עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת להשתתף בדיונים, להנות מהגרלות ומבצעים לחברי האתר, ולקבל מידי שבוע את התכנים הבולטים שלנו ישירות במייל.

לא אוהבים שמציקים לכם במייל? ניתן להירשם לאתר אך לוותר על הרישום לעידכוני המייל השבועיים.

יונתן אלישהוף

ביקורת למשחק just cause 4

Recommended Posts

שלום אני משחק את המשחק just cause 4 בערך 3 חודשים ואני חיב לצין שהוא משחק טוב אבל אין הרבה הודל בין jc3 לjc4  יש אולי כמה דברים שמשופרים במשחק מהמשחק הקודם  אבל יש דברים גם שיותר גרואים גם מהמשחק הקודם!!! 

שליטה במשחק

השלטה במשחק הוא חרא אבל ממש חרא בjust cause 3 היה שלטה הרבה יותר טובה

גרפיקה 

הגפיקה במשחק היא אחלה אבל  קצת מיושנת אבל זה הרבה יותר טוב מהגרפיקה שהיה בjc3 יש כמה בעיות שצריך  לשפר בגרפיקה וגם בגלל שהגרפיקה טובה אז המשחק הולך קצט  לאט מדי לא כמו ב Just Cause3 שהמשחק הלך מהר רצח 

מטוסים וסירות ורכבים

הדבר שמשנה את המשחק לגמרי מהקודם זה התחבורה יש הרבה יותר מטוסים טנקים  אוניות הליקופטרים סירות מ Just Cause3 וגם הם בנויים במיוחד בשביל לעשות פיצוצים והארץ לעולם עם טרקטורונים ואוניות שאפשר לנחות עליהם מטוסים בקיצור זה משודרג הרבה יותר מ jc3just-cause.thumb.jpg.eb307aa16b5e3705e311aee4a1fd9045.jpg

עולם פתוח

טוב אז אם תשאלו על העולם הפתוח שבמשחק זה שאלה קשה בין אזה עולם פתוח יותר טוב העולם של jc4 או העולם של jc3 מצד אחד העולם של jc4הום עולם יותר אמיתי עם מקומות יותר אמיתיים כמו לונה פרק מועדון הרבה עירים מסעדות ותחנות משתרה (צבא) שנראה אמיתי אבל מצד שני בjc3 העולם הפתוח הרבה יותר דמיוני אבל אחלה אם תחנות משתרה  קטלנים ו מקומות שנראים קטלניים כמו בסיס צבאי שבמערה או בסיס שעל  ספינה ענקית שטבעה כל העולם נראה דמיוני בקיצור יש מקומות יותר קטלניים לראות בעיקר בסיסי איזה עולם פתוח אתם חושבים שיותר מעניין (גם בjc4 יש כמה מקומות דמיוניים כמו מועדון  שעל צוק) ודבר אחרון שהעולם הפתוח בjc3 הוא הרבה יותר גדול

פיצוצים והרס

כמו תמיד אין הרבה מה לומר עולם שקמעת הכול שמה אפשר להרוס גשרים מגדולי צליפה ועוד הרבה דברים וגם יש פיצוצים ממש קטלניים שקצת יותר נראים אמיתיים מjc3 וההרס שמה כמעט אוטו דבר כמו just cause 3 חוץ משיש שמה מזג אוויר קטלנית שעושה הרס ולא היה את זה במשחק הקודם

בעיות במשחק

תמיד היה בעיות בסדרת just cause אבל לא אפילו קרוב למספר הבעיות שיש במשחק  just cause 4 הוא משחק עם הרבה בעיות אבל משחק כיף  שהמפתחים אמרו שיתקנו ואני מקווה שזה נכון

האים באזה שהוא שלב המשחק נהיה משעמם?  כן אבל זה יקח הרבה זמן אני אומר הרבה זמן כי יש במשחק הרבה דברים לעשות עולם ממש פתוח עם הרבה דברים לעשות ולראות והרבה הרפתקאות להתחיל

משימות

המשימות במשחק זה לא משהו אבל לפחות יש משימות אם אתה משתעמם מהעולם הפתוח פשוט תלך למשימות תודה רבה שקראתם את הביקורת תכתבו לי הודעות מה אתם חושבים על הביקורת שלי האם אתם מסכימים איתי איך היה המשחק לדעתכם

יונתן

נערך על-ידי יונתן אלישהוף
עדכון כמה דברים

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...
Back to top button
Close
Close