החששות התאמתו: Call of Duty Modern Warfare עם חיבור לרשת בלבד במחשבים האישיים - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החששות התאמתו: Call of Duty Modern Warfare עם חיבור לרשת בלבד במחשבים האישיים

yonatan.mendelson

Recommended Posts

כאילו שזה ימנע את הפריצה של המשחק. כל המשחקים האלו נפרצים (בדרכ אפשר לשחק רק במצב השחקן היחיד). לגבי הפסקת שרת האימות עוד כמה שנים: סביר שלפני שיסגר יצא עדכון למשחק שיבטל את הצורך באימות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם עשו את זה בשביל שהמשחק לא יוכל לצאת בגרסה פיראטית פרוצה. האם זה יצליח? לא לאורך זמן. אנשים ישמרו את התוכן שיורד מהשרת למחשב ויצרו גרסה פיראטית פרוצה שתהיה מנותקת מהאינטרנט. זה גם נסיון להעליב את האינטליגציה של קהל הגיימרים. שרתים נופלים כל הזמן. למה הם חושבים שמותר להם לכפות חיבור לאינטרנט כל הזמן? אני מבין שמשחק מקורי שמחובר לאינטרנט יקבל מדי פעם עדכונים כמו V שאני עוד משחק בו. אבל יש אפשרות לשחק מול המחשב בלי )מצב אוף ליין). אני בעד משחקים מקוריים אבל נגד אלה שנלחמים במשחקים פיראטיים כי גם אותם אני אוהב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואו לשרת הדיסקורד שנפתח הערב לטובת קהילת Modern Warfare בישראל. שרת כרגע יש למעלה מ-50 שחקנים וממשיכים להצטרף במהירות. השרת מכיל חדשות, פלטפורמה למולטיפלייר, והכי חשוב, אנשים שאכפת להם ואוהבים את המשחק. https://discord.gg/SXegkT9

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר שהמשחק משתמש באותו שם בדיוק, מלפני עשר שנים. לא היה שם אחר פנוי? המקוריות היום בקאנטים... לפחות המשחק ההוא הזכיר את הסידרה '24' וכלל קטע בעייתי בשדה התעופה. מה יהיה במשחק הזה?....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...