

הכונן אינו מלא (קבוע משאיר 120 gb פנויים לתפעול המערכת), למעשה אפילו שידרגתי את הfirmware שלו כדי לוודא שכן מדובר בשחיקה.

הhealth לאחר סריקה שכבר ביצעתי נראה בסדר המהירויות כביכול בסדר אבל המחשב עדיין מרגיש שמגיע לload מהר מאד עבור פעולות פשוטות כמו פתיחת בראווזר (לאחר סריקה יומית של malware/virus כמובן).

תבדוק ב TASK MANAGER. אולי התקנת משהו שרץ ברקע וטוחן את המעבד. תבדוק גם ניצול אבל עם 16 גיגה קשה להאמין שפה הבעיה.

ציטוט של ArisumUniversum

2.אתה חושב? לשידרוג הDDR 4 ואני מניח שהMHZ של הזיכרונות עצמם לא יתנו שיפור ביצועים ששווה את זה? המהירויות הנוכחיות של הזיכרונות הם 1600Mhz

וכפי שציינתי יש לי בעיות נוכחיות עם הכניסות של הלוח אם, בהתחשב שתיקון במעבדה נשמע לי משהו שיעלה כמו חצי מ-לוח אם חדש, השידרוג אינו שווה זאת לדעתך?

השאלה היא איזה בעיות יש לך עם היציאות וכמה זה מפריע לך , לתקן את כבר זה אף אחד לא יתקן.

שידרוג (במידה ואתה מתעקש על אינטל) יעלה לך כ 2500 שקל בשביל לקבל נגיד עוד 10 אחוז במשחקים במקסימום לעומת מה שיש לך (במידה ואתה קונה

2070 SUPER) , בשאר הדברים בכלל לא תרגיש הבדל.

ציטוט של ArisumUniversum

3. הטמפ' בד"כ מצליחות להגיע לאיזור ה98 במשחקים כבדים... ואני שם את המאווררים על קצב גבוה באופן קבוע בעקבות כך שהמחשב מרגיש חם במגע גם בעבודה פשוטה עם דפדפן לדוגמה... לכן שקלתי שאולי כדאי לשקול ככבר מארז חדש, מבחינת cable management וניקיון אני מאמין שהוא בסדר... (פרט למשחה התרמית שאני מודה שהזנחתי ועברו לפחות שנתיים מאז הפעם האחרונה).

טמפרטורות של מה? מעבד , כרטיס? אולי זה חלק מהבעיה של האיטיות שאתה אומר שאתה מרגיש לפעמים.

ציטוט של ArisumUniversum

על 120 זה אכן מה שעליי לשאוף אליו כדי לקבל איזון טוב עם הכרטיס הזה?

כן ,אין ספק , לא תמיד יגיע ל 120 אבל יתן בסביבה של 100 (תלוי במשחק , בכבדים פחות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של lompy

תבדוק ב TASK MANAGER. אולי התקנת משהו שרץ ברקע וטוחן את המעבד. תבדוק גם ניצול זיכרון אבל עם 16 גיגה קשה להאמין שפה הבעיה.

השאלה היא איזה בעיות יש לך עם היציאות וכמה זה מפריע לך , לתקן את כבר זה אף אחד לא יתקן.

שידרוג (במידה ואתה מתעקש על אינטל) יעלה לך כ 2500 שקל בשביל לקבל נגיד עוד 10 אחוז במשחקים במקסימום לעומת מה שיש לך (במידה ואתה קונה

2070 SUPER) , בשאר הדברים בכלל לא תרגיש הבדל.

טמפרטורות של מה? מעבד , כרטיס? אולי זה חלק מהבעיה של האיטיות שאתה אומר שאתה מרגיש לפעמים.

כן ,אין ספק , לא תמיד יגיע ל 120 אבל יתן בסביבה של 100 (תלוי במשחק , בכבדים פחות)

1. כבר עשיתי את זה לצערי לא מצאתי משהו יוצא דופן... אם לדעתך הSSD הוא משהו ששידרוג שלא לא יתן ממש תועלת אז אמשיך להשתמש בקיים.

2.בעיות שהאודיו הקידמי הפסיק לעבוד בכלל, האודיו האחורי לפעמים עושה רעשים סטטים גם במיקרופון וגם ברמקולים/אוזניות, מכשירי מתנתקים ראנדומאלית לפעמים (בבת אחת ולפעמים ייחודית). ניססיתי לבודד את הבעיה כמובן למכשירים ספציפים אבל לא נראה שזה המקרה...

ביוז מעודכנים,

אבל לא הבנתי למה שהשידרוג יעלה לי 2.5k? לפי מה שאני רואה טוב היום עולה באיזור 900 שקל?

https://www.tms.co.il/index.php?route=product/product&product_id=17876

לדוגמה והזיכרונות והזיכרונות עוד 800 שקל? או אפילו 400 אם אחליט להישאר עם 16 לפי מה שאני רואה...

אם ההבדל זניח כמובן אין לי דחיפות לשדרג את הזיכרונות אבל כן לתקן את הבעיה עם הכניסות (מה שלא הצלחתי לפתור ברמת התוכנה לאחר הרבה מאד ניסיונות ובדיקות).

3. סליחה, הטמפטורה של הכרטיס מסך. בהחלט ייתכן שזה חלק מהבעיה ובגלל זה שקלתי את הנושא של המארז עם זרימת אווייר טובה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ArisumUniversum

אבל לא הבנתי למה שהשידרוג לוח אם יעלה לי 2.5k? לפי מה שאני רואה לוח אם טוב היום עולה באיזור 900 שקל?

https://www.tms.co.il/index.php?route=product/product&product_id=17876

לדוגמה והזיכרונות והזיכרונות עוד 800 שקל? או אפילו 400 אם אחליט להישאר עם 16 לפי מה שאני רואה...

אם ההבדל זניח כמובן אין לי דחיפות לשדרג את הזיכרונות אבל כן לתקן את הבעיה עם הכניסות (מה שלא הצלחתי לפתור ברמת התוכנה לאחר הרבה מאד ניסיונות ובדיקות)

אם אתה משדרג אתה צריך מעבד+לוח אם+זיכרון יוצא בסביבות 2500 שקל

ציטוט של ArisumUniversum

בעיות שהאודיו הקידמי הפסיק לעבוד בכלל, האודיו האחורי לפעמים עושה רעשים סטטים גם במיקרופון וגם ברמקולים/אוזניות, מכשירי USB מתנתקים ראנדומאלית לפעמים (בבת אחת ולפעמים ייחודית). ניססיתי לבודד את הבעיה כמובן למכשירים ספציפים אבל לא נראה שזה המקרה...

ביוז מעודכנים

יותר מדי בעיות משונות , תבדוק את זה כשהלוח מחוץ למארז, אולי זה משהו במארז שגורם לבעיות האילו , אולי זה ספק.

ציטוט של ArisumUniversum

סליחה, הטמפטורה של הכרטיס מסך. בהחלט ייתכן שזה חלק מהבעיה ובגלל זה שקלתי את הנושא של המארז עם זרימת אווייר טובה יותר.

תנסה לנקות את הכרטיס מסך.

מה טמרפרטורות של מעבד במאמץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה כבר ניסיתתי להתעסק עם הבעיות האלה יותר מדי, אני כבר מעדיף לשלם אקסטרא בשביל תועלת יחסית נמוכה רק כדי להבטיח שהבעיות האלה יפסיקו...

אז אם זה כרוך ב2.5k כפי שהזכרתי בכותרת אני בהחלט מוכן להשקיע מה שצריך...

מבדיקה קצרה שעשיתי (בזמן משחק לדוגמה) המעבד מגיע לאיזור ה70 מעלות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז עושה רושם שכבר החלטת שאתה רוצה מחשב חדש.

הנה מקום להתחיל

מפרט זה הורכב ב - www.tms.co.il - חנויות המחשבים האמינה והמקצועית בישראל

מעבדים:
Intel Core i7 9700 / 1151 Tray
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 1619
לוחות אם:
Gigabyte Z390 Gaming X
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 649
זכרונות RAM:
Corsair DDR 4 16G (8Gx2) 3200 CL16 VENGEANCE LPX Black CMK16GX4M2D3200C16
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 369
מארזים:
Fractal Design Meshify C Blackout
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 433
כונני SSD:
ADATA XPG SX8200 Pro 1TB NVMe M.2 2280 SSD
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 659
כרטיסי מסך:
Gigabyte GeForce  RTX 2070 SUPER GV-N207SWF3OC-8GD - בקניית מחשב חדש בלבד
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 2439
סה"כ: ₪ 6168
מחיר באילת: ₪ 5272

מתחייבים למחיר משתלם ביותר עבור מפרט זהה.
המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים ללא ריבית.
https://www.tms.co.il/79111

מהמפרט הישן אתה יכול לקחת את הספק,הכוננים והמארז.

המארז שהמלצתי במידה ואתה רוצה להחליף את הישן הוא אחד הטובים לדעתי עם זרימת אוויר מעולה.

שמתי גם כונן M.2 מצויין במידה ואתה רוצה להחליף את ה SDD שלך. יש גם יותר קטן כמובן.

ללוח בחרתי משהו סולידי ולא יקר יותר מידי , אפשר להוסיף 100-200 שקל ולקנת לוח עם קצת יותר פיצרים אם אתה רוצה.

שמתי לך 16 גיגה , מספיק בהחלט לדעתי. תיקח יותר עם זה מה שאתה רוצה.

עם המעבד הזה אתה יכול גם לקחת כרטיס מסך יותר חזק אם אתה רוצה.

רק אציין שאני באופן אישי ממליץ בכלל ללכת על מערכת מבוססת ריזן , אבל כמו שביקשת נתתי לך מפרט עם מעבד .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של lompy

אז עושה רושם שכבר החלטת שאתה רוצה מחשב חדש.

הנה מקום להתחיל

מפרט זה הורכב ב - www.tms.co.il - רשת חנויות המחשבים האמינה והמקצועית בישראל

מעבדים:
Intel Core i7 9700 / 1151 Tray
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 1619
לוחות אם:
Gigabyte Z390 Gaming X
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 649
זכרונות RAM:
Corsair DDR 4 16G (8Gx2) 3200 CL16 VENGEANCE LPX Black CMK16GX4M2D3200C16
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 369
מארזים:
Fractal Design Meshify C Blackout
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 433
כונני SSD:
ADATA XPG SX8200 Pro 1TB NVMe M.2 2280 SSD
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 659
כרטיסי מסך:
Gigabyte GeForce  RTX 2070 SUPER GV-N207SWF3OC-8GD - בקניית מחשב חדש בלבד
    כמות: 1 - מחיר: ₪ 2439
סה"כ: ₪ 6168
מחיר באילת: ₪ 5272

מתחייבים למחיר משתלם ביותר עבור מפרט זהה.
המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים ללא ריבית.
https://www.tms.co.il/79111

מהמפרט הישן אתה יכול לקחת את הספק,הכוננים והמארז.

המארז שהמלצתי במידה ואתה רוצה להחליף את הישן הוא אחד הטובים לדעתי עם זרימת אוויר מעולה.

שמתי גם כונן M.2 מצויין במידה ואתה רוצה להחליף את ה SDD שלך. יש גם יותר קטן כמובן.

ללוח בחרתי משהו סולידי ולא יקר יותר מידי , אפשר להוסיף 100-200 שקל ולקנת לוח עם קצת יותר פיצרים אם אתה רוצה.

שמתי לך 16 גיגה זיכרון , מספיק בהחלט לדעתי. תיקח יותר עם זה מה שאתה רוצה.

כן אתה כנראה צודק, למרות שאני מעריך את המאמץ לנסות לעזור לי לחסוך!

לגבי הSSD, לא עדיף לקנות מהסידרה של סאמסונג? להבנתי כרגע הם מספקים כוננים עמידים יותר?

לגבי הלוח אם, איזה פיצ'רים לדעתתך חסרים שיכולים לעניין אותי? במידה ויש משהו מבחינת איכות החלקים המובנים (כמו הכרטיס קול לדוגמה) בהחלט זה משהו שארצה לשקול.

16 ג'יגה לדעתי יספיק למרות שבזמן שאני כותב את התגובה אני רואה שאני ב12 ג'יגה שימוש, אני מקווה שבמחשב החדש לא יהיה ניצול גבוה שכזה.

לגבי המעבד אני מניח שהסיבה לשידרוג היא ששלי כבר פחות רלוונטי ויהווה צוואר בקבוק לכ.מ כפי שהזכרת?

תודה רבה על הסבלנות עד עכשיו! זה בהחלט לא מובן מאליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ArisumUniversum

לגבי המעבד אני מניח שהסיבה לשידרוג היא ששלי כבר פחות רלוונטי ויהווה צוואר בקבוק לכ.מ כפי שהזכרת?

אין לך ברירה , פלטפורמה חדשה דורשת מעבד חדש. המעבד הישן הוא בתושבת ישנה שלא מתאימה ללוחות מודרנים.

ציטוט של ArisumUniversum

לגבי הלוח אם, איזה פיצ'רים לדעתתך חסרים שיכולים לעניין אותי? במידה ויש משהו מבחינת איכות החלקים המובנים (כמו הכרטיס קול לדוגמה) בהחלט זה משהו שארצה לשקול.

לא חושב , בגלל זה לא הלכתי על לוח יותר יקר.

אם יש דרישה מיוחדת אולי -  כמו TYPE C , אקסטרה יציאות , יציאת S/PDIF , כרטיס קול שהוא לא של Realtek

ציטוט של ArisumUniversum

לגבי הSSD, לא עדיף לקנות מהסידרה של סאמסונג? להבנתי כרגע הם מספקים כוננים עמידים יותר?

לא , לסמסונג אין יתרון על פני שום חברה אחרת. יש לה דגמים יותר טובים ופחות טובים בדיוק כמו לכולם.

ה M.2 שהמלצתי עליו הוא אחד הטובים והמשתלמים שאפשר לקנות בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של lompy

אין לך ברירה , פלטפורמה חדשה דורשת מעבד חדש. המעבד הישן הוא בתושבת ישנה שלא מתאימה ללוחות מודרנים.

לא חושב , בגלל זה לא הלכתי על לוח יותר יקר.

אם יש דרישה מיוחדת אולי -  כמו USB TYPE C , אקסטרה יציאות USB, יציאת S/PDIF , כרטיס קול שהוא לא של Realtek

לא , לסמסונג אין יתרון על פני שום חברה אחרת. יש לה דגמים יותר טובים ופחות טובים בדיוק כמו לכולם.

ה M.2 שהמלצתי עליו הוא אחד הטובים והמשתלמים שאפשר לקנות בארץ.

כרטיס קול לא של realtek אומר לדעתך כרטיס קול טוב יותר? בעיקרון הלוח אם הנוכחי שלי משתמש ברילטק וכפי שציינתי דווקא כן עושה לי בעיות, אך מדובר בלוח אם יותר מלפני 5 שנים...

ושמתי לב לכך שבהצעת מחיר אין למעבד, האם אין צורך בכך? אני כנראה אקנה את המארז שכללת בהצעה ולכן אני שואל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

realtek  זה הכרטיס הנפוץ , יש לוחות עם כרטיסים שאמורים להיות יותר טובים. לדעתי זה שטויות,realtek זה בסדר גמור .

אדיופיל אמיתי שזה ממש משנה לו יקנה כרטיס חיצוני גם ככה.

הקירור מהמחשב ישן , יתאים. כל זה עוד זה איכותי אתה יכול להעביר גם אותו , אחרת כדאי לקנות  חדש כי זה מעבד שמאד מתחמם.

תבדוק עם כמה מאוורים מגיע המארז שהמלצתי. אם אין מספיק אז צריך להוסיף גם מאוורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של lompy

realtek  זה הכרטיס הנפוץ , יש לוחות אם כרטיסים שאמורים להיות יותר טובים. לדעתי זה שטויות,realtek זה בסדר גמור .

אדיופיל אמיתי שזה ממש משנה לו יקנה כרטיס חיצוני גם ככה.

הקירור מהמחשב ישן , יתאים. כל זה עוד זה קירור איכותי אתה יכול להעביר גם אותו , אחרת כדאי לקנות  קירור חדש כי זה מעבד שמאד מתחמם.

תבדוק עם כמה מאוורים מגיע המארז שהמלצתי. אם אין מספיק אז צריך להוסיף גם מאוורים.

אני חושב שאקנה חדש בכל מקרה כי מסתבר שהמחשב הוא בן 5 ולא 3 כמו שחשבתי...

תוכל להמליץ לי על אחד בבקשה?

אני רואה שמומלץ באמת לקנות מאוורר נוסף למארז הזה של 120, האם יש לך המלצה גם למאוור שיתאים למארז זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...